Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

W bodajże Baldur''s Gate 2 było tak, ze gdy będąc magiem zginie mi chowaniec, to postać traci 1 kondycji....czy tak też jest w NWN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 20:49, tomoliop napisał:

Kurczę moglibyście napisać, że spojler, a tak teraz juz bedę wrogo do aribeth nastawiony:(

A kto Ci powiedział, że to koniec jej historii...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 13:32, W.S.A.D napisał:

HaHaHa. To miał być żart? Zgodzę się w falloutach fabuła świetna(świat poza kryptą), ale przyznajmy,
że gry Biowaru zawszę miąły(i mają) dobrą fabułę.

Sorki, że może wypowiem się krytycznie, ale widocznie musiałeś nie grać w "Planescape: Torment". Gra może odstraszyć klimatem (który według mnie był jednak jej ogromną zaletą - nie ma to jak wymiana oczu i pomoc Ignusa w nauce czarów :P) i ilością dialogów i całego czytania, ale co do fabuły, to w życiu w grę z lepszą historią nie grałem i przy tym nawet cała saga BG wymięka (oczywiście według mnie). Takie zwroty akcji, jak zdrada Aribeth, to nic w porównaniu do zdrady Ignusa (chociaż jest znacznie lepiej umotywowana). Jeśli zależy Ci na świetnej fabule (ale i niestety krótkiej grze), to poczekaj na kolejne wydanie P:T - gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie w II rozdziale podstawki NwN znalazłem taki item: Pusta Butelka. Jej opis jest mniej więcej taki:
"W grze występuje wiele rzadkich i cennych przedmiotów. Oto jeden z nich." (cytat z pamięci, ale chodzi o to samo)
Mam pytanie... czy to są tylko jakieś eastern eggs czy może to naprawdę jakiś wart trzymania item typu Złote Pantalony z BG I? (chociaż wątpię w to :/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm..mam pytanie.MOże to zabrzmi trochę głupio,ale czy mógłby ktoś zrobić moduł dla mnie o tematyce piratów,albo chociażprzesłac na maila już chcoiaż troche zrobony?Bardzo proszę,to dla mnie naprawdę ważne.W razie co,mój mail jest w podpisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 17:42, dominik713 napisał:

Hmmm..mam pytanie.MOże to zabrzmi trochę głupio,ale czy mógłby ktoś zrobić moduł dla mnie o
tematyce piratów,albo chociażprzesłac na maila już chcoiaż troche zrobony?Bardzo proszę,to
dla mnie naprawdę ważne.W razie co,mój mail jest w podpisie.


No a może najpięrw powiesz czemu sam sobie nie zrobisz.

Ja tam kiedyś bawiłem się w edytor do NWN ale to trochę skomplikowane ja tam wolę Edytor do Warcrafta.
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 17:57, Pawlo09 napisał:

> Hmmm..mam pytanie.MOże to zabrzmi trochę głupio,ale czy mógłby ktoś zrobić moduł dla mnie
o
> tematyce piratów,albo chociażprzesłac na maila już chcoiaż troche zrobony?Bardzo proszę,to

> dla mnie naprawdę ważne.W razie co,mój mail jest w podpisie.

No a może najpięrw powiesz czemu sam sobie nie zrobisz.

Ja tam kiedyś bawiłem się w edytor do NWN ale to trochę skomplikowane ja tam wolę Edytor do
Warcrafta.
.


Noo właśnie daltego,że za bardzo się w nim nie orientuje.Apropo:też się bawiłem edytorem do warcrafta 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 16:49, Venom1984 napisał:

Witam!
Mam problem ze ściągnięciem XKN Fix z serwerów gram PL, ma ktoś działający link? byłbym wdzięczny
za szybką odpowiedź :)
Pozdrawiam


Witaj,nie wiem o co Ci chodzi,mógłbyś trochę jaśniej to wyjaśnić?Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie chodzi o patch umożliwiający instalację dodatków z next-a na podstawce w wersji cd (jedyna alternatywa dla takowego to grzebanie w rejestrze)
ps ponieważ zarówno podstawkę jak i dodatki mam z next-a, to nie mam pojęcia co i gdzie w rejestrze zmienić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 16:49, Venom1984 napisał:

Witam!
Mam problem ze ściągnięciem XKN Fix z serwerów gram PL, ma ktoś działający link? byłbym wdzięczny
za szybką odpowiedź :)
Pozdrawiam


Hmmm,skoro jest tak jak powiedział koelga Sig. to nie mogę Ci pomóc,spróbuj napisać maila do pomocy technicznej,może oni coś pomogą.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem, może ktoś zna rozwiązanie.
Posiadam NWN ver.1,26, teraz dokupiłem sobie SoU i HoU z extra klasyki. Nie chcą się zainstalować, więc podejrzewam, że wersja podstawki jest za stara. Ściągnąłem patcha 1.26-1.86, ale nie za bardzo potrafię go zainstalować.
Auto update nie działa. Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 12:59, walgierz napisał:

Auto update nie działa. Jakieś pomysły?


A w jaki sposób to robisz? Bo spakowanego (np. w zip) patcha należy wkleić do folderu z grą i dopiero potem auto update''ować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 12:59, walgierz napisał:

Mam pewien problem, może ktoś zna rozwiązanie.
Posiadam NWN ver.1,26, teraz dokupiłem sobie SoU i HoU z extra klasyki. Nie chcą się zainstalować,
więc podejrzewam, że wersja podstawki jest za stara. Ściągnąłem patcha 1.26-1.86, ale nie za
bardzo potrafię go zainstalować.
Auto update nie działa. Jakieś pomysły?


Oto samo cię kiedyś pytałem chyba musisz tą paczkę wkleić do folderu z grą odpalasz grę i dajesz aktualizuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 15:13, futrzak16 napisał:

A w jaki sposób to robisz? Bo spakowanego (np. w zip) patcha należy wkleić do folderu z grą i dopiero potem auto update''ować.


dzięki :)
Przekombinowałem - widziałem w katalogu z grą folder patch i tam wrzuciłem ściągnięty plik. Teraz wszystko jest ok.

<edit>
Żeby nie było zbyt pięknie - instalator SoU/HoU nadal nie widzi zainstalowanego NWN. Program ten jest w wersji 1.68 - trzeba jeszcze jakiś patch wrzucić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 15:27, walgierz napisał:

Żeby nie było zbyt pięknie - instalator SoU/HoU nadal nie widzi zainstalowanego NWN. Program
ten jest w wersji 1.68 - trzeba jeszcze jakiś patch wrzucić?

jaka wersja podstawki? bo jak 2cd to jeszcze dodatkowy patch potrzebny żeby dodatki z nexta zainstalować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 15:27, walgierz napisał:

Żeby nie było zbyt pięknie - instalator SoU/HoU nadal nie widzi zainstalowanego NWN. Program
ten jest w wersji 1.68 - trzeba jeszcze jakiś patch wrzucić?

Tego: ftp://ftp5.gram.pl/pub/pl/neverwinter_nights_shadows_of_undertide/patch/neverwinter_nights_shadows_of_undrentide_pl_fix_ xkn.zip
Tylko z jego funkcjonalnością różnie bywa. I pomijam już fakt, że zajmuje całe 3kb spakowany, a po rozpakowaniu 6 - a na stronie z dlem napisane jest, że 0.5mb. Ale może to wina systemu obsługującego ftp, który być może nie może podawać mniejszych wartości niż 0.5mb przy wielkości pliku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować