Zaloguj się, aby obserwować  
rada

Co Was najbardziej wkurza?

671 postów w tym temacie

Dnia 23.07.2006 o 13:47, barteg napisał:

Mnie wkurza ,ze mój brat jest dalej ode mnie w Heroesach V !

To ustaw mu poziom trudności na heroiczny, na pewno Go dogonisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 13:56, olbin napisał:

> Mnie wkurza ,ze mój brat jest dalej ode mnie w Heroesach V !
To ustaw mu poziom trudności na heroiczny, na pewno Go dogonisz ;)

Dzieki za pomoc wypróbuje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 14:00, barteg napisał:

> > Mnie wkurza ,ze mój brat jest dalej ode mnie w Heroesach V !
> To ustaw mu poziom trudności na heroiczny, na pewno Go dogonisz ;)
Dzieki za pomoc wypróbuje ;]


Niech moc będzie z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurza zastraszająca skala piractwa w polsce, i piraci którzy myślą że wszystkie gry muszy być dla nich za darmo :/ nienawidze! Reklamy w tv, szczyt ludzkiej głupoty, reklamy tv marketu trwające po 60 minut polscy politycy , chamstwo współczesnej młodzieży :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie wkurzają takie posty na forach dotyczące konsol

"nowa część Prince of Persii ?? przecież 3cia (dwa trony) miała być ostatnią. No ale jeżeli będzie kolejna to mam nadzieje że i na PC ją wydadzą"

"niech tylko wszyscy poroducenci gier zrozumieja że konsole to syf i zaczną wszystko inwestować w komputery!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie trudno jest wkurzyć!
Ale bardzo się wkurzyłem, kiedy przeczytałem newsa, że EA przejmie 19,95% zysków mojego ulubionego Ubisoftu, ale się zdenerwowałem... Chociaż jakoś nic z tego nie wynikło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 14:57, Dyzio Diablo napisał:

Mnie wkurza zastraszająca skala piractwa w polsce, i piraci którzy myślą że wszystkie gry muszy
być dla nich za darmo :/ nienawidze! Reklamy w tv, szczyt ludzkiej głupoty, reklamy tv marketu
trwające po 60 minut polscy politycy , chamstwo współczesnej młodzieży :/


Hehe - nie ma jak dobra reklama proszku do prania wzorowana na tych niemieckich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 19:12, Jarys napisał:

> Mnie wkurza zastraszająca skala piractwa w polsce, i piraci którzy myślą że wszystkie
gry muszy
> być dla nich za darmo :/ nienawidze! Reklamy w tv, szczyt ludzkiej głupoty, reklamy tv
marketu
> trwające po 60 minut polscy politycy , chamstwo współczesnej młodzieży :/

Hehe - nie ma jak dobra reklama proszku do prania wzorowana na tych niemieckich.

ale przyznasz, ze 20minutowa reklama w trakcie fajnego filmu to to......szcyt chamstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie wukrza mój brat jak siedzi w pokoju obok i klnie na cały dom bo w jakiejś grze nie może czegos przejść :/ a nie moge go zakneblować bo starzy by się przyczepili :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.08.2006 o 19:13, sony ericsson napisał:

> Hehe - nie ma jak dobra reklama proszku do prania wzorowana na tych niemieckich.
ale przyznasz, ze 20minutowa reklama w trakcie fajnego filmu to to......szcyt chamstwa?


Ja oczywiście nie cierpie idiotycznych reklam (proszki do prania) a już w czasie filmu to ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mnie wkurza? Wiele rzeczy,ale ogólnie mówiąc: ludzka bezczelność i głupota. Można ją zobaczyć w przeróżnych reklamach w tlewizji,szlag trafia człowieka.

Oprócz tego, większość Polskich seriali, w których idzie się na ilość(aktorów) a nie na jakość. A już najbardziej ten, którego logo jest zerżnięte z wizerunku czeskich(słowackich?) prezerwatyw. (Dwa kolory i wizerunek róży)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 15:18, Maker3 napisał:

mnie wkurzają takie posty na forach dotyczące konsol

"nowa część Prince of Persii ?? przecież 3cia (dwa trony) miała być ostatnią. No ale jeżeli
będzie kolejna to mam nadzieje że i na PC ją wydadzą"

"niech tylko wszyscy poroducenci gier zrozumieja że konsole to syf i zaczną wszystko inwestować
w komputery!!"

PO PIERWSZE DWA TRONY TO JEST SZÓSTA CZESC POP''a A PO DRUGIE KOSOLE NIE SA SYFAMI A PO TRZECIA MNIE WNERWIA KACZYNSKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować