Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PlayStation Phone uchwycone na wideo?

19 postów w tym temacie

Warto dodać, że to ma działać pod kontrolą Androida. Natomiast wg tej strony http://www.androidpolice.com/2010/12/03/sony-ericssons-playstation-phone-zeus-z1-makes-surprisingly-clear-appearance-on-youtube/ Telefon może nazywać się Zeus Z1 (być może to tylko nazwa kodowa?). W innym newsie można zobaczyć jak wyglądają zdjęcia zrobione za pomocą urządzenia: http://www.androidpolice.com/2010/12/03/test-pictures-taken-by-sony-ericsson-playstation-phone-show-up-on-picasa/

Nie powiem, może być ciekawe. I dla mnie to coś więcej niż PSP z funkcją telefonu. Zobaczymy, co z tego wyjdzie już za kilka miesięcy :-)

EDIT: Pamięta ktoś Nokię N-Gage? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up

Oczywiście, że pamięta, do tej pory żałuję, że sprzedałem za grosze ;] IMO wygląda jak tania przeróbka klawiszów na Xyperii żeby zrobić nagonkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się to po rozsunięciu.Mogli zrobić cały urządzenie w takim kolorze jak część z wyświetlaczem i trochę ładniej to wszystko zaplanować.Poza tym ciekawe jaka cena ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw jak to cudo będzie się sprawować (i mam nadzieję, że to nie fake ;)), gdyż wygląda ciekawie i (te słowa dziwią nawet mnie, kogoś, kto nie lubi telefonów SE, ani żadnych innych i korzysta jedynie z Nokii, mimo czasem gorszych parametrów niż konkurencja) być może, jeśli będzie przyzwoity, sobie go kiedyś zakupię.. :)

[edit]o parametrach nawet nie wspomnę, bo skoro ma to być PlayStation Phone, to chyba nie będą takie złe.. najbardziej jednak interesuje mnie bateria i jej wytrzymałość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest ikonka o nazwie "PlayStation", zobaczymy co z tego wyniknie. Jeśli byłby to następca PSP z wsteczną kompatybilnością i grami z PSOne, to trzeba będzie kupno rozważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Android 2.3 z tego co widze ,d otego na snapdragonie ktory za wydajny nie jest (owszem wydajniejszy niz psp ,ale bez Łał ) ,slabszy od tego co mamy w iphone 4 ,o glaaxy s i jego gpu nie wspominajac. W dobie dwujajowych cortexow A9 jeszcze szybszych gpu w tegrze 2 ,omapie itp. wypada mega blado... Do tego jest to android wiec po pewnych modyfikacjach PSN''a dostana takze ludzie posiadajacy inne androidowce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musieli, prawda? Na niecały tydzień po tym, jak w końcu wymieniłem telefon (na Wave''a), musieli podać (przypuszczalny) termin premiery PSP (PlayStation Phone ;) ).


:[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 16:24, rtyrtyrty napisał:

Cóż, jeżeli napęd UMD czy coś będzie to fajny pomysł, ale jeśli tylko elektroniczna dystrybucja
to nie..


Dlaczego? Chyba prościej jest zgrać X gier na kartę pamięci (np. 32 giga), niż nosić ze sobą kartridże (nazwijmy to umownie), prawda? Kupujesz grę, ściągasz ją na swój komputer, podłączasz telefonokonsolę, kopiujesz grę na kartę i gotowe. Jak dla mnie, jest to znacznie wygodniejsze, niż targanie ze sobą kilku gier na kilku nośnikach. Zauważ, że UMD ma maksymalną pojemność do 800 mega. Czyli jeśli jedziesz gdzieś na parę dni i chcesz zabrać kilka gier, zabierasz kilka nośników, tak? Albo jedną kartę pamięci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować