Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tak było na nocnej premierze World of Warcraft: Cataclysm

22 postów w tym temacie

WoW? Nigdy nie słyszałem o tej grze... to jakiś nowy FPS? :)

A tak poważnie. Gdyby WoW nie miał abonamentu to stałbym w kolejce tak jak ci ludzie na zdjęciu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby WoW nie miał abonamentu to nie byłby tak dobrą grą... I tak gracz wydaje zazwyczaj więcej miesięcznie na gry niż teraz kosztuje abonament, poniżej 40 złotych miesięcznie to chyba nie jest duża kasa, ta gra zastępuje całą resztę :). Sam grałem, teraz wolę nie wsiąkać, bo coś takiego jak koniec, przejście, satysfakcja tutaj nie występuje. Tu się ciągle gdzieś goni, do czegoś dąży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 13:04, scyzor napisał:

Gdyby WoW nie miał abonamentu to nie byłby tak dobrą grą... I tak gracz wydaje zazwyczaj
więcej miesięcznie na gry niż teraz kosztuje abonament, poniżej 40 złotych miesięcznie
to chyba nie jest duża kasa, ta gra zastępuje całą resztę :). Sam grałem, teraz wolę
nie wsiąkać, bo coś takiego jak koniec, przejście, satysfakcja tutaj nie występuje. Tu
się ciągle gdzieś goni, do czegoś dąży :D


No niby racja ale abonament nie kosztuje czasem 60zł na miesiąc? W sklepie gram.pl klucz 60dniowy kosztuje w promocji 100zł, normalnie 120zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby gra w wow''a kosztowała 10 zł na miesiąc pewnie bym grał, a tak szkoda mi kasy - za mało czasu spędzam przy grze by wydawać 6dych na miesiąc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sami maniacy tam stoją haha Blizzard dał ciała i nikt nit mógł sie praktycznie dostać do gry. Nie to że gra droga jak nie wiem co a to przecież dodatek to jeszcze abo za 60 zł. Żal mi ludzi którzy dają się ciągle nabierać na głupie pomysły Blizzarda. Muhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 14:24, vegost napisał:

Sami maniacy tam stoją haha Blizzard dał ciała i nikt nit mógł sie praktycznie dostać
do gry. Nie to że gra droga jak nie wiem co a to przecież dodatek to jeszcze abo za 60
zł. Żal mi ludzi którzy dają się ciągle nabierać na głupie pomysły Blizzarda. Muhaha


Nie płacz, kiedyś może w tego WoW-a zagrasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę pochwalić organizację Gram.pl za jakość obsługi. Obsługa była bardzo miła (mimo że obsługiwali grupkę dziwolągów z hordy - trolla, taurenki i orka) to zostaliśmy przyjęci z uśmiechem i z aparatem =) Grę zamówiliśmy, zapłaciliśmy, wszystko trwało dosłownie minutę. Potem tylko postaliśmy w kolejce (całe 6 minut, byliśmy prawie na końcu) i otrzymaliśmy swoje długo oczekiwane egzemplarze.
Byłem na premierze WOTLKa w CD Projekt. Ich organizacja była krótko mówiąc kiepska. Stałem od 21 do 3 w nocy na mrozie. Za to muszę powiedzieć że obydwie nocne premiery miały plusy i minusy. W premierze gram.pl brakowało mi tylko eventów dla zabicia czasu. Tam czekałem od 22:30 chodząc sobie po naszej stolicy. CD Projekt rozrzucał gadżety (mało to było mądre bo rozszalały wściekły tłum graczy szarpał i tłukł się o podkładki, ale przynajmniej było ciekawie) mimo wszystko czekanie schodziło przyjemniej gdy było kilku przebierańców (więcej niż nas troje) oraz jakieś konkursy taneczne z wowa, itp.
Dostaliśmy nawet gorącą herbatę :)
Faktem jest też że tego czekania za dużo przy gram.pl nie było. Ogólnie to spodziewałem się conajmniej 2 razy tyle ludzi. - Najważniesze, że mam to, po co przyszedłem. Mimo że serwery nie działały ponoć to wszystko mi było jedno, na 8 rano do pracy, a że nie jestem z Wawy to wróciłem do domu po 2.

Ogólnie premierę gram.pl oceniam bardzo pozytywnie. Oby więcej takich premier!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 15:12, TobiAlex napisał:

Czy naprawde 35 zł miesięcznie (bo za 70 zł można nabyć pre-paida na 60 dni) to dużo?
Czy Wy aby nie przesadzacie?


Niektórym widocznie przeszkadza fakt, że inni wydają WŁASNE pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 13:04, scyzor napisał:

Gdyby WoW nie miał abonamentu to nie byłby tak dobrą grą...


O ile z jednej strony masz rację o tyle z drugiej bardzo liczę, że Guild Wars 2 pokaże, iż można inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CHAMSTWO NIE MOGŁEM SOBIE ZAGRAĆ W STARCRAFT 2!

Dziękuje bardzo :P (ZŁY)

Ale no cóż życzę miłej gry ;) nabijania Lvl i tak dalej wiecie o co chodzi :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że oprócz rzeczonej trójki z hordy reszta co przyszła po gre gra ludźmi? <bad joke>.

A pan "Quest Giver" ciągle tam stoi, czy razem ze zmianą kontentu zostanie usunięty w następnym patchu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować