Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2007 o 20:52, Sosna321 napisał:

Naprawdę byłbym wdzięczny za rady, tylko trochę dokładniejsze bo jakie dokładnie łatki skąd
itd. nie wiem i wolę nie namieszać :|


Zgadzam się z kolegą jadamem że ta gra wymaga dużych możliwości sprzętowych. Ustępuje pod tym względem jedynie Gothic-owi 3.
Mój sprzęt to p: Duron 1.8, 1024 MB RAM, grafika GeForce 6600 GT. Jest troszkę silniejszy od twojego, jednak granie na nim w NWN 2 nie należy do przyjemności.
Rozdzielczość 800x600. Prawie wszystkie parametry grafiki na minimum. Z wyjątkiem detali (mam do nich słabość), bo te mam na maxa. Z tymi ustawieniami wczytywanie się obszarów głównego miasta (tytułowego) NW, trwa około 15 minut.
Będąc w dzielnicy, w której znajduje się główna siedziba straży i świątynia tyra, gra doznaje bardzo przykrych przeskoków. Czasami przerzuci postać z jednego krańca mapy na drugi. Lecz przeważnie jest to odległość "jednego ekranu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to temat poświęcony pierwszej części gry komputerowej Neverwinter Nights. A ta, o ile mi dobrze wiadomo ma dużo mniejsze wymagania sprzętowe... Przepraszam za zwrócenie uwagi, ale prawie spadłem z krzesła... Już błagam o przebaczenie na kolanach... :-D

PS Przeraża mnie, że ostatnio coraz więcej osób nie poświęca choć odrobiny czasu na dokładne zapoznanie się z nazwą i treścią tematu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 22:04, LordYoghurt napisał:

Przepraszam za zwrócenie uwagi, ale
prawie spadłem z krzesła... Już błagam o przebaczenie na kolanach... :-D


Bez przesady;).

Dnia 08.12.2007 o 22:04, LordYoghurt napisał:

PS Przeraża mnie, że ostatnio coraz więcej osób nie poświęca choć odrobiny czasu na dokładne
zapoznanie się z nazwą i treścią tematu...


Drobna pomyłka. Czasem się zdarza. Ostatnio nawet zbyt często, podczas powtórnego logowania w serwisie gram.pl. Jakiś paskudny chochlik zamienia kolejnością niektóre wątki przypięte, zwłaszcza te o podobnej nazwie.
A ja ślepiec nie doczytałem i kliknąłem z rozmachu;). Mam nadzięję że się nie gniewasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 21:07, LordYoghurt napisał:

Nie masz zainstalowanych sterowników od producenta karty graficznej (nVidia), tylko od firmy
Microsoft... Proszę, skorzystaj z tego łącza: http://www.nvidia.pl/Download/index.aspx?lang=pl.
To powinno rozwiązać twój problem.


No ok tylko, że tam nie znalazłem swojej karty graficznej... więc co mam pobrać i jak potem zainstalować.
Co do karty dźwiękowej:
Realtek AC97 Audio (taką mam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezpośrednie łącze do sterowników do karty dźwiękowej: ftp://209.216.61.149/pc/audio/WDM_A403.exe. Bezpośrednie łączę do sterowników do karty graficznej: http://download.nvidia.com/Windows/84.21/84.21_forceware_winxp2k_international_whql.exe. Za dużo robić nie musisz. Wystarczy, że pobierzesz i zainstalujesz oba pakiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sterowniki (Realtek AC97 Audio Driver) do karty dźwiękowej spróbuj pobrać przy użyciu przeglądarki Windows Internet Explorer. Co do sterowników do karty graficznej, to nie sugeruj się komunikatami systemu operacyjnego. Są one podpisane cyfrowo i w pełni kompatybilne z systemami operacyjnymi z rodziny Microsoft Windows XP. Don''t worry - be happy! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z grą na nowym komputerze. wystepuja błędy graficzne, wiekszosc opcji w ustawieniach jest niewidoczna.sam nwn nawet nie chce się włączyć. problemy pojawiają się również na innych starych rpg''ach. w przypadku P:T czy baldurs gate niektóre tekstury się zacierają, wskaznik myszki miga, lub jest niewidoczny. dysponuje bardzo silnym sprzętem, grafika, to 8800gtx. czy ktoś wie z czego takie błedy wynikają? proszę o pomoc.
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 18:46, rutrae napisał:

mam problem z grą na nowym komputerze. wystepuja błędy graficzne, wiekszosc opcji w ustawieniach
jest niewidoczna.sam nwn nawet nie chce się włączyć. problemy pojawiają się również na innych
starych rpg''ach. w przypadku P:T czy baldurs gate niektóre tekstury się zacierają, wskaznik
myszki miga, lub jest niewidoczny. dysponuje bardzo silnym sprzętem, grafika, to 8800gtx. czy
ktoś wie z czego takie błedy wynikają? proszę o pomoc.
pozdrawiam


Spróbuj zainstalować starsze sterowniki do karty graficznej.Miałem taki sam problem i sterowniki załatwiły sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 19:11, rutrae napisał:

do 8800 trudno mówić o starych:] próbowałem, nic nie dało. musi być na to rada...



No to w takim razie napisz do pomocy technicznej CDP,oni na pewno pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 20:52, Sosna321 napisał:

Z grafą z 3D na 2D próbowałem ale nic nie dało. A co do mojego kompa:

Pisałem cały czas o dźwięku -.-

Dnia 08.12.2007 o 20:52, Sosna321 napisał:

Windows napisał mi, że te sterowniki mogą pomieszać w kompie, wolę nie ryzykować

życzę powodzenia, jak tak tak bezgranicznie wierzysz Windowsowi. Instaluj, nic nie namieszają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 15:29, Sosna321 napisał:

Ja już ze 4-5 dni na odpowiedź od CDP czekam i nic :/

To jeszcze troche poczekasz. CDP ma mnówsto zgłoszeń i szybko nie odpowiada :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 15:31, Budep napisał:

> Ja już ze 4-5 dni na odpowiedź od CDP czekam i nic :/
To jeszcze troche poczekasz. CDP ma mnówsto zgłoszeń i szybko nie odpowiada :\


No cóż,jest i tak,jak mówisz,ale ja ostatnio prowadzę regularną korespondencję z jednym z pracowników CDP w sprawię problemów z Wiedźminem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://nwn.bioware.com/support/patch.html - łącze dzięki któremu dowiesz się o najnowszych poprawkach do gry Neverwinter Nights. Z tego co na tej stronie wyczytałem, to producent gry (firma BioWare) nie "wypuścił" jeszcze patcha 1.69. A od tego zależy czy firma CD Projekt "spolszczy" go i opublikuje. I zawsze, w przypadku każdej gry komputerowej, to tak działa. Wszystko leży w rękach BioWare, a oni za bardzo się nie kwapią do opublikowania nowszej poprawki, co jest efektem działań firmy Atari, której bardziej zależy na drugiej części gry. Podsumowując: najpierw Atari, następnie BioWare, a na samym końcu CD Projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Chcę zachęcić Was,graczy NWN,do ściągnięcia i zagrania w mój moduł Dark Sect PL
Opis:
Mag Xylus na dla Ciebie zadanie.Musisz zabić dowódcę sekty,która jest na bagnie.Podobno planuje on jakiś złowrogi rytuał,a Ty musisz go powstrzymać!Lecz pamiętaj,co z pozoru proste,może się skomplikować...
---------------------------------------------------------------------------------------------------
UWAGA!!!

ZALECANA POSTAĆ:WOJOWNIK.
TWOJA POSTAĆ MOŻE MIEĆ TYLKO EKWIPUNEK,KTÓRY DOSTAJE SIĘ NA POCZĄTKU GRY,CZYLI NP. WOJOWNIK DOSTAJE KRÓTKI MIECZ
I SKÓRZANĄ ZBROJĘ.
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Moduł dla jednego gracza.Zalecany poziom:4-6
Szacowany czas gry:
autor:dominik713/dominik7134
Versja:1.2
Kontak z autorem:
dominik7134@o2.pl
===============================================================
Polega to mniej więcej na tym,że aby dostać się do dowódcy sekty,trzeba piąć się w górę hierarchii sekty,aż w końcu dostaniemy się do Niego i będziemy mogli wykonać zadanie... :)

Link do ściągnięcia:
http://nwvault.ign.com/View.php?view=Modules.Detail&id=5645

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 18:42, dominik713 napisał:

Witam.Chcę zachęcić Was,graczy NWN,do ściągnięcia i zagrania w mój moduł Dark Sect PL

>...
Ciekawe. Dawno nie spotkałem nowego moda do NWN1. Zobaczymy. Na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować