Zaloguj się, aby obserwować  
rada

Co Was najbardziej wkurza?

671 postów w tym temacie

Mnie denerwuje tymczasowy brak abonamentu WoW...
Olki77->oczyiście, że masz prawo do wypowiedzi... Lecz najpierw zapoznaj się z regulaminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe tylko dlaczego ten pierwszy, ktory mial juz kilka stron i nowalijka juz nie byl, z tego co pamietam ... dwa nowe, rozumiem, spamowanie forum itd ... ale tego pierwszego nie kumam. Odswiezanie swoich tematow nie jest przeciez zabronione regulaminem. Ale coz, z modami sie nie dyskutuje, przynajmniej na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mojego kumpla wkurza mój pilot do wieży. Nie wiem czemu.
Gdy przychodzi do mnie i widzi pilot zaczyna się nim bawić, a potem chce go zniszczyć.
Parę razy wywalił mi go przez okno. Co za debil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej wkurza to, ze ludzie którzy mnie dobrze nie znają to mnie własnie oceniają, wkurzaja mnie równiez takie rzeczy jak bawienie sie czyimis uczuciami a znam kilka takich osób, które potrafia to czynic i robia to bez najmniejszych skrupułów, denerwuje mnie równiez wtrącanie sie do cudzego związku tylko dlatego bo albo chce ktos to zrobic specjalnie albo dla zabawy. Wkurza mnie moja ciotka, która cały czas się wtrąca w moje zycie, które i tak nie jest usłane rózami. Wkurzaja mnie ludzie, którym wybaczam a oni na drugi dzień znowu mnie ranią. pozatymi głównymi rzeczami, które mnie wkurzaja jest pare innych rzeczy ale nie będe ich wymieniał gdyż nie chcem zasmiecać:) Pozdrawiam wszystkich!!!:):) (Jeśli kogoś uraziłem to przepraszam nie było to moim celem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie wkurza jedna dziewczyna. Zaczęła sama mnie wyzywac od "ogórka" i "banana" (wiemy wszyscy o co chodzi) jak jej odmówiłem pójścia na bal. No więc jej powiedziałem zeby mnie "zostawiła w spokoju" a ona ze to ja zacząlem i jej ojciec przyszedl do mnie do domu. Po tym jak mu wyjasnilem ze to ona jest nie w porządku tak jej ojciec nagadał ze hej. TO DENERWUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o to forum to wkurza mnie głupota niektórych ludzi. Konkretnie wpisywanie się do zdublowanych tematów w sytuacji kiedy ktoś wcześniej podał link do właściwego juz istniejącego tematu. Głupota? Ignorancja? Olewatorstwo netykiety? A może wszystko razem? W kazdym razie skutki są oczywiste - chaos, bo nowy użytkownik z reguły wpisuje się do pierwszego lepszego tematu nie zawracajac sobie głowy wcześniejszymi w nim postami informacyjnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 19:57, Crazy frogus napisał:

Mnie wkurzają spamerzy.


Świetny sarkazm. Respect +
A mnie wkurza upadek moralności i tradycji. Wkurza mnie to, że niedługo jak tak dalej pójdzie w mojej parafii za udział we mszy św. będą dawać cukierki. Wkurza mnie to, że mój opis na gg jest prawdziwy. Wkurza mnie to, że niepotrafie okazywać uczuć. Wkurza mnie to, jestem nie zrozumiany. Wkurza mnie Mezo ze swoim głosem. Wkurza mnie dyr, że będzie nam codziennie robił klasówki z konstrukcyjnego rysowania. Wkurza mnie, że jade na wycieczke z moim wrogiem. Wkurza mnie 4 z anglika. Wkurza mnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować