Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Black Ops ze wsparciem Steamworks

46 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2010 o 13:24, Scorpio100 napisał:

"waw mial dodatki wydawane z patchem za Free, teraz przez tego dupowatego steama juz
tak nie bedzie."

Najpierw sprawdź potem gadaj, kupiłem CoD Collection (wraz z World at War) na Steamie
i wszystkie dodatki za free, więc nie p****** proszę.

no cuz najpierw sie uspokoj a potem nie p... glupot.
Pomysl, czemu mialbys placic za mapki do waw ktore i tak byly za free? to ze kupiles WaW przez Steam nie oznacza ze mapy ktore byly juz wydane za free beda teraz platne jeezz gdzie tu logika?... ogarnij troche ;]
Bez Steama czy GfW wszelakie mapki bylby be free jak przez dluzszy czas, dodaja steama bo chca zarobic na "dlc".
i tak jak wojman podsumowal STEAM JEST (tutaj dowolny wulgarzym itp itd :D) pozdro dla tych co beda chcieli bez problemowo za pomoca idealnego Steama pograc w dniu premiery. "Pjona" tym ktorym to sie uda ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2010 o 13:39, vegost napisał:

Znów steam w CoD ? Boże. Znów zdarzy się że nie będe miał neta to sobie nie pogram ?
Good luck.

Yym, tryb offline nie działał w Modern Warfare 2 czy co? Żeby pograć po singlu wcale nie trzeba połączenia z netem. Tylko przy instalacji Steam wymaga połączenia internetowego żeby zweryfikować cd-key.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Ja do steama nic nie mam. Dobra platforma urozmaicona w wiele bajerów przede wszystkim z świetnym systemem znajomych. Czekam do premiery kiedy to okaże się czy faktycznie będzie wszystko git majonez.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Geez ludzie, żyjecie stereotypami. Zwyczajnie byliście tak leniwi, by NIE SPRAWDZIĆ OPCJI OFFLINE. Tak, przy próbie logowania bez neta pojawia się taka opcja. Ale nie! Trzeba przecież narobić kloca na głowę steamowi, bo jak on w ogóle może.
BTW. A jeśli chodziło ci, że bez neta nie pograsz po sieci w CoDa to... to w ogóle owned.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2010 o 14:42, Pralkosuszarka napisał:

W sumie dobrze, steam rośnie w siłę, przekonuje się do niego coraz więcej ludzi


Raczej coraz więcej ludzi jest zmuszanych, żeby się przekonać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"VAC złamane? Chodzi Ci o kilku debili, którzy pobiegają z wall-hackami i po chwili dostają stałego bana na grę w multi? A ten przypadek z awarią chyba został dobrze zrekompensowany przez ekipę, prawda? Co jak co, ale imo żaden twórca nie dba o swoich klientów tak jak Valve."

Chyba w MW2 nie grales jesli stwierdzasz ze kilku, co 2 lobby to hax na haxie wiec VAC tutaj sie nie sprawdza:) i w dodatku banow nie dostaja, support jest straszny imo to jest tragedia:) uzywalem sporo steama i czasami padal bez zadnej informacji podanych wczesniej przez Valve.
Generalnie nie cieszy mnie ta wspolpraca, ale coz my tu nie decydujemy;p


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Ty :)
Steam to elegancka sprawa, a dwa wole VAC''a niz PB z którym miałem same problemy.
Płatne dodatki, bo gra jest na steamie? Osoby, które posiadają tylko MW2 na steamie niech się nawet nie wypowiadają na ten temat, bo takie głupoty gadać, to aż... parodia. Wymienię grę, która była na STEAMie, a nie miała płatnych dodatków.
L4D.

Gra wylądowała na steamie, bo ACTI/Tray będzie miało łatwiej jeżeli chodzi sprzedaż DLC, nie było by takiej prostoty gdyby nie mieli umowy z żadną tego typu platformą, ale i tak bez lub z STEAM, płatne mapki by się i tak pojawiły. Trzeba było nie kupować mapek do MW2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiesz ty może, że w BO nie będzie matchmakingu tylko wyszukiwarka serwów i będziesz mógł wbijać na takie serwy które są nie podejrzane itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podobają Wam się płatne DLC? Mi tam pasują, bo i tak wiem, że nie kupię :) To jest tylko Wasz wybór czy chcecie za 5 mapek płacić i mieć zabawę na kilka dni, niż jak się gra podoba to grać na starych. Do Steama nic nie mam- może mało używam(włączony jest, ale gier od groma tam nie ma) i dlatego. Jak tylko nie stanie się tak, że nie będę mógł pograć w ten dzień premiery przez zawieszenie się serwerów i gra będzie ok, to nic przeciw nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2010 o 16:07, zBiK93ck napisał:

A wiesz ty może, że w BO nie będzie matchmakingu tylko wyszukiwarka serwów i będziesz
mógł wbijać na takie serwy które są nie podejrzane itp.

H@H@H@ a wiesz ze podejrzana osoba bedzie mogla wejsc sobie na taki serwer i wtedy co zrobisz?... co za bullsh... jeden plus tych dedykow ze bedzie mozna sobie takiego kolesia dodac na banliste i juz tam nie wbije, ale skoro to bedzie z vac dzialalo+ tylko jeden hosting moze byc roznie.

@ajknowju....." platne dodatki bo gra jest na steamie" a co ma L4D do CoD-a? w temacie o CoD? i co z tego ze tam dodatki sa free jak wiem ze skoro acti daje gre na steamie to dodatki do jej gry (w tym wypadku BO) beda mialy platne dodatki. nikt nie napisal ze wszystko co jest na steam ma platne DLC jeezzz. ogar ;]
secundo Bez steama niebyloby platnych dodatkow (patrz WaW) Brak Steam to raz, dedyki dla wszystkich od wszystkich. i teraz jak ograniczysz komus granie na serwie jesli nie zakupil dodatku, nie jest do niczego przywiazany to tego nie sprawdzisz proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yhy, pisałem już, że tamte dodatki były sponsorowane (także ten mappack do MW1) - to nie była zasługa braku Steama. Zresztą, gdyby Acti chciało t nie wydałoby DLC na PC (tak jak to ostatnio zrobiono z Bioshockiem 2). Swoją drogą, myślisz, że bez Steama i GfWL nie można zrobić płatnych dodatków? Acti mogłoby stworzyć swój system - taki jak w grach Bioware. Ciesz się więc, że tamte dodatki były wykupione przez Intela.

Mapki będą płatne - to jest pewne, jak to, że po niedzieli jest poniedziałek. Acti nie odetnie się od źródła dochodu - który jest dość spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się cieszę, ze steam korzystam już ponad 7 lat i JEDYNY raz kiedy coś nie działało był w Boże Narodzienie kilka lat temu kiedy steam store był nieczynny, a ja akurat chciałem coś kupić. Co my będziemy z tego mieć w BO? Na przykład autoupdate i brak potrzeby sciągania 5 różnych patchy jak to było w WaWie (bo nie było patcha 1.x do wersji najnowszej). Nie będzie niebezpieczeństwa, zgubienia klucza cd, bo będzie on stale powiązany z kontem steam, a płyty DVD będzie można wywalic bo gra będzie zawsze dostępna do sciągnięcia online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co ty myślisz, że jedna osoba zrobi z serwa bajzel, gram już jakiś czas w obsługiwane przez steama oraz vaca i jakoś takich kozaków nie ma, to była przypadłość mw2 i ich skopanego wyszukiwania serwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że zmienili podejście do cheaterów na serwerach i teraz będzie można ich normalnie kickać jak to ma miejsce choćby w L4D2, jak będzie taka opcja to nie widzę problemu może być przez steama. Powiem szczerze że były zniechęcony, ale od kiedy gram w L4D2 jestem zadowolony bo mam wszystkie aktualizacje na bieżąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2010 o 10:48, FellesaN napisał:

> Miałem zamiar BO kupić, ale skoro jednak będzie wymagać STEAMa to sobie odpuszczę...


Co ty gadasz. Steam to jedna z najlepszych platform!


Dla mnie STEAM to dziadostwo, do niczego mi to nie potrzebne, a tylko mnie irytuje i zjada pamięć. Żadnych ciekawych funkcjonalności, a automatyczne aktualizacje to komedia, szczególnie zaraz po wyjściu gdzie serwery padają. VAC (szczególnie w MW2) to crap, PunkBusterowi do pięt nawet nie dorasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Acti mogłoby stworzyć swój system - taki jak w grach
Bioware. Ciesz się więc, że tamte dodatki były wykupione przez Intela.

No wlasnie cos musieli by zrobic (ala iwnet) a przeciez da sie zrobic dobrze bez tego (patrz mw1)
wykupione nie wykupione sciema i tyle. do tego intel dostal +5 do lansu za wykupywanie mapek do coda...
mapki beda platne przez to ze podczepili sie pod steam. a przeciez tak dobrze bylo za czasow cod1.cod2, cod4 cod5 (ktory i tak byl crapem ) ze miales dodatkowe mapki za free wypuszczone wraz z patchem. a teraz...

I najlepsze w tym wszystkim jest gadanie ze jest to robione zeby Pecetowcy mieli lepiej... jakbym PiS albo PO slyszal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować