Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2006 o 14:00, Azrathel napisał:

liczyłem na coś wielgachnego, z rogami i w ogóle, a dostałem malutką jaszczurkę

Nie SPOILERUJ!!! Ja jeszcze gry nie skończyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 22:12, Cube945 napisał:

To ja troszkę z innej beczki...
Chodzi o single player. Nagle (nie wiem kiedy, zdaje mi się że po pokonaniu Gulnan w Żebraczym
Gnieździe) zacząłem mówić jak ork (Ty być łotrzyk, Ja dostać nagroda, Ja dziękować itd.) mimo
że gram człowiekiem. Czy jest jakis sposob żeby wyeliminować ten bug? Wątpie żeby to miało
znaczenie, ale mam półorka w drużynie...


albo zały czas chodzisz napity:D ja tak miałem jak się napiłem wódki lub ale:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dayek... Cholera no, inteligencji mam 8, ale ostatnio wypiłem i wódki i Ale ;P Wiesz moze jak sie pozbyć skutkow ubocznych?

P.S. Mowią że gry demoralizują, a tu proszę. Wypiłem alkohol i już gra jest wkurzająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 20:14, Cube945 napisał:

Dayek... Cholera no, inteligencji mam 8, ale ostatnio wypiłem i wódki i Ale ;P Wiesz moze jak
sie pozbyć skutkow ubocznych?

P.S. Mowią że gry demoralizują, a tu proszę. Wypiłem alkohol i już gra jest wkurzająca.


to chyba nie jest stały efekt z tego co wiem, spróbuj restnąć, a jak nie to idź do Aribeth, czy gdzie żeby cię ktoś uleczył
a przede wszystkim nie pij wódki ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Dostalem dzisiaj NWN Diamentową Edycje, chcialem pograc po sieci, niestety wywala mi komunikat "Połączenie nieudane, sproboj pod inna ksywka"... Proboje pod inną i też lipa :(

Czy ktos spotkal się z podobnym problemem?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 20:14, Cube945 napisał:

Dayek... Cholera no, inteligencji mam 8, ale ostatnio wypiłem i wódki i Ale ;P Wiesz moze jak
sie pozbyć skutkow ubocznych?

P.S. Mowią że gry demoralizują, a tu proszę. Wypiłem alkohol i już gra jest wkurzająca.


no kurde może masz postać co nie trzeźwieje. Jakiś atut wybrałeś uboczny czy co:D
ja jak bylem pijany to tylko odpocząłem i zdrów jak ryba:) Czasem miałem też takie bugi, że gadałem jakbym był nie wychowanym orkiem:( ale to tylko w pojedynczych dialogach:(
no ale jak inteligencje masz tylko 8 no to nic dziwnego:D znajdź jakiś amulet czy cuś co dodaje do inteligencji i bedziesz ładnie mówił po naszemu ojczystemu językowi Polskiemu:)
tylko taka jest moja rada:) ale z pewnością skuteczna:)
Pozdrawiam wszystkich nietrzeźwych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie:

Jaka jest wg was najlepsza postac do gry? (szczegolnie multi)
Myslalem nad czarodziejem... chyba, ze w gre wchodzi wieloklasowosc :)
Moze Druid? Proszę doradźcie coś.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 22:54, Walec87 napisał:

Jeszcze jedno pytanie:

Jaka jest wg was najlepsza postac do gry? (szczegolnie multi)
Myslalem nad czarodziejem... chyba, ze w gre wchodzi wieloklasowosc :)
Moze Druid? Proszę doradźcie coś.

Pozdrawiam


w sumie walczącymi łatwo, bo czarującymi trochę trudno bez pauzy :/ (i tak będe czarownikiem :D)
może być np. kapłan: nabuffuje i młóci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 22:54, Walec87 napisał:

Jeszcze jedno pytanie:

Jaka jest wg was najlepsza postac do gry? (szczegolnie multi)
Myslalem nad czarodziejem... chyba, ze w gre wchodzi wieloklasowosc :)
Moze Druid? Proszę doradźcie coś.

Pozdrawiam


nigdy nie grałem na multi ale polecam druida:) przeszedłem pirszą kampanie druidem i powiem, że jest świetny:)
może walczyć jak wojownik nosic ciężką zbroję(po wybraniu atutu), leczyć jak kapłan, czary ofensywne jak czarownik i czarodziej (troche inne czary od magów ale według mnie super są) oraz na 17 levelu ma się taki czar co sie zamienia w smoka i jest bomba:) no czego można więcej chcieć:) jestem specjalistą od druida jak masz więcej pytańodnośnie druida to mój nr gg: 4696812

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 23:05, Walec87 napisał:

Chyba zagram tym Druidem, wszędzie go chwalą :))
Ktoś coś jeszcze ciekawego o nim powie?
Dzięki za opinie. :)


To ja jeszcze coś powiem: :D
Druid ma także fajne buffy:)
i ma tego zwierzęcego towarzysza. Moja rada nigdy go nie bierz ze sobą :) bo powiedzmy, że jak juz grasz wojownikiem to za goblina dostaniesz 20 expa a druidem dostaniesz (jak nie masz zwierzaka) 46 expa lub 40expa (coś takiego) czyli dwa razy więcej:) exp u druida jest dwa razy większy bez zwierzaka:) przynajmniej ja tak miałem
i ja mam pytanie :DLACZEGO JA DOSTAJE KURDE BELE FIX 3X MNIEJ EXPA ŁOWCĄ (w porównaniu do driuda)?

Pozdrawiam druidów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 22:54, Walec87 napisał:

Jeszcze jedno pytanie:

Jaka jest wg was najlepsza postac do gry? (szczegolnie multi)
Myslalem nad czarodziejem... chyba, ze w gre wchodzi wieloklasowosc :)
Moze Druid? Proszę doradźcie coś.

Pozdrawiam

Zależy od serwera. Na pewno jeśli to jest serwer h&s to obowiązkowo wieloklasowego zrobić, najlepiej z mnichem i/lub zmiennokształtnym. (Choć według mnie z mnichem lepiej łamać kapłana - lepsze buffy ma do walki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,
Mam problem do przyłączenia się do serwera Krainy Cienia :(
Sciagnalem CEP''a 2.0 i wymagane haki, ponoc na serweerze maja zainstalowanego CEP"a 2.0, ale jak chce dolaczyc sie do gry to wywala mi blad, ze brakuje pliku "cep1patch153.hak" :(

Ktos wie o co tutaj chodzi ?
PS. Instalacja CEPa, to po prostu kopiowanie poszczegolnych plikow do poszczegolnych folderow, tak?
Czy cos jeszcze trzeba zrobic?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 10:03, Walec87 napisał:

Witam ponownie,
Mam problem do przyłączenia się do serwera Krainy Cienia :(
Sciagnalem CEP''a 2.0 i wymagane haki, ponoc na serweerze maja zainstalowanego CEP"a 2.0, ale
jak chce dolaczyc sie do gry to wywala mi blad, ze brakuje pliku "cep1patch153.hak" :(

Ktos wie o co tutaj chodzi ?
PS. Instalacja CEPa, to po prostu kopiowanie poszczegolnych plikow do poszczegolnych folderow,
tak?
Czy cos jeszcze trzeba zrobic?
Pozdrawiam


Tak.
Musisz ściągnąć jeszcze plik cep1.53patch - przepatrz niusy i może forum - gdzieś to pisało skąd wziąść (zapewne archiwum CEPa)
Jest to pozostałość z CEP1.53 który trzeba pozostawić jak ktoś miał lub dograć jak nie ma.

Dayek--->
Druid + zwierzęcy kompanion daje mniej expa niż sam druid bo to już się liczy tak jakby dwie osoby były w drużynie. Tak samo z towarzyszami w singlu.
Jest w sumie mniej expa za każdego takiego towarzysza ale z drugiej strony szybciej się expi.
Nie mam pojęcia czemu łowcą dostajesz mniej expa - to jest technicznie niemożliwe chyba że:
a) grasz na innym serwie łowcą niż druidem
b) bijesz słabsze potwory
c) łowcą chadzasz z przywołańcami, towarszyszami a druidem sam
d) masz wyższy lvl łowcą


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 10:20, wert napisał:

(ciach)
a) grasz na innym serwie łowcą niż druidem
b) bijesz słabsze potwory
c) łowcą chadzasz z przywołańcami, towarszyszami a druidem sam
d) masz wyższy lvl łowcą


e) exp zależy od klasy postaci. Wojownik znacznie więcej musi zabić potworów (albo musi wybierać trudniejszych), niż taki np. czarownik (sprawdzone, przechodziłem single chyba z 4-5 razy.

@Abi Dalzim - ja bym radził wybrać inną klasę. Nigdy nie odkryłem jakiejkolwiek taktyki dla mnicha, on musi mieć wszelkie statystyki ustawione na bardzo wysokim poziomie (siła - obrażenia, zręczność - klasa pancerza, mądrość - klasa pancerz + zdolności, kondycja - punkty życia, charyzma - rzuty umiejętności, zostaje inteligencja, ale wtedy postać nie umie nawet identyfikować przedmiotów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 15:21, DragonLord napisał:

@Abi Dalzim - ja bym radził wybrać inną klasę.


Skoro twórcy umieścili w grze taką klasę, to widać da się nią grać. Czytałem różne fora i dużo osób chwali mnicha. Co do statów, to przecież nie trzeba pakować wszystkich statów na maksa. wiadomo, że wszystko jest ważne, ale trzeba wypośrodkować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 10:20, wert napisał:

osoby były w drużynie. Tak samo z towarzyszami w singlu.
Jest w sumie mniej expa za każdego takiego towarzysza ale z drugiej strony szybciej się expi.
Nie mam pojęcia czemu łowcą dostajesz mniej expa - to jest technicznie niemożliwe chyba że:
a) grasz na innym serwie łowcą niż druidem
b) bijesz słabsze potwory
c) łowcą chadzasz z przywołańcami, towarszyszami a druidem sam
d) masz wyższy lvl łowcą


Ja gram kampanie (nie przez neta) i bije te same potworki i na tym samym levelu co swoim druidem ale dostaje 17 expa zamiast 46(bo tyle dostawałem)
a co do tego że każda postać za coś innego dostaje mniej expa to pirwsze słysze. Jest jakaś jeszcze osoba która to by potwierdziła?

Pozdrawiam osoby, które dostają za mało expa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz to ja zgłupiałem!!!!
Łotrzykiem dostaje tyle expa co druidem (za ludzi z więźenia 42 expa) a łowcą tylko 17!!! co tu robić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować