Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fallout: New Vegas - przegląd recenzji

70 postów w tym temacie

Szczerze to tej gry to nawet za darmo bym nie chciał. Będę powtarzał to aż do usranej śmierci - nie tknę już więcej żadnej gry opartej na tym engine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bezczelnie chciałbym się zapytać, gdyż zupełnie nie jestem zaznajomiony z trzecią odsłoną tej gry oraz jej dodatkami: czy w każdym tworzymy oddzielną postać przypisaną tylko do danego dodatku czy może przez wszystkie toczymy jedną postać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wescie sie ogarnijscie bo nie umiesz do cenic gry bo widac bo wolisz jak sa takie gry jak ty chcesz fallaut jest dobrom grą i ta czesc tez jak nie docenacie to nie piscie tutaj kazda gra jest dobra chyba ze wolicie na maxa grac albo macie slabe komputery w grze sie nie liczy grafika tylko dobra zabawa koncze na tym !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w dodatkach masz cały czas swoją postać a takie głupie gadanie że nie tkne tej gru bo ma podstarzały engine to sie schowaj miliony ludzi gra w wow a jest brzydki jak chol_ra to nie chodzi o to jak wyglonda ale jak sie w to gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ninja12 - crpgfan: kolejne wcielenie?
===
Pozwolę sobie napisać, że Fallout 3 i New Vegas powinny wyjść jako jedna gra.
Patrząc na posunięcia z premierami nowych Falloutów - część piąta będzie także na "tym samym".

P.S.: Free Kevin! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znowu niektórzy mają problem że F3 jest ''be'' i wszystko co z nim związane bo jest w 3D i nie ma izometrii ;P. A ja F3 traktuję jako FPS z bardzo rozbudowaną warstwą RPG, tak samo jak będę traktować New Vegas i przy takim podejściu gra sprawia kupę frajdy. Jakoś nie widzę konfliktu pomimo tego że pierwsze dwa FO uważam za kultowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pepsi: "Czas więc przyjrzeć się pierwszym ocenom, wystawionym produkcji Bethesdy."
O ile dobrze pamiętam grę wyprodukowało studio Obsidian, Bethesda jest dystrybutorem.

Lordpilot: "ps. Pysk tego mutka przypomina mi Marcusa z dwójki :) "
Przynajmniej nie wygląda jak ork w pancerzu.

Na grę nie czekałem i specjalnie się nią nie interesowałem, może jednak się na nią skuszę biorąc pod uwagę fakt, ze odpowiedzialny jest za nią Obsidian. Ciekawe czy ich firmowa klątwa - "babole techniczne" nadal trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy F3 bawiłem się dobrze, chociaż trochę było za rękę ciągnięcia. Jak widzę po ocenach NV to pewnie będę się bawił tak samo dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zaś dla odmiany nie tknę niczego, co ma w tytule słowo Fallout.

Oceny zaś są całkiem niezłe, choć engine swoje lata już ma i to miało pewnie jakiś wpływ na niższe niż w przypadku poprzednika noty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgaduję że Cenega dziś zacznie wysyłać paczki, co prawda dopiero premeira w USA ale chyba wszyscy wszędzie dostali już gry odpowiednio wcześniej i po prostu od dziś mogą je rozsyłac/sprzedawać. W UK shopie gdzie kupowałem właśnie zmienili status zamówienia na ''processing'' :-). Ci co brali w Cenedze pewnie pograją już jutro :-). Z Mafią II było podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2010 o 11:38, igor8472 napisał:

I znowu niektórzy mają problem że F3 jest ''be'' i wszystko co z nim związane bo jest
w 3D i nie ma izometrii ;P. A ja F3 traktuję jako FPS z bardzo rozbudowaną warstwą RPG,
tak samo jak będę traktować New Vegas i przy takim podejściu gra sprawia kupę frajdy.
Jakoś nie widzę konfliktu pomimo tego że pierwsze dwa FO uważam za kultowe.


Jak dla mnie to nie jest kwestia 3D, tylko engine''u, który śmierdzi straszliwie pustką i jest obrzydliwie wręcz drewniany. Już nie wspominając, że nie czułem zbytniej różnicy grając w Obliviona czy w F3 - klimat wydawał mi się taki sam. Szczerze to wolałbym gdyby F3 zrobili np na zmodyfikowanym UE3 czy na CryEngine...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wstępne oceny wypadają więc nieco gorzej, niż w przypadku Fallouta 3. Jego średnia utrzymuje się bowiem na poziome 90 proc. Czy to oznacza, że New Vegas jest gorsze od poprzednika?"

Oczywiście. F1 i F2 też, przecież mają od F3 niższą średnią ocen. Co to za pytanie w ogóle?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2010 o 11:42, Marco_Polo napisał:


> Na grę nie czekałem i specjalnie się nią nie interesowałem, może jednak się na nią skuszę

Dnia 19.10.2010 o 11:42, Marco_Polo napisał:

biorąc pod uwagę fakt, ze odpowiedzialny jest za nią Obsidian.


Takoż ja - zdaję się, że tym razem jednak bardziej poszli w kierunku starych Falloutów: sam fakt, że chciało im się robić tryb "hardcore mode" (który jednak zmienia mechanikę) - po rewelacyjnej sprzedaży Fallout 3 mogli się zwyczajnie wypiąć na starych fanatyków,którzy są w mniejszości, a jednak tego nie zrobili. Biorąc jednak modę na wszelakie DLC - spokojnie sobie poczekam rok na jakąś wersję GOTY.

Ciekawe czy ich firmowa

Dnia 19.10.2010 o 11:42, Marco_Polo napisał:

klątwa - "babole techniczne" nadal trwa.


To będzie istny cud jeśli gra Obsidianu nie będzie wymagała konkretnego łatania ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2010 o 11:45, Kadaj napisał:

Ja zaś dla odmiany nie tknę niczego, co ma w tytule słowo Fallout.

Oceny zaś są całkiem niezłe, choć engine swoje lata już ma i to miało pewnie jakiś wpływ
na niższe niż w przypadku poprzednika noty.


A grał kolega w Fallouta 1 i 2 ? Fallouta 3 można kochać albo nienawidzić. Ale jedynka i dwójka to bezsprzecznie jedne z najlepszych RPGów jakie kiedykolwiek powstały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować