Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

City Interactive otwiera studio w Londynie i zatrudnia Stuarta Blacka!

71 postów w tym temacie

Adam Berlik

City Interactive, znane przede wszystkim z niskobudżetowych strzelanek, ponownie zaskakuje. Po tym, jak zakupiło licencję na CryEngine 3, tym razem otworzyło studio za granicą i zatrudniło Stuarta Blacka.

Przeczytaj cały tekst "City Interactive otwiera studio w Londynie i zatrudnia Stuarta Blacka!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uuuu huhu :) To się CI rozbrykało :)
No nic, tylko pogratulować :)
Jeśli ten shooterek w realiach WWII będzie dopracowany pod względem scenariusza oraz jakości (QA to pięta achillesowa CI :) ) to nie pożałuję swojej kasy na ten tytuł :)
Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 10:54, Madoc napisał:

No, w końcu jakiś shooter w realiach IIWŚ. Ileż to można, ta współczesność i współczesność.


Heh :) A jeszcze pięć lat temu mówiło się "No w końcu współczesność. Ile można, ta WW2 i WW2" ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 10:20, Phobos_s napisał:

Uuuu huhu :) To się CI rozbrykało :)
No nic, tylko pogratulować :)
Jeśli ten shooterek w realiach WWII będzie dopracowany pod względem scenariusza oraz
jakości (QA to pięta achillesowa CI :) ) to nie pożałuję swojej kasy na ten tytuł :)
Życzę powodzenia.


Ten shooter zdecydowanie będzie kręcił się wokół fabuły - taki jest plan i zatrudnienie Stuarta ma być gwarancją jego wykonania:).

Dzięki wszystkim za pozytywne opinie. Staramy się jak możemy - CE3, nowe studio, Stuart Black... robimy wszystko żeby Polska pojawiła się na developerskiej "mapie" świata. A to jeszcze nie koniec newsów, prawdopodobnie w tym tygodniu będzie kolejny ciekawy.

pozdrawiam wszystkich,

Łukasz Mach,

City Interactive

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro grę robi "polskie" studio oraz osadzona ona będzie w czasach 2WŚ może w końcu przyjdzie nam zagrać Polakiem i wziąć udział w bitwach z udziałem polskich żołnierzy. Marzenie.

Panie Łukaszu bierzecie pod uwagę taką ewentualność? :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał wolną sumkę pieniędzy to bym kupił trochę akcji CI. Myślę, że może to być dobra inwestycja na dłuższy okres czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Henrar - za wcześnie, by mówić oficjalnie, ale biorąc pod uwagę rozmach przedsięwzięcia, silnik który będzie użyty (CE3) i obecność tuzów pokroju Blacka w pracach nad projektem - myślę że będzie bardzo multiplatformowo:)

@ Vernio - polecam lekturę wczorajszego Pulsu Biznesu (podejrzewam, że gdzieś na ich stronie jest ten artykuł cały czas) - Twoje zdanie podzielają najważniejsi analitycy biznesowi. City Interactive znalazł się wczoraj w 13tce firm, których akcje warto sobie sprawić na Święta zdaniem analityków właśnie:)

@ metronom - ciekawy pomysł, przekażę go Stuartowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co widzę, że macie spore wydatki, a gdzie zarobki? Zwraca się póki co Wam to wszystko?
Oczywiście, fajne są wielkie plany i w ogóle miło czytać, że macie takie ambicje (zobaczymy jak z wykonaniem), ale szkoda będzie jeżeli przez te duże wydatki CI upadnie. Także nie róbcie nam tego, bo mało mimo wszystko jest polskich firm tworzących gry. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

neonek90, uwierz mi, że gdyby nie było wcześniej "zarobków", nie byłoby na pewno wydatków:).

Mogę Cię uspokoić. Nie ma u nas "hurra" optymizmu ani biegu Lemmingów:) Wszystko co robimy, robimy spokojnie, analizując rynek, finanse, możliwości. Nie ma mowy o pochopnych decyzjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować