Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

muszę się gdzieś wyżalić - coraz mniej chce mi się czekać na NWN Diamentową Edycję, już miałem bluźnierskie myśli, żeby dopłacić trochę kaski i kupić 3 częśc GW do kolekcji --_-- panowie z CDP postarajcie się, albo stracicie klienta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 16:45, Mistic napisał:

Premiera NWN De będzie bodajze 27.10.2006, w sklepie juz jest napisane, ze wysylka gier odbedzie
sie 26.10.2006.


o dzięki za info, nie zauważyłem :) mam nadzieję że tym razem wywiążą się z terminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zamawiałem jedną z informacji było:
Informację o konieczności uregulowania płatności za zamówienie, prześlemy Tobie na 5 dni przed najbliższym możliwym terminem jego realizacji.

5 dni przed najbliższym mozliwym terminem to dziś tak? Widze więc, że nie mamy się co łudzić, że w październiku będzie jeszcze premiera NWN :)
Niestety myślę, że i tym razem nasz drogi CDP nie wywiązał się z zakładanego terminu, niestety. Chyba, że emaile o tym prześlą do wszystkich jutro, bo jeśli nie to ten tydzień nię będzie tym ostatnim :(
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 18:50, JasioO16 napisał:

No! w skpei gram.pl pojawila sie informacja, ze wysylka 26 :D
mam nadzieje ze nie przeloza :)


Ppokojnie, CDP stara się jak może nie dać plamy, a jak już się zdaży - naprawiają swój błąd. Już z kumplem się umawiam odnośnie kupna 2 egzemplaży :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem wczoraj grać (mam podstawkę) i utonąłem :)
Czegoś takiego właśnie mi było trzeba - coś w stylu baldurków z ładniejszą grafiką.
Szkoda tylko, że do pracy trzeba chodzić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 07:55, Abi Dalzim napisał:

Szkoda tylko, że do pracy trzeba chodzić :/

Ja miałem przysiąść do NWN , ale z powodu zbliżającej się premiery Gothic 3 odpuściłem to sobie , bo w żaden sposób nie wyrobił bym się do 03 listopada.Gram sobie za to w mod do Gothica 1 i coraz częściej zastanawiam się , czy chociaż z tym się wyrobię.Faktycznie ta praca wszystko człowiekowi strasznie komplikuje.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 14:18, Jaki Ganh1 napisał:

Czy ktoś wie jak:
Mam zrobioną odlot-zbroję, ale jak zrobić żeby miał ją Druga (chyba tak) w "zborje i oręż u
złotego rycerza"??
Czekam na odp..:)


to był ten gościu zo robił rzeczy ze składników ? skoro tak to bym spróbował pogrzebać w skryptach dialogów, tak żeby zabierał odpowiednie przedmioty graczowi i dawał zbroję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś orientuje się , jak długie są mody do NWN , które będą dodane do Diamentowej Edycji?Chodzi o Kingmaker , Shadow Guard i Witch''s Wake , które mają być po raz pierwszy spolszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 16:48, KrzychW napisał:

Może ktoś orientuje się , jak długie są mody do NWN , które będą dodane do Diamentowej Edycji?Chodzi
o Kingmaker , Shadow Guard i Witch''s Wake , które mają być po raz pierwszy spolszczone.


Każdy po 2-3 godziny grania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 16:49, Abi Dalzim napisał:

To można jakieś kombinowane zbroje robić? Jakie składniki trzeba trzymać (czego pochopnie nie
sprzedawać?)?

Nie to, że kombinowane, ale można np. Diament+Magiczna Zbroja=Zmiennbarwna zbroja. A teraz ja mówię jak zrobić żeby AddTag(0);Druga nie MARROK sprzedał zbroje Mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.10.2006 o 19:23, Jaki Ganh1 napisał:

Nie to, że kombinowane, ale można np. Diament+Magiczna Zbroja=Zmiennbarwna zbroja. A teraz
ja mówię jak zrobić żeby AddTag(0);Druga nie MARROK sprzedał zbroje Mi:)


Dawno nie grałem w NWN dzięki dystrybutorowi tej gry... a jeśli chodzi ci o tego orka, to chyba wystarczy dodać mu zbroję do ekwipunku i znaleść ustawienie (odfajkować ?) dotyczące wystawienia danego przedmiotu na sprzedaż. Być może mówię głupoty, ale jak już mówiłem zapomniałem jak obsługuje się Aurorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 07:55, Abi Dalzim napisał:

Czegoś takiego właśnie mi było trzeba - coś w stylu baldurków z ładniejszą grafiką.


Życzę Ci żebyś czerpał z grania w Neverwintera wiele frajdy:) A ogólnie to jak wrażenia z prowadzenia czarownika? Który masz poziom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować