Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie

Dnia 25.05.2008 o 13:13, Samurai Nobuke napisał:

Którego MGS''a 2 lepiej kupić : Substance czy Sons of Liberty? I czy MGS 3 też ma kilka
wersji, jeśli tak to która jest lepsza i jakie są między nimi różnice?


MGS2 Substance to taki dopakowany Sons of Liberty, czyli gra + masa bonusów, dodatków, VR training, jazda na desce, i misje Snake''a podczas gdy Raiden śmigał po Plancie ... ogólnie lepiej kupić Substance

MGS3 również ma dwie wersje, ale tutaj już w ogólnie nie warto kupować Snake Eater, tylko odrazu brać Subsistance, bo jest tak doładowana bonusami i materiałami dodatkowymi że żal nie wziąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, zamówiłem sobie Final Fantasy X.To moj pierwszy kontakt z japońskimi erpegami, mam nadzieje że będzie dobry :P. Z angielskiego jestem prawie perfect, wiec sobie poradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 14:08, aolejniczak5 napisał:

No, zamówiłem sobie Final Fantasy X.To moj pierwszy kontakt z japońskimi erpegami, mam
nadzieje że będzie dobry :P. Z angielskiego jestem prawie perfect, wiec sobie poradzę.


No cóż gratuluje zakupu i sądzę , że spędzisz miłe chwile przy tej grze. xD
Mam nadzieje , że to nie jedyna część FF w którą zagrasz. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 14:29, michu96 napisał:

> No, zamówiłem sobie Final Fantasy X.To moj pierwszy kontakt z japońskimi erpegami,
mam
> nadzieje że będzie dobry :P. Z angielskiego jestem prawie perfect, wiec sobie poradzę.


No cóż gratuluje zakupu i sądzę , że spędzisz miłe chwile przy tej grze. xD
Mam nadzieje , że to nie jedyna część FF w którą zagrasz. ;P

Dzięki. Oby mi się spodobało, jeśli tak, to zbieram kasę na X-2, a potem na XII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 17:55, aolejniczak5 napisał:

Dzięki. Oby mi się spodobało, jeśli tak, to zbieram kasę na X-2, a potem na XII.


Lepiej nie ... zrazisz się po nich do jRPGów ;) zbieraj potem na FF 7-9 albo jakiegoś Rogue Galaxy itp itd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 18:24, Taikun napisał:

> Dzięki. Oby mi się spodobało, jeśli tak, to zbieram kasę na X-2, a potem na XII.


Lepiej nie ... zrazisz się po nich do jRPGów ;) zbieraj potem na FF 7-9 albo jakiegoś
Rogue Galaxy itp itd ;)

Wielkie dzięki za uprzedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.05.2008 o 12:28, Taikun napisał:

A Battlefront 2 ma ciągle aktywne serwery do gry po sieci?


Jesli nie to bym kupił Battliefelda. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem wczoraj gierkę Sadow of the Colossus i chciałbym się podzielić wrażeniami. Może na początek powiem że oprócz tego że wczoraj ją ukończyłem to też zacząłem w nią grać ;) Giera wciągnęła mnie na maxa. Ma cudowny klimat i muzykę, a co do grafiki to największe wrażenie robi wygląd tytułowych kolosów. Są naprawdę WIELCY (z kilkoma wyjątkami) i majestatyczni. Do tego każdy jest inny, i nie chodzi mi tylko o wygląd ale i o to że walka z każdym wygląda zupełnie inaczej. Gdzieś czytałem że gra jest trochę nudna, ale ja się z tym zupełnie nie zgadzam, mnie naprawdę zachwyciła. Niedługo biorę się za Ico, wcześniejszą grę twórców "Colossusa" i mam nadzieję że spodoba mi się co najmniej tak samo, a międzyczasie powalczę jeszcze raz z kolosami tym razem w "hard mode" :)
PS2 kupiłem stosunkowo niedawno ale już kocham tę maszynkę. Więcej takich gierek :)

Na koniec mam jeszcze dwa pytania:
1. Czy jest jakiś sposób żeby grać na PS2 w słuchawkach jeśli TV nie ma wejścia słuchawkowego?
2. Co sądzicie o Star Ocean 3? Grałem kiedyś w dwójkę na PSXa i nawet mi się to podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 18:54, aolejniczak5 napisał:

> > Dzięki. Oby mi się spodobało, jeśli tak, to zbieram kasę na X-2, a potem na
XII.
> Lepiej nie ... zrazisz się po nich do jRPGów ;) zbieraj potem na FF 7-9 albo jakiegoś
> Rogue Galaxy itp itd ;)
Wielkie dzięki za uprzedzenie.

Nie słychaj Taikuna - nie wiem jak FF XII może zrazić :/ To jedna z lepszych gier, w jakie grałem. Naprawdę kawał dobrego softu, polecam z całego serca, łokcia i śledziony ^_^ FF7-9 nie wyszły zdaje się na PS2, więc niezbyt komfortowe granie będzie, trzeba w dodatkowe memory cardy się zaopatrzyć (te od PSX).

Zobaczysz, że FF X jest zupełnie inną grą niż erpegi na komputerach. Dla mnie to był niemały szok, ale bardzo wciągający jednocześnie :D Życzę przyjemnego grania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 20:19, Quatre napisał:

Nie słychaj Taikuna - nie wiem jak FF XII może zrazić :/ To jedna z lepszych gier, w
jakie grałem. Naprawdę kawał dobrego softu, polecam z całego serca, łokcia i śledziony


Po pierwsze: Vaan - król ciot jRPGów
Po drugie: brak random encouterów zabija jRPGi
Po trzecie: wywalenie ATB z FF zabiło tą serię
Po trzecie: gdzie tu final fantasy ? FF XII mnie odrzuciło gdzieś po 4h gry ... pewnie do niej jeszcze kiedys wróce, ale nie prędzej niż na wakacjach ;)

Dnia 26.05.2008 o 20:19, Quatre napisał:

^_^ FF7-9 nie wyszły zdaje się na PS2, więc niezbyt komfortowe granie będzie, trzeba
w dodatkowe memory cardy się zaopatrzyć (te od PSX).


Co nie zmienia faktu że FF7-9 sa o klasę wyżej niż FFXII ... chociaż XII technicznie miażdży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 20:19, Quatre napisał:

> > > Dzięki. Oby mi się spodobało, jeśli tak, to zbieram kasę na X-2, a potem
na
> XII.
> > Lepiej nie ... zrazisz się po nich do jRPGów ;) zbieraj potem na FF 7-9 albo
jakiegoś
> > Rogue Galaxy itp itd ;)
> Wielkie dzięki za uprzedzenie.
Nie słychaj Taikuna - nie wiem jak FF XII może zrazić :/ To jedna z lepszych gier, w
jakie grałem. Naprawdę kawał dobrego softu, polecam z całego serca, łokcia i śledziony
^_^ FF7-9 nie wyszły zdaje się na PS2, więc niezbyt komfortowe granie będzie, trzeba
w dodatkowe memory cardy się zaopatrzyć (te od PSX).

Zobaczysz, że FF X jest zupełnie inną grą niż erpegi na komputerach. Dla mnie to był
niemały szok, ale bardzo wciągający jednocześnie :D Życzę przyjemnego grania!

Wielkie dzięki. Z memorka by nie było problemu, kumpel ma PS1 i 2 memory, powinien pożyczyć.Tylko ze trudno dostać VII-VIX, to najpierw kupie XII, jak mi sie nie spodoba, to sprzedam na Allegro :P Oby do Dnia Dziecka Final przyszedł, bo sie strrasznie na ta grę napaliłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 21:03, aolejniczak5 napisał:

na Allegro :P Oby do Dnia Dziecka Final przyszedł, bo sie strrasznie na ta grę napaliłem
:)


Zobaczysz Rikku, Lulu i ... AURONA to się napalisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 20:28, Taikun napisał:

Po trzecie: gdzie tu final fantasy ?

A jaka jest definicja Final Fantasy?? :P Jak dla mnie to bardzo dobra gra, wprowadzenie innego sposobu prowadzenia rozgrywki było ciekawym pomysłem. Przecież nie zawsze musi być ciągle to samo, trochę odmiany od czasu do czasu nie zawadzi :) Poza tym random encountery tylko przedłużały bardzo rozgrywkę, te doczytki :/
A co do Vaana to się po części zgadzam, cieciowaty gościu jest, ale i tak gorsza jest ta jego kumpela Penelo (przynajmniej z wyglądu). Mimo wszystko ciekawych postaci się trochę w grze znajdzie, np. Fran czy Balthier to moi ulubieńcy :D
Gra bardzo podoba mi się jeśli chodzi o klimat graficzny. Dobrym pomysłem jest też nowy system rozwoju postaci, te kółeczka z dziesiątki trochę przegięte były :] Tutaj jest jasno i wyraźnie, podoba mi się to.

Dnia 26.05.2008 o 20:28, Taikun napisał:

Co nie zmienia faktu że FF7-9 sa o klasę wyżej niż FFXII ... chociaż XII technicznie
miażdży :)

W siódemkę próbowałem grać kiedyś na pececie - odbiłem się jak piłka od bloku polskich siatkarzy ^_^ Ósemka i dziewiątka nie były chyba aż tak głośnymi tytułami jak np 7 czy 10, więc nie wiem czy jest sens aż tak je wychwalać :/ Chociaż nie uzurpuję sobie prawa do ich osądzania, bo nie grałem.
A FF XII przypadł mi bardzo do gustu, dlatego będę go zawsze i wszędzie bronił :] Bo to dobra gra jest i basta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 21:03, aolejniczak5 napisał:

Oby do Dnia Dziecka Final przyszedł, bo sie strrasznie na ta grę napaliłem

O ile nie zamawiałeś w jakiejś Republice Konga ani w innym Zimbabwe, to powinieneś już na dniach mieć grę w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.05.2008 o 21:28, Taikun napisał:

Zobaczysz Rikku, Lulu i ... AURONA to się napalisz ;)


Czegoś tu nie rozumiem, napalać się grą w której jest rozwydrzona małolata i emo-gotycka lolita mająca łzy w oczach na samo wspomnienie niejakiego Chappu? I to mówi ten sam człowiek który nazwał Vaana ciotą, nie wspominając ani słowa o jakże transeksualnym Tytusie! Żeby nie było że bronie Vaana, na poczatku kiedy zobaczyłem Reksa, tylko pomyślałem że jest i dziewczecy, ale przynajmniej odważny. I kiedy pokazali mi Vaana krzyknąłem głośno : WTF? Gdzie jest główny bohater? NIE, Tylko Nie TEN!!! Jak tak wszystko kojarzyło mi się z Star Wars to tak jakoś Fran wyglądała mi na Chewbacce(czy jak to tam się pisze).
Mimo wszystko Final Fantasy X w stosunku do XII ssie, oczywiście X to wciąż dobra gra, ale nie genialna tak jak XII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować