Zaloguj się, aby obserwować  
rada

Co Was najbardziej wkurza?

671 postów w tym temacie

Mnie głupota i chamstwo ludzi. Ostatnio miało miejsce nieprzyjemne zdarzenie. Rozmawiam sobie z kolegą (którego BTW praktycznie w szkole nikt nie lubi - bo co sobota występuje w TV w programie dla młodzieży i jest z tego powodu uważany za cioła i snoba, IMO niesłusznie zresztą), a tu kolezanka (?) do mnie z tekstem wyskakuje, czy ja nie moge sobie znalezc bardziej odpowiedniego towarzystwa. Naprawde nie moglem uwierzyc, ze osoba ktora sie uczy w - sorry musze to napisac - najlepszym liceum w mieście (ale śmiem powątpywać) do mnie wyskoczyła z takim tekstem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecznie niedorobione gry (po kilkanaście patchy), niczym nieuzasadnione wymagania sprzętowe niektórych gier, absurdalne zabezpieczenia przeciw kopiowaniu gier utrudniające i uprzykrzające życie kupujących oryginały (powodujące, że i oni używają cracków)... itd...itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obok prawej strony domu mam sąsiada który ciągle kosi trawę, rąbie drewno, tnie coś itd. Zaczyna o 6.00!
Obok lewej strony domu sąsiedzi mają dziecko które ciągle się drze, śpiwa coś itd.
Ale mi się sąsiedzi trafili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie najbardziej wkurza to że cały sezon piłkarski kibice (nie nie chuligani) robią piękną atmosfere na stadionie, najważniejszy mecz wreszcie przychodiz a kilkunastu pseukiboli robi rozróbe i od razu na całą Polskę jak długa i szeroka lecą informacje na meczu tym i tym doszło do bójek KIBICÓW Nikt nigdy nie zauważy że to NIE byli kibice, kibice są na trybunach dopingują swoją ukochaną drużynę, tam bijący się to zwykli bandyci (vide mecz Jagiellonia-Widzew... Pozdro dla Widzewa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2006 o 16:49, Kalkulator12 napisał:

/..../

Temat kibiców w Polsce jest jak rzeka.
A prawda jest taka, że nieraz - u nas - poniesie i prawdziwego i da "w mordę".
Rozumiem, że Ty idąc ulicą jakiegoś miasta nie zareagujesz na faceta w szaliku przeciwnego Tobie klubu ?
Odróżniam kibiców od kiboli, ale prawda jest też taka, że nieraz normalny kibic a krzywo patrzy na "przeciwnika".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2006 o 17:10, Vaxinar napisał:

> /..../
Temat kibiców w Polsce jest jak rzeka.
A prawda jest taka, że nieraz - u nas - poniesie i prawdziwego i da "w mordę".
Rozumiem, że Ty idąc ulicą jakiegoś miasta nie zareagujesz na faceta w szaliku przeciwnego
Tobie klubu ?
Odróżniam kibiców od kiboli, ale prawda jest też taka, że nieraz normalny kibic a krzywo patrzy
na "przeciwnika".



Krzwo może i tak ale nie dam w "ryj" szanuje wybór że ktoś kibicuje komuś innemu ale to że bandy pseudokiboli się nawalają pod stadionem i mówi się że to kibice spowodowali to już jak dla mnie duża przasada, sam będąc kibicem nie utożsamiam się z takimi bandziorami więc dla tego to mnie wkurza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurzają pijani kierowcy o 12.oo w nocy, którzy jeżdzą 150km/h po miejsckich drogach i zabijają 2 ludzi ;/


Jezoo jakie to życie niesprawiedliwe ;( <chlip>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie denerwuje jak ktoś kłamie ale w taki sposób że normalnie ręce opadają...
np. Jak mówię "Ty pożycz mi słuchawki ( na lekcji informatyki ), kolo odpowiada że nie ma, a później patrze jak sobie słucha jakiś pierdół i się cieszy", inna sytuacja "nuda na lekcji chcemy pożyczyć karty do grania, ziomuś mówi że dzisiaj nie ma bo zapomniał ( co dzień dotychczas miał ) i się okazuje że jednak ma bo gra z kimś tam scohwany za ławkami i plecakami, tłumacząc się że włożył do innej kieszeni"... <-- żałosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnei denerwuje to że nie chce mi się uczyć i obleje egzamin a siedze cały czas prawie na forum albo w coś gram =P a najbardziej to ze moja dziewczyna jest daleko ;( ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 12:17, Dziki Marczak napisał:

Mnie wkurza jak pewien osobnik przyłazi do mnie do domu, nawet nie dzwoniąc.


to po co go wpusciles? :D

natanadler-> mnie takie tematy po prostu smiesza , szkoda nerwow na takich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupie pytania

Jak ktos próbuje zrobić mnie w "balona"

Rozmowa poniżej poziomu rozmówcy

Polonistka ;(

Głuche telefony

Jak mi nie wychodzi robota ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 14:55, Dawid17 napisał:

Jak zepsuje mi się komp,

Jak zerwie mi się połączenie internetowe.


No luz, gdybyś miał mój dysk twardy to byś kompa wywalił;D Dziś pół godziny bawiłęm się by mi załapał energie;( Kolesiowi coś szwankujew bo sam się restartuje (Dysk) :| Najbardziej wkurza mnie to podczas ładowania Win, bo komp na amen się zacina :O, Ale niedługo nowy dysk wsadze;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować