Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie

Dnia 03.10.2009 o 08:52, Romek1991 napisał:

Cascad, wiesz to z własnego doświadczenia? Dziewczyny zwykle nie lubią grać... Ale sprawdzę
twój pomysł xD


ahym, to naprawdę się sprawdza :) za to Eye Toya nie wiedzieć czemu panie się boją ;p ale to raczej chodzi o to, że nie chcą przed nami wyjść na idiotki machając przed tv (bo każdy wie, że po to się podłącza ET żeby patrzeć na twarze tych, którzy akurat grają :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cześć kupiłem ostatnio od kolegi ps2 i chce pograć w Tekken 5, menu działa dobrze ale jak wybieram walkę pokazują się postaci, które wybrałem do walki, ale czekam i czekam, a walka nie zaczyna się. Czasami uda mi sie zaczać grę i wtedy mogę grać wszystkie rundy, ale jak wybieram nową walkę to znowu nie mogę grać. Konsola jest nieprzerabiana inne gry (pes, god of war, PoP) działają. czy to może być wina tego, że płyta jest trochę porysowana? kolega mówił, że można to gdzieś wysłać do czyszczenia i będzie działało. To prawda? Gdzie mam wysłać ta płytę i ile to kosztuje? Proszę pomóżcie, kupiłem soniaka dla Tekkena a on nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 10:26, manji14 napisał:

cześć kupiłem ostatnio od kolegi ps2 i chce pograć w Tekken 5, menu działa dobrze ale
jak wybieram walkę pokazują się postaci, które wybrałem do walki, ale czekam i czekam,
a walka nie zaczyna się. Czasami uda mi sie zaczać grę i wtedy mogę grać wszystkie rundy,
ale jak wybieram nową walkę to znowu nie mogę grać. Konsola jest nieprzerabiana inne
gry (pes, god of war, PoP) działają. czy to może być wina tego, że płyta jest trochę
porysowana? kolega mówił, że można to gdzieś wysłać do czyszczenia i będzie działało.
To prawda? Gdzie mam wysłać ta płytę i ile to kosztuje? Proszę pomóżcie, kupiłem soniaka
dla Tekkena a on nie działa.


Tak moze to być wina płytki, wysłać możesz pewnym osobom na allegro bo widziałem takie aukcje kosztuje to 5-10zł plus koszta przesyłki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukałem na allegro ale znalazłem tylko zakończoną aukcję z 10 września, może ktoś podać link jak jest jakaś otwarta aukcja? wole to załatwić przez allegro, a nie przez sklep czy jak oni to tam robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 11:12, manji14 napisał:

Szukałem na allegro ale znalazłem tylko zakończoną aukcję z 10 września, może ktoś podać
link jak jest jakaś otwarta aukcja? wole to załatwić przez allegro, a nie przez sklep
czy jak oni to tam robią.

Wpisz po prostu w wyszukiwarce ''regeneracja płyt'' i wyskoczy Ci tego multum.

http://allegro.pl/item773991175_regeneracja_plyt_cd_xbox_ps2_xbox_360_sklep.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 11:28, Qbasmok napisał:

Wpisz po prostu w wyszukiwarce ''regeneracja płyt'' i wyskoczy Ci tego multum.


Dzieki wpisywalem tylko czyszczenie plyt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś skończyłem God of War. Miodzio! Teraz weznę się za 2-jkę, jak tylko kupię. Ale najpierw wychcę od taty kasę na Crasha Bandicoota 3, bo grałem w to jak miałem 5 lat... Ahhhh, te cudne dzieciństwo... :.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, są na PS2 jakieś FPS-y z trybem kooperacji w split screenie? Mianowicie chodzi mi o coś w stylu Halo 3 i Left for Dead na X360. Znajdę coś takiego na PS2? I proszę o jak najobszerniejszą listę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 20:00, Ancient_Lord napisał:

Witam, są na PS2 jakieś FPS-y z trybem kooperacji w split screenie? Mianowicie chodzi
mi o coś w stylu Halo 3 i Left for Dead na X360. Znajdę coś takiego na PS2? I proszę
o jak najobszerniejszą listę.


W killzonie wiem że jest Co-Op ale nie wiem jaki bo nie miałem jak zagrać- z kim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 20:00, Ancient_Lord napisał:

Witam, są na PS2 jakieś FPS-y z trybem kooperacji w split screenie? Mianowicie chodzi
mi o coś w stylu Halo 3 i Left for Dead na X360. Znajdę coś takiego na PS2? I proszę
o jak najobszerniejszą listę.

google qrfa!!!!111one -________________-''

http://www.co-optimus.com/system/6/Playstation_2.html

Poszukaj tu sobie jakichś FPSów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Killzone?! Na gry-online patrzyłem, i nie napisali, ze jest, lecz skoro mówisz mając grę to muszę ją sobie chapnąć.

BTW: Pozdrawiam kolegę z GM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 20:52, Ancient_Lord napisał:

Killzone?! Na gry-online patrzyłem, i nie napisali, ze jest, lecz skoro mówisz mając
grę to muszę ją sobie chapnąć.

BTW: Pozdrawiam kolegę z GM ;)


Ancient bynajmniej na opakowaniu pisze że 1-2 graczy czyli jakiś co-op,multi lub coś jest w killzonie prócz sieciowego multi na którym są same koreańce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy do tego tematu nadaje się to pytanie, ale pytanie dotyczy Dualshocka 2. Kupiłem przejściówkę, aby pad Sony działał z PC, no i działa tak sobie, ponieważ całą zabawę psuje, to że np. w menu Dualshock sam się porusza i przeskakuje z opcji na opcję i trudno jest cokolwiek ustawić. Gdyby nie to, wszystko byłoby OK. Może to wina sterowników, ponieważ sama płytka dołączona do zestawu ze sterownikami była do niczego i nie działała. http://allegro.pl/item785090400_przejsciowka_usb_na_psx_ps2_2pady_jaworzno_rynek.html#gallery
Mam taką przejściówkę, czy to wada, czy te przejściówki są takie lipne? Co do tych sterowników - pobierałem jakieś z internetu, ale nie jestem pewien czy są poprawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie taką samą i działa jak należy. Spróbuj wejść w Start->Panel Sterowania->Kontrolery Gier->Właściwości->Ustawienia->Kalibruj i postępuj zgodnie z instrukcjami.

Edit: A co do sterowników to ja chyba miałem do tego płytkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 12:31, Kosmitus napisał:

Edit: A co do sterowników to ja chyba miałem do tego płytkę.

Nie pamiętasz może nazwy tych sterowników? Może one by przyniosły efekt.
A co do kalibracji pada, nie jestem pewien czy robię wszystko dobrze, mógłbyś mi to wyjaśnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 13:38, juke napisał:

Nie pamiętasz może nazwy tych sterowników? Może one by przyniosły efekt.

Jak nic innego nie pomoże to mogę poszukać płytki i ci na maila wysłać. Choć jak się teraz zastanawiam to nie jestem pewien czy do tego była płytka czy nie :P

Dnia 18.10.2009 o 13:38, juke napisał:

A co do kalibracji pada, nie jestem pewien czy robię wszystko dobrze, mógłbyś mi to wyjaśnić?

Nie bardzo jest co wyjaśniać, robisz to co jest napisane i tyle. Sęk w tym że gdy skończysz ten krzyżyk na białym kwadracie który przedstawia wychylenie lewej gałki powinien być na środku a nie uciekać gdzieś w bok.
A właśnie, spróbuj jeszcze podczas samej gry zatoczyć gałkami kilka kółek. Może będzie jak w PS2 gdzie czasem po uruchomieniu konsoli trzeba zrobić gałkami kilka kółek aby pad się automatycznie skalibrował (przynajmniej u mnie :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o grze Zone Of The Enders ? Ostatnio czytałem o kolejnej części gry i jestem ciekaw czy warto zaopatrzyć się w pierwsze dwie części Zone Of The Enders...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2009 o 13:36, NdysH napisał:

Co sądzicie o grze Zone Of The Enders ? Ostatnio czytałem o kolejnej części gry i jestem
ciekaw czy warto zaopatrzyć się w pierwsze dwie części Zone Of The Enders...

Dzięki za tytuł :) Mechy i do tego na Metacritic dobrze oceniane (obie części ok 80%). No i na gameplayeach też wygląda to całkiem nieźle. Będę musiał się bliżej przyjrzeć tej grze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany. Wczoraj pogrzebałem sobie dłużej przy padzie i jest w porządku. Przeszukałem internet w poszukiwaniu sterownika i znalazłem, ale okazało się, że już go mam w komputerze (musiałem kiedyś już pobierać i zainstalować, tylko wyleciało mi to z głowy). W menadżerze urządzeń wyłączyłem jeden sterownik do drugiego pada (przejściówka obsługuje dwa Dualshocki naraz) i działa tak jak powinno.
A już miałem kupować joypada Logitecha. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2009 o 15:37, Kosmitus napisał:

> Co sądzicie o grze Zone Of The Enders ? Ostatnio czytałem o kolejnej części gry
i jestem
> ciekaw czy warto zaopatrzyć się w pierwsze dwie części Zone Of The Enders...
Dzięki za tytuł :) Mechy i do tego na Metacritic dobrze oceniane (obie części ok 80%).
No i na gameplayeach też wygląda to całkiem nieźle. Będę musiał się bliżej przyjrzeć
tej grze :)

Gra jest niesamowita. Polecam z całego serca (drugą część), to chyba najlepsza gra(!) w jaką w życiu grałem (zaraz obok Chrono Triggera). Tylko ostrzegam, że niestety jest krótka (jakieś 8-9 h), ale w żadnym razie nie żałuję, że kupiłem ją w premierze za 200+ (oczywiście ukończyłem ją parokrotnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować