Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

Dnia 27.09.2007 o 13:57, kapistar1 napisał:

Mam jeszcze pytanie czy jest jakaś mocna klasa prestiżowa dla maga? Ew. maga/wojownika, bo
mam go 1 lvl ;P

Blady Mistrz jest jedyną prestiżówką dla czarodzieja. Ostatecznie mógłbyś stworzyć coś takiego: 29 czarodziej/10 blady mistrz/1 wojownik i czarować sobie bez problemu w pełnej płycie wziąwszy uprzednio na epickich poziomach CZarowanie Bez Gestów I, II i III. Niestety w kampani 40 lvl to marzenia jedynie. Chociaż z drugiej strony na 30 lvlu też by coś takiego było skuteczne chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś przeszedł Hordy Podmroku i może mi odpowiedzieć na kilka pytań?Jestem w drugim rozdziale i...kompletnie utknęłam.Czy ktoś może mi odpowiedzieć na te pytania?Proszę!

Pytania:Jak przejść przez wielkie,kamienne drzwi w Świątyni Kultu (Sanktuarium)
Jak przejść przez drzwi poboczne w świątyni Kultu?(Sanktuarium)
Czyli:Skąd wziąść klucze?

Co mam zrobić przy moście z cienia!?Ani w ząb nie mogę zrozumieć o co chodzi


POMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOoooocy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dolączam się do osob z problemami:
Mam stare wydania NWN, SOTU, HOTU. Instaluje po kolei podstawke i dodatki. Aktualizacja automatyczna nie dziala, wiec sciagnalem ten critical rebuild 1.68.
1) menu nie ma, czarny ekran, ale to podobno wina nvidii, czekamy na poprawke
-omijam ten blad (mozna np odpalic toolset, wgrac jakis modul, test modulu i juz menu bedzie dzialalo)
2) w menu brakuje polskich znakow, z tego co widze to nie jest odosobniony problem.
---
moj konfig:
Athlon X2 4600, 2GB RAM, GF 8600GT, Windows XP SP2 PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.09.2007 o 12:08, Keiran napisał:

2) w menu brakuje polskich znakow, z tego co widze to nie jest odosobniony problem.


Problem z polskimi znakami powoduje właśnie ten patch 1.68 (przynajmniej u mnie na Diamentowej Edycji). Gdy zainstalowałem całość od nowa na czysto (bez patcha) problem znikł i polskie litery są OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi ci o zadania od wyroczni (a konkretnie pozbawienie valcośŧam sprzymierzeńców), to ja w świątyni problemów nie miałem z drzwiami, musiałeś coś/kogoś pominąć. Zaś co do mostu, do obserwatorów, to sam niewiem jak go uruchomić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 12:07, ola60000000000 napisał:

Co mam zrobić przy moście z cienia!?Ani w ząb nie mogę zrozumieć o co chodzi


Musisz ustawić wszystkie kreseczki na wyświetlaczu w jednej linii ;-) Trochę to zajmuje bo ruszają się parami, trzeba trochę pokombinować, dawno nie grałem więc średnio pamiętam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zakup kingmaker z extraklasyki a gierka sama CI sie zaktualizuje do 1.68 bez najmniejszego problemu - sprawdzalem na NWN EK i dziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 15:10, morthi napisał:

zakup kingmaker z extraklasyki a gierka sama CI sie zaktualizuje do 1.68 bez najmniejszego
problemu - sprawdzalem na NWN EK i dziala :)

Apropos kingmaker-a warto go kupić gdzieś słyszałem , że te wszystkie mody są fabularnie niedokończone, nie wiem czy to plotka czy fakt. Mógłbyś rzucić trochę światła na tą sprawę ? ;-) Oczywiście jeśli skończyłeś grę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moglbym a raczej bede mogl jak skoncze podstake + dodatki dwa i zaczne zabawe z kingmakerem :)

jedynym powodem (jak na razie) dlaczego kupilem ten modul (a de facto 3 moduly) jest bezproblemowe spatchowanie gireki do najnowszej swersji

aktualnie siedze w Czarnolesie wiec do konca podstawki mi jeszcze troche zostalo ale juz niewiele :)

nie wiem jak sie maja dodatkowe moduly do watkow fabularnych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2007 o 21:30, tomoliop napisał:

Ja bym ci raczej radził dwójkę, dużo lepsza. Dopiero potem 1.

proszę o jakieś argumenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 16:36, Sebo7 napisał:

> Ja bym ci raczej radził dwójkę, dużo lepsza. Dopiero potem 1.
proszę o jakieś argumenty


Lepsza grafika, fabuła, brak problemów z płynnością na dobrym sprzęcie. I wszystko co w NWN dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 12:07, ola60000000000 napisał:

... Hordy Podmroku... w drugim rozdziale ... i...kompletnie utknęłam.

Pytania:Jak przejść przez wielkie,kamienne drzwi w Świątyni Kultu (Sanktuarium)
Jak przejść przez drzwi poboczne w świątyni Kultu?(Sanktuarium)
Czyli:Skąd wziąść klucze?


Jeżeli mówimy o trzech drzwiach na niższej kondygnacji.
"Kluczami" są duże niebieskie kule które trzeba włożyć do postumentów naprzeciwko tych drzwi. Pierwszą kulę powinnaś zdobyć już u wampirka z którym rozmawiałaś po zejściu na dół. Przed drzwiami na lewo znajduje się jeden postument, po rozprawie z mnichami-wampirami zdobywasz drugą kulę i lecisz do drzwi po prawej itd.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 15:17, sodolis napisał:

Apropos kingmaker-a warto go kupić gdzieś słyszałem , że te wszystkie mody są fabularnie niedokończone,
nie wiem czy to plotka czy fakt. Mógłbyś rzucić trochę światła na tą sprawę ? ;-) Oczywiście
jeśli skończyłeś grę ;-)


W dodatkach Kingmaker i Witch''s Wake musisz grać nową postacią z 1-lvl z wyzerowanym ekwipunkiem. W Shadow Guard masz 3-lvl ale też bez swojego wcześniejszego ekwipunku.
Jako dodatkowe mody dają sporo frajdy i warto wydać te 20 czy 16 zł. Jednak Witch''s Wake trochę mnie zdziwił - aby wykonać niektóre zadania trzeba było parę razy zginąć a końcowa scenka była dla mnie jakaś niedokończona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 21:56, jadam napisał:

> ... Hordy Podmroku... w drugim rozdziale ... i...kompletnie utknęłam.
>
> Pytania:Jak przejść przez wielkie,kamienne drzwi w Świątyni Kultu (Sanktuarium)
> Jak przejść przez drzwi poboczne w świątyni Kultu?(Sanktuarium)
> Czyli:Skąd wziąść klucze?
>

Jeżeli mówimy o trzech drzwiach na niższej kondygnacji.
"Kluczami" są duże niebieskie kule które trzeba włożyć do postumentów naprzeciwko tych drzwi.
Pierwszą kulę powinnaś zdobyć już u wampirka z którym rozmawiałaś po zejściu na dół. Przed
drzwiami na lewo znajduje się jeden postument, po rozprawie z mnichami-wampirami zdobywasz
drugą kulę i lecisz do drzwi po prawej itd.



Fajnie...A gdzie są ci mnichowie!?Na razie spotkałam tylko tego arcykapłana i wmpira(bez strażników)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebna mi porada fana NWN. Wyobraź sobie, że formatujesz dyski i chcesz zagrać w NWN od początku, instalujesz grę, jeden dodatek, drugi dodatek(wszystkie zakupione zaraz po swoich premierach, nie w żadnych kolekcjach itp). I teraz najważniejsze: co trzeba ściągnąć z sieci(patche, dodatki, mody itp) żeby stworzyć sobie idealną wersję Neverwinter.
PS - linki mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Sorki za dubla, ale coś mi się przypomniało - mody to dość rozległe pojęcie jeśli chodzi o NWN, chodzi ci o fajerwerki graficzne, nowe moduły czy zmiany w mechanice gry ? Osobiście polecam grę na jakimś fajnym serwerku (RPG rzecz jasna :D) i tam masz takie rzeczy już wymagane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 15:56, Fagno napisał:

Sorki za dubla, ale coś mi się przypomniało - mody to dość rozległe pojęcie jeśli chodzi o
NWN, chodzi ci o fajerwerki graficzne, nowe moduły czy zmiany w mechanice gry ? Osobiście polecam
grę na jakimś fajnym serwerku (RPG rzecz jasna :D) i tam masz takie rzeczy już wymagane.



Chodzi mi o moduły do "singla"(nie mam netu w domu, a na tym złomie na którym siedzę jedyny plus to net), w których najlepsza jest fabuła, ciekawa rozgrywka. Nie zależy mi na grafice zbytnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 16:01, caramondl napisał:

Chodzi mi o moduły do "singla"(nie mam netu w domu, a na tym złomie na którym siedzę jedyny
plus to net), w których najlepsza jest fabuła, ciekawa rozgrywka. Nie zależy mi na grafice
zbytnio.

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1464&sys=gry Diabeł w Kamieniu, nawet niezły modulik. Ogólnie NWN to raczej gra pod multi, więc nie polecę ci zbyt wielu modułów. Zawsze można zrobić własny, tylko fabułe się zna ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować