Zaloguj się, aby obserwować  
Kakarotto

Twój ulubiony serial telewizyjny

829 postów w tym temacie

Boże, widzisz i nie grzmisz! M jak Menele!! Tragiczny ten serial jest. Nie ma w nim ani jednego pozytywnego bohatera. Co i rusz się zdadzają albo podkładają jeden drugiemu świnię. Głupszych scenariuszy próżno szukać gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwolennikiem seriali to ja nie jestem , bo niestety czasu wolnego regularnie nie posiadam , ale jeżeli mam wybierać to "Trzecia Planeta Od Słońca" i "Mash".Seriale te nie są teraz emitowane a szkoda , bo proponują trochę inny styl niż większość obecnych.A tak wogóle to wątek filmowy jest w innym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 16:19, HumanGhost napisał:

Boże, widzisz i nie grzmisz! M jak Menele!! Tragiczny ten serial jest. Nie ma w nim ani jednego
pozytywnego bohatera.


A wiec ogladasz ten serial skoro posiadasz taką wiedzę? ;)

Ja w normalnym życiu też spotykam bardzo niewielu "pozytywnych bohaterów", judaszostwo i egoizm jest na porządku dziennym, jeśli ten serial odzwierciedla prawdziwe życie to chyba nie jest to dobry zarzut. Zresztą takie chyba muszą być seriale żeby przyciągały widzów. Nikt nie będzie oglądał zwykłego szarego nudnego dnia, bo właśnie od niego ucieka oglądając tego typu tasiemce.

>Głupszych scenariuszy próżno szukać gdzie indziej.

Na coż, żyje nim cała Polska, więc musi coś w nim być, jak w piosenkach Mandarynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 16:27, kamilimaciek1 napisał:

Plebania i Pokemon :P hahha ja nie mogę :)

a ja lubię to :D

A od siebie dokładam "Stawkę większą niż życie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plebania i Pokemon :P hahha ja nie mogę :)
a ja lubię to :D
A od siebie dokładam "Stawkę większą niż życie".

Uff już myślałem ,że za to mi się oberwie w Plebani fajnie taka kobieta ciągle kroi kapuste i obiera ziemniaki i ubija schabowe i gada i gada i tak Ciągle przez 1200 odcinków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2005 o 16:54, kamilimaciek1 napisał:


Uff już myślałem ,że za to mi się oberwie w Plebani fajnie taka kobieta ciągle kroi kapuste
i obiera ziemniaki i ubija schabowe i gada i gada i tak Ciągle przez 1200 odcinków :)

A czasem jeszcze dopowie: "A może ksiądz wikary napije się barszczyku?" a wikary demonicznie "NIE!!!" po czym wraca do konfesjonału knuć jakby tu się skumać z tym przestępcą co ma willę tam u nich na wiosce wraz z ochroniarzem Osą... ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 16:28, Todryk napisał:

A wiec ogladasz ten serial skoro posiadasz taką wiedzę? ;)


Hehe niezupełnie. Moja matka ogląda i zawsze musi mi zdać relację.. niestety. Ale kiedyś oglądałem co którys tam odcinek jak nie było nic innego do roboty. :-)
Poza tym chodzi mi o trochę niewiarygodne sytuacje, które w normalnym życiu nie mają prawa się wydarzyć albo mają zupełnie inne konsekwencje. Scenarzyści tego serialu pewnie nie wychodzą wogóle na zewnątrz, bo prawdziwego życia to nie przypomina. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Dla mnie to Star Trek TNG i Stargate Atlantis. One stoją na równi w moim rankingu, szczególnie, że jednym z aktorów grających w Stargate jest gościu ze Star Treka:) no i nie zapominajmy o głównym wrogu. W serii Atlantis to Wraith, hehe wyglądają jak Wiedźmini :P
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Codziennie oglądam "Allo, Allo" oraz "Przyjaciół". Można się ostro pośmiać. :D

Super są też (i szkoda, że już nie lecą): "Dwóch i pół", "Drew Carrey Show" i "Alf".

"Świat wg Bundych" też wymiata. :)

A z niekomediowych to oglądałem na AXN-ie "Charlie''go Jade''a". Całkiem fajne było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś leciał w telewizji taki serial komediowy australijski chyba. O podstarzałym gwiazdorze muzycznym, który dowiaduje się, że ma dzieci i teraz musi je wychowywać. Pamięta ktoś? Nie mogę sobie przypomnieć tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 16:37, Mike L napisał:

PS Dlaczego nie można edytować postów?

Bo twórcy tego skryptu forumowego jeszcze na to nie wpadli? :D

A szczerze mówiąc - nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować