Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

3D bez okularów od EIZO - jedyne 16 kg

38 postów w tym temacie

Witam.

Pięknem to on nie poraża. jest taki zbyt równy :D i kwadratowy ;) mnie i tak sie to nie pali z tym 3D.. wszędzie teraz o tym 3D. trąbią.. Normalnie porażkiewicz a 3d mozna bylo juz conajmniej 10 lat temu sobie nawet w domu zrobić ~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 22:53, Cadeus napisał:

Ja dalej korzystam z monitora CRT i nie narzekam. Przyzwyczaiłem się bardzo do niego
a i póki co spisuje się dalej dobrze ;)


Ja też korzystam z CRT - moja pięcioletnia 19" iiyama sprawuje się świetnie. Przy pracach graficznych bije na głowę każdy normalny LCD pod względem odwzorowania kolorów, jakości kontrastu, wierności barw przy zmianie kąta patrzenia na ekran itd. Gdybym nie musiał martwić się o kasę, pewnie bym sprawił sobie elcedeka, który spełnia powyższe wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Braveheart no coz :] . jest to poprostu wyprzedarz starych matryc , elektroniki w nowym opakowaniu i z nowymi fajniejszymi naklejkami :] . Do tego dadza tobie nawet szkla migawkowe abys nie plakal :] .

palpatine nie jeden czlowiek ktory robi cos wiecej niz tylko gra chcialby ten "kawal zlomu" , takze i ja .

Vojtas kazdego lcd to raczej nie bije ,ale crt to crt . Pomijajac wady jesli chodzi o geometrie ,niski kontrast , byly/sa nadal zajebiste :] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 01:18, Vojtas napisał:

> Ja dalej korzystam z monitora CRT i nie narzekam. Przyzwyczaiłem się bardzo do niego

> a i póki co spisuje się dalej dobrze ;)

Ja też korzystam z CRT - moja pięcioletnia 19" iiyama sprawuje się świetnie. Przy pracach
graficznych bije na głowę każdy normalny LCD pod względem odwzorowania kolorów, jakości
kontrastu, wierności barw przy zmianie kąta patrzenia na ekran itd. Gdybym nie musiał
martwić się o kasę, pewnie bym sprawił sobie elcedeka, który spełnia powyższe wymagania.


Piecioletnia 19" iiyama to swiezynka przy moim flatronie 17" ( http://cokupic.pl/produkt/LG-Flatron-775FT ) ;-)
Ale fakt jest faktem - obraz na CRT jest zdecydowanie lepszy niz na LCD. i nie ma problemu ze skalowaniem obrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 10:59, Mr_Hyde napisał:

Vojtas kazdego lcd to raczej nie bije ,ale crt to crt .


Napisałem "każdy normalny" - czyli nie taki za 3 tysiące zł.

Dnia 02.12.2010 o 10:59, Mr_Hyde napisał:

Pomijajac wady jesli chodzi o geometrie ,niski kontrast , byly/sa nadal zajebiste :] .


A to już zależy od modelu. Ja nie mogę narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 11:40, Johnny_Garrland napisał:

Ale fakt jest faktem - obraz na CRT jest zdecydowanie lepszy niz na LCD.

Tylko jeśli porównać z tanimi TNkami. Vojtas ma rację, jeśli ktoś ma kasę to sobie może pozwolić na coś lepszego.
Oczywiście tylko jeśli mówimy o jakości generowanego obrazu w natywnej rozdzielczości. Skalowanie zawsze psuje :(

Sam monitor mnie nie ciekawi. Cały czas traktuję 3d jako chwilową modę. Wagi i designu się nie czepiam,o ile nie ma on wpływu na jakość generowanego obrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niewiele to on nie będzie kosztował :D Na zagranicznej stronie znalazłem takie o to info: "Monitor will be available in the first half of the 2011 at the price tag of $12,000" czyli że będzie dostępny w pierwszym kwartale przyszłego roku ale cena to już "zabija" :D 12.000 bagsów :D Chyba lekko przeginają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podając za serwisem techfresh.net: "... the Eizo DuraVision FDF2301-3D will be available in the first half of the 2011 for around $12,000"

No cóż, 12 tys zielonych za 23"... Osobiście podziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

12000 $ za sprzęt, który wygląda jak z kiepskich filmów S/F z lat 50-tych ubiegłego stulecia.

To chyba jakiś fake, bo aż mi się nie chce wierzyć, że można dzisiaj wypuścić coś, co wygląda jak karton pomalowany na czarno z wyciętą dziurą w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 16:39, Abe83 napisał:

To chyba jakiś fake, bo aż mi się nie chce wierzyć, że można dzisiaj wypuścić coś, co
wygląda jak karton pomalowany na czarno z wyciętą dziurą w środku.


a) marka
b) nowość
c) "nowa" technologia (w końcu to 3D bez okularów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 17:28, Henrar napisał:

> To chyba jakiś fake, bo aż mi się nie chce wierzyć, że można dzisiaj wypuścić coś,
co
> wygląda jak karton pomalowany na czarno z wyciętą dziurą w środku.

a) marka
b) nowość
c) "nowa" technologia (w końcu to 3D bez okularów)


Więc... co z tego? Objawienia mi nie zesłałeś, a TV w dalszym ciągu wygląda jak kupa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować