Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie

Dnia 18.03.2008 o 21:58, pawciooo23 napisał:

> Weź najpierw lepiej napisz jakie gatunki lubisz, bo tak, to każdy poda Ci inne tytuły,

> a gier na PS2 są dziesiątki tysięcy.
Hmm..lubię bijatyki,samochodówki,przygodowe i gry akcji.Są jakieś fajne tytuły w tych
gatunkach?

Bijatyki:
Tekken 5, Soul Calibur 3, Virtua Fighter 4, Street Fighter Alpha Anthology

Samochodówki:
Gran Turismo 4, Burnout 3/Revenge/ten nowszy

Przygodówki:
Tomb Raider Legends i Anniversary, seria Prince of Persia

Akcji:
Black (fps), Killzone (fps), seria Devil May Cry, God of War

To tylko kilka tytułów, które przyszły mi teraz na myśl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 12:41, bojanzaw napisał:

Obczajcie:

http://tiny.pl/4wcr

Jak dla mnie to cud techniki. Nie trza zrywać plomby i wysyłać gdzieś konsolki ;) Karta
pamięci i przeróbka w jednym.

Akurat przerabianie konsoli, akurat tej, na którą gry są już tanie jak barszcz nie ma najmniejszego sensu. Chyba, że chce się odpalać gry z innego regionu, bo na przykład jak zechcę kupić grę w Stanach ( jakąś EK) to potem będę mógł ją tylko oglądać. Urządzenia, które zdejmowałyby blokadę regionalną byłyby bardzo dobre jeżeli wtykałoby się je właśnie w styk USB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 12:41, bojanzaw napisał:

Obczajcie:

http://tiny.pl/4wcr

Jak dla mnie to cud techniki. Nie trza zrywać plomby i wysyłać gdzieś konsolki ;) Karta
pamięci i przeróbka w jednym.


Nie żebym się czepiał, ale takie linki na tym forum są zabronione. Urządzonko całkiem mimo wszystko ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 12:58, Wintesun napisał:

Nie żebym się czepiał, ale takie linki na tym forum są zabronione. Urządzonko całkiem
mimo wszystko ciekawe.


Czemu niby zabronione? O_o Czy wszystko, co tyczy się przeróbki, to musi być piractwem? Jeśli moderator nie jest obeznany w świecie przerabiania, to nie moja wina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się gra na Playstation2 na twoim telewizorze ? ( i ile kosztował i ile ma cali :)

Ja wczoraj musiaeł odkurzyc moją czrnule i pograc w Spartana , ta gre przechodze rekordowo długo bo od sierpnia tamtego roku xD

Urządzonko o.k , ale zgadzam sei ze po co je kupowac skoro gry tak sa juz b. tanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 13:21, Ryan Kam napisał:

Jak się gra na Playstation2 na twoim telewizorze ? ( i ile kosztował i ile ma cali :)

Ja wczoraj musiaeł odkurzyc moją czrnule i pograc w Spartana , ta gre przechodze rekordowo
długo bo od sierpnia tamtego roku xD

Urządzonko o.k , ale zgadzam sei ze po co je kupowac skoro gry tak sa juz b. tanie .

Gram na TV Triluxa 15 calowym i nie jest źle. Kupiłem go od znajomego za 160 złotych, raczej już takich nie sprzedają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, jak to jest z tymi "piratami" (niewiem jak to nazwać)w sensie pirackimi grami.Podobno,że jak się zdejmie zabespieczenie to trzeba co miesiąc bulić 300 zł na zrobienie czegośtam z laserem.Z koleij kolega mi mówił,że na alegro można kupić zastawki które bezproblemowo pozwalają grać w "Piraty".To dość ważne bo mam sporą ilość gier na PS 2 i niemam co z nimi zrobić (Wujek kupił na rynku, widać pirackie czy cóś).A jak próbuje zagrać to wyskakuje coś w stylu,że nie może odtworzyć płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 14:58, Boldur napisał:

Ej, jak to jest z tymi "piratami" (niewiem jak to nazwać)w sensie pirackimi grami.Podobno,że
jak się zdejmie zabespieczenie to trzeba co miesiąc bulić 300 zł na zrobienie czegośtam
z laserem.Z koleij kolega mi mówił,że na alegro można kupić zastawki które bezproblemowo
pozwalają grać w "Piraty".To dość ważne bo mam sporą ilość gier na PS 2 i niemam co z
nimi zrobić (Wujek kupił na rynku, widać pirackie czy cóś).A jak próbuje zagrać to wyskakuje
coś w stylu,że nie może odtworzyć płyty.

Jest jedno rozwiązanie - szybkie i genialne w swej prostocie! Po prostu zbierz te wszystkie piraty w jeden wór, unieś go i zanieś w okolice najbliższego śmietnika, potem wypuść z łapek i VOILA! Po problemie ^_^

Na poważnie: nie wypisuj więcej podobnych bzdur na tym forum, bo piractwo to kradzież, a więc można nawet do więzienia za to pójść siedzieć :/ Lepiej kup sobie kilka oryginalnych gier, na Allegro naprawdę przystępne ceny są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 12:41, bojanzaw napisał:

Obczajcie:

http://tiny.pl/4wcr

Jak dla mnie to cud techniki. Nie trza zrywać plomby i wysyłać gdzieś konsolki ;) Karta
pamięci i przeróbka w jednym.


Aż żal patrzeć, że tylu ludzi to kupuje, żeby grać w piraty :( A za cenę tego badziewia można mieć bez problemu ze 4 gierki oryginalne. No cóż, takich ludzi nigdy nie zrozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh nie wiem po co to komu? Ja wolę kupić sobie w sklepie oryginała i mieć pewność że będzie hulał, aż miło... A zresztą od czego są używki? Można sobie kupić grę używaną, a nie pirata. Stoją w podobnych cenach (przesadzam) ale lepiej moim zdaniem wybulić te 100 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 15:34, PRINCE JANEK napisał:

Heh nie wiem po co to komu? Ja wolę kupić sobie w sklepie oryginała i mieć pewność że
będzie hulał, aż miło... A zresztą od czego są używki? Można sobie kupić grę używaną,
a nie pirata. Stoją w podobnych cenach (przesadzam) ale lepiej moim zdaniem wybulić te
100 zł...

Racja ja mam tylko oryginały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PLAY STATION 2 - INORMACJE OGÓLNE


Play Station 2 - dane techniczne i inne detale - http://pl.wikipedia.org/wiki/Play_Station_2

Cena : Nowa około 500 - 450 złoty ( wersja Slim + 1 pad oraz kable) , używana około 300 złoty

Róznica między wersją Slim a zwykłą : http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6341&pid=168

Kolory Konsoli : czarny , srebny oraz różowy ( w Polsce )

Możliwość grania przez Internet : Tak

Dodatki do Konsoli : Karty pamięci ( 8 mb) , Multitap , Podstawka Vertical Stand , Kamerka EyeToye , Microphone SingStar ,

Gry w które warto zagrać : http://www.gry-online.pl/s042.asp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widzice został przypięty mój post odnośnie najważnijescyh informacji o konsolo Play Station 2 . Prosiłbym doświadczonych posiadaczy tej konsoli o ewentualne uwagi i propozycje co jescze dodac do informacji ogólnych .Sądze , że pozwoli to uniknąc ciagłych pytan o koszt konsoli czy najlepesze gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 16:20, NuGGet napisał:

Po cholere dałeś tam "Gry w które warto zagrać" ?
Przecież na tej liście jest tylko jedna gra na PS2 -.-

Radziłbym Ci zjechać w dół strony. Ojojojoj, jest tam jeszcze 50 innych gier i button NASTĘPNA STRONA. Wuoh, jakie dziwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 16:17, Ryan Kam napisał:

Jak widzice został przypięty mój post odnośnie najważnijescyh informacji o konsolo Play
Station 2 . Prosiłbym doświadczonych posiadaczy tej konsoli o ewentualne uwagi i propozycje
co jescze dodac do informacji ogólnych .Sądze , że pozwoli to uniknąc ciagłych pytan
o koszt konsoli czy najlepesze gry


Jak już chcesz podać dobrą stronę z rankingiem gier to omiń gry-online... komercyjny crap... www.metacritics.com <- to jest prawidłowa strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 16:17, Ryan Kam napisał:

Jak widzice został przypięty mój post odnośnie najważnijescyh informacji o konsolo Play
Station 2 . Prosiłbym doświadczonych posiadaczy tej konsoli o ewentualne uwagi i propozycje
co jescze dodac do informacji ogólnych .Sądze , że pozwoli to uniknąc ciagłych pytan
o koszt konsoli czy najlepesze gry


Ortografia! Interpunkcja! Aaaargh!
Playstation pisze się razem.
Przed przecinkami, kropkami, dwukropkami itp. nie stawia się spacji.
Nie ma "czysta złoty" jest "czysta złotych"
Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DZIEKUJĘ WAM WSZYTKIM I BARDZO PRZEPRASZAM ZA TYLE BARDZO GŁUPICH BLĘDÓW !

Czy taka Wersja moze być ? ( Zaraz wyśle ponownie prośbe do moderatora aby zdjął tego posta i umieścił nowego :

PLAYSTATION 2 - INORMACJE OGÓLNE

Playstation 2 - dane techniczne i inne detale - http://pl.wikipedia.org/wiki/Play_Station_2

Cena: Nowa około 500 - 450 złotych (wersja Slim + 1 pad oraz kable), używana około 300 złotych

Róznica między wersją Slim a zwykłą: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6341&pid=168

Kolory Konsoli: czarny,srebny oraz różowy (w Polsce)

Możliwość podłączenia internetu : Tak

Dodatki do Konsoli: Karty pamięci ( 8 mb), Multitap, Podstawka Vertical Stand, Kamerka EyeToye, Microphone SingStar

Najlepsze gry na Playstation 2- http://www.metacritics.com/games/ps2/scores/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 16:58, Ryan Kam napisał:

Dodatki do Konsoli: Karty pamięci ( 8 mb), Multitap, Podstawka
Vertical Stand, Kamerka EyeToye, Microphone SingStar


Wrzuć tu jeszcze matę do DDR i gitarę do GH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować