Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cliff Bleszinski: Heavy Rain to gra dla dziewczyn

37 postów w tym temacie

A co ma powiedzieć? Przecież nie może się tak po prostu przyznać, że grał i ukończył potajemnie na swojej ukrytej w szafie PS3....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Kessarath - takiej różowej PS3 z naklejkami hanny montany i justina bibera... i takim dużym białym lśniącym odstającym rogiem jednorożca w 3D :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Kessarath
"W Heavy Rain było tyle wzruszających scen, że dosłownie kilka razy wypuściłem z ręki kontroler"
więc raczej konsoli w szafie nie chowa, nie rozumiem toku myślenia ludzi, to że robi gry na wyłączność nie znaczy wcale że np nie może być fanem gier na konkurencyjną konsolke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dziwne, że kiedy się facet wzrusza to mu wszystko z rąk leci ;) A jeszcze bardziej dziwna ta sprawa z promowaniem takich gier w czasopismach dla panienek, może niech Cliff promuje Gearsy w "Ciuchci" bo dzieci lubią strzelanki ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2010 o 12:13, kodi24 napisał:

Dla mnie dziwne, że kiedy się facet wzrusza to mu wszystko z rąk leci ;)

Bo Cliff B. jest kobietą ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co za pałka z gościa :DDD Grałem w HR i kompletnie nie powiedziałbym takich słów nei wiem czego koleś się naćpał. Mimo że jestem także fanem Gersów to HR jest dla mnie rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupi tytuł tego newsa. "Gra dla dziewczyn" sugeruje, jakby Cliffy powiedział, że Heavy Rain to babska gra tylko dla dziewczyn. A on twierdzi tylko, że w przeciwieństwie do strzelanek zainteresować może też o wiele więcej kobiet, bo przypomina dobry film kryminalny z wątkiem miłosnym. W ani jednym zdaniu nie powiedział nic negatywnego o grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2010 o 13:00, Soniaczek87 napisał:

Ja tylko dodam, że moja kuzynka kupiła Heavy Rain i parę razy ją już ukończyła.
Sprzedała koleżance, której również gierka przypadła do gustu.

Znam gościa, który wycalakował "Hannah Montana" i to zupełnie o niczym nie świadczy. A Cliff, no cóż... Szwęda się z tymi modelkami po pokazach, to i mu się "dziewczyński" klimat udziela. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2010 o 14:26, mati285 napisał:

Jasne, że to gra dla dziewczyn. Prawdziwi faceci nie chcą mieć nic wspólnego z żadnym
origami. Błeee...


Naucz się czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadziwiające, ile ludzi pisze komentarze najwyraźniej po przeczytaniu samego tytułu newsa, który nota bene jest mocno wyrwany z kontekstu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować