Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cliff Bleszinski: Heavy Rain to gra dla dziewczyn

37 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2010 o 14:52, The_Nemezis napisał:

Naucz się czytać.

Kup sobie poczucie humoru.

Tytuł newsa trochę mylący, sugeruje raczej negatywną opinię Cliffa o HR, a wynika z artykułu, że on po prostu uznał że to gra dobra dla kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Głupi tytuł tego newsa. "Gra dla dziewczyn" sugeruje, jakby Cliffy powiedział, że Heavy

Dnia 05.11.2010 o 14:20, Zdenio napisał:

Rain to babska gra tylko dla dziewczyn. A on twierdzi tylko, że w przeciwieństwie do
strzelanek zainteresować może też o wiele więcej kobiet, bo przypomina dobry film kryminalny
z wątkiem miłosnym. W ani jednym zdaniu nie powiedział nic negatywnego o grze.


Lepiej bym tego nie ujął. Skąd więc taki tytuł ? Cóż... gram od jakiegoś czasu chce przebić Pudelka. Myślę, że są na dobrej drodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2010 o 14:22, Dzibrill napisał:

> Ja tylko dodam, że moja kuzynka kupiła Heavy Rain i parę razy ją już ukończyła.

> Sprzedała koleżance, której również gierka przypadła do gustu.
Znam gościa, który wycalakował "Hannah Montana" i to zupełnie o niczym nie świadczy.
A Cliff, no cóż... Szwęda się z tymi modelkami po pokazach, to i mu się "dziewczyński"
klimat udziela. ;)

Co nie zmienia tego, że najprawdopodobniej Cliffi ma rację.


@Zdenio - 100% racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla kobiet czy nie, gra i tak jest rewelacyjna, skoro sam twórca gearsów się przy niej pare razy wzruszył, to musi ona (gra) mieć to "coś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, tego typu słowa od kogoś kto pracuje wyłącznie nad grami na wyłączność maszynki konkurencji zawsze jakoś lepiej się przyjmuje... Dla mnie to coś więcej niż gra, gdyż żadna gra do tej pory nie sprawiła iż miałem faktyczne dylematy moralne<motyw z ucięciem sobie palca itp.>... Polecam każdemu po obcować z tym tytułem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Path też jest dla dziewczyn(ek), co nie przeszkadza mu być rewelacyjnym programem/grą.
Tytuł niusa chyba wzięty z końskiego zadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytuły newsów i treść coraz bardziej zaczynają przypominać te z Onetu. "Piłkarz reprezentacji nie żyje!" - "W nocy w kairskim szpitalu zmarł 86-letni były piłkarz reprezentacji Mozambiku, blablabla...".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2010 o 19:58, Gumisiek2 napisał:

Tytuły newsów i treść coraz bardziej zaczynają przypominać te z Onetu. "Piłkarz reprezentacji
nie żyje!" - "W nocy w kairskim szpitalu zmarł 86-letni były piłkarz reprezentacji Mozambiku,
blablabla...".


Otóż to. To jest chore i z dziennikarstwem nie ma nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z gram robi się onet. Co zwyklejsza wypowiedź tym chwytliwszy tytuł. Gość de facto zasugerował, że wydawca HR spieprzył kampanię bo obrał zły target. Ma chłop rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze gada. Kobiety faktycznie miłują się w kryminałach i kto wie... może gdyby rzeczywiście reklamowali tę grę w troszkę innych pismach, to odniosła by dużo większy sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.11.2010 o 14:22, Dzibrill napisał:

Znam gościa, który wycalakował "Hannah Montana"


Okeeej... Normalnie ciężko mnie zadziwić, ale teraz jestem w szoku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować