Zaloguj się, aby obserwować  
Kakarotto

Twój ulubiony serial telewizyjny

829 postów w tym temacie

Pewnie każdy z was ogląda telewizję i ma swój ulubiony serial.

Moim ulubionym serialem jest serial komediowym "Allo, allo". Bardzo zabawny serial, choć już troszkę stary.

A jakie są wasze ulubione seriale???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Chaszu - ostanio Monk jest moim ulubionym serialem. :) Lubie tez sitcomy typu Przyjaciele, czy Swiat Wg. Bundych. Nie lubie polskich seriali i sitcomow. Jedynie Kasia i Tomek bylo porzadna produkcja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Monk zdecydowanie jeden z lepszych seriali. Dobrze zagrany i śmieszny (o czym świadczą nagrody na najważniejszych festiwalach).

Poza nim oczywiście Świat wg. Bundych <-- prawdziwy debesciak ale jest jeszcze smieszniejszy w orginale:) bo lektor po pierwsze zle tekstu mowi po drugie z obuznieniem i nie są zgrane z twarzą aktorów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 15:18, hunter22 napisał:

Pewnie każdy z was ogląda telewizję i ma swój ulubiony serial.

Moim ulubionym serialem jest serial komediowym "Allo, allo".
Bardzo zabawny serial, choć już troszkę stary.

A jakie są wasze ulubione seriale???


Allo, allo też lubie ale najbardziej rodzine soprano(jak jeszcze leciała)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Detektyw Monk i ŚWIAT WEDŁUG BUNDYCH !!! OGlądam go od 5 roku życia :D i na MTV jeszcze ANDY MILONAKSI SHOW ( lepszego nie znajdziecie serialu ) i czasem Wonder Showzen... sorry za kryptoreklame MTV, ale tylko tam to w polsce leci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 15:18, hunter22 napisał:

A jakie są wasze ulubione seriale???


Kryminalni chyba :P Bo ja to miłośnikiem seriali raczej nie jestem, ale to lubię obejrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej nie oglądam seriali, a już na pewno nie regularnie (rozregulowany tryb życia mi na to nijak nie pozwala :/), ale zgadzam się, że Detektyw Monk deklasuje konkurencję - pomysł jest bardzo ciekawy i nowatorski, a do tego zabawny. Słowem - super ;) Choć ostatni odcinek jaki oglądałem to lekki spadek formy - chodzi mi o ten odcinek gdy jakiś znany aktor zabił swoją ex-żonę wykorzystując jej krzyk ze starego filmu, w którym grała. Otóż nie spodobało mi się, że Monk uwierzył w jego niewinność, a potem czysty przypadek sprawił, że wrócił do śledztwa :/ To trochę nie pasuje do stylu Monka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione seriale to troche już zapomniane ale nie az takie stare, a dokładnie chodzi mi o: "Drużyna A", "Nieustraszony", "MacGuyver". Kiedys to sie ogladalo i z chęcia jeszcze raz bym zobaczyl Druzyne w akcji :P
Teraz seriali to w sumie nie oglądam bo nie ma już oryginalnych dorbych pomysłow oraz realizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój ulubiony to chyba StarGate SG-1 puszczany kiedyś na tvn a później hbo. Ogólnie to bardzo lubie różne sf. Kiedyś oglądałem fajny serial na tv4: Rosswell. Z komediowych lubie prawie wszystkie angielskie, po prostu uwielbiam ich poczucie humoru i umiejętność żartowania ze wszystkiego. A z polskich kiedyś 13 posterunek, a teraz oglądam Magde M, chyba najlepszy serial by PL, a co. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ogladam seriali ale ostatnio tak sie sklada, ze do snu ogladam sobie bzdure co sie zwie "Detektyw Monk" :D
Leci dosc pozno i fajnie sie przy tym zasypia, lekkie i przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 21:19, SirMike napisał:

Nie ogladam seriali ale ostatnio tak sie sklada, ze do snu ogladam sobie bzdure co sie zwie "Detektyw Monk" :D

tylko nie bzdurę, dobrze? :P to b. fajny serial :)
co mi przypomina że chyba w tym tygodniu przegapiłam :|

a Allo allo to klasyka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować