Zaloguj się, aby obserwować  
rada

Co Was najbardziej wkurza?

671 postów w tym temacie

Oprocz rzeczy, ktore zdaja sie bcy oczywiste i wszystkich wkurzaja, denrwuja mnei rowniez rzeczy, ktorych sam zniesc nie moge, a nikogo to nie rusza. Jest to np. sytuacja, keidy pytam sie "kiedy obiad?" a w odpowiedzi dostaje "no przeciez tylko ziemniaki sie ugotuja i mieso usmazy i bedzie". Skad mam wiedziec ile czasu to zajmuje? Dalej: nie moge zniesc ludzi, ktorzy zaginaja obrus, lub ignoruja firanke, kora sie zle zagniecie, czy jej nie dosuna do sciany... I potem aj musze wstac i to poprawic... Nienawidze tego. Dalej: denerwuje mnie, gdy na pytanie np. "masz korkociag?" dostaje w odpowiedzi "tak, zawsze nosze przy sobie, mam rowniez otwieracz do butelek, razem ze scyzorykiem McGuyvera". To nie mozna po prostu odpowiedziec "nie"? No i na koniec dodam, ze denerwuja mnie ludzie, ktorzy kochaja psuc kazda zabawe pytaniami "nudzi ci sie?", lub "smieszy cie to?", lub stwierdzeniem "bardzo zabawne", lub po porostu swoim zlym nastawieniem, ktore jest wyczuwalne w calym pomieszczeniu... Brrr... Niech plona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurza to, że ostatnio wojsko sobie o mnie przypomniało i znowu zaczeły się błagalne wizyty w dziekanacie o kartke z pieczątką, żeby dostać odroczenie.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2006 o 17:10, Markus89 napisał:

Mnie wkurza użytkownik tego forum - T-800

Podobnie jak mnie i wielu innych userów tego forum... niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 18:16, LordOfUndeads napisał:

a mnie wkurzają komary..............no i czasem kleszcze...


Trafiles w sedno! Komary sa po prostu irytujace, a za to kleszcze... Ostatnio powiedzialem, ze widzialem kleszcza raz w zyciu i to u psa. Zlapalem jednego tego samego dnia... :| Skonczylo sie na tym, ze na drugi dzien musialem pojsc do szpitala... :/ Zdecydowanie sa denerwujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurzają prawie wszystkie dziewczyny z mojej klasy:) dostałem wzorowe zachowanie na koniec roku i większość dziewczyn (z mojej klasy oczywiście) się na mnie obraziła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mnie wkurza mój sąsiad, który codzinnie o 7.00 zaczyna kosic trawę , albo wołac swojego psa.... no człowiek raz w życiu sięwyspac nie może.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2006 o 16:12, Sithek napisał:

Mnie wkurza że w klasie nie mam dziewczyn (cokolwiek to jest).



Ponieważ chodze do tej samej klasy, zgadzam się z kolegą. Ale ja , drogi Sithku dziewczyne widziałem, O! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ja bym dał żeby mój spał tak długo. Mój sąsiad wstaje o 5 rano a na kosiarce jeździ już pół godziny później. W wakacje to niekiedy mam go ochotę udusić. Raz w niego doniczką rzuciłem przez okno, bo nie mogłem wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2006 o 16:22, SzarQ napisał:

Ponieważ chodze do tej samej klasy, zgadzam się z kolegą. Ale ja , drogi Sithku dziewczyne
widziałem, O! :)


To musiało być bardzo dawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować