PinKee

ANDROID System

696 postów w tym temacie

Dnia 07.11.2011 o 21:18, gracz_155 napisał:

Ustawienia --> Aplikacje --> zarządzaj aplikacjami ( lub coś o podobnej nazwie)
--> znajdź aplikacje market --> wyczyść dane --> odpal market, zresetuje ci
się raz czy 2 i powinno się naprawić


Tego już próbowałem ale to nic nie dało na tym urządzeniu. Na innym dało tyle że tam się ściągnęła aktualizacja marketu. Będę jednak tego jeszcze próbował może akurat trafie na odpowiedni moment (czy cokolwiek od czego zależy to czy w markecie wszystko będzie jak trzeba czy nie do końca :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was używa i poleca baterie do HTC Desire? I czy to prawda, że niektóre zamienniki znacznie wydłużają pracę telefonu bez ładowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od soboty mam androida, chciałbym poprzestawiać sobie ikony na pulpicie ale nie wiem jak je przesuwać. Wchodzę w edycję ale mogę je tylko usuwać. Jak przemieszczać ikony??
-----------------------
Czy wie ktoś jak używać ANPdroid? Wydałem na to 6 zyla a internetu mi nie blokuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2011 o 23:38, Dominik000 napisał:

Od soboty mam androida, chciałbym poprzestawiać sobie ikony na pulpicie ale nie wiem
jak je przesuwać. Wchodzę w edycję ale mogę je tylko usuwać. Jak przemieszczać ikony??
-----------------------
Czy wie ktoś jak używać ANPdroid? Wydałem na to 6 zyla a internetu mi nie blokuje.

Można prosić o model telefonu ewentualnie luncher, a poza tym chcesz usuwać ikony na pulpicie czy w liście aplikacji. A Apndroid blokuje internet przez sieć komórkową wystarczy włączyć przez sama aplikacje lub przez widzet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.11.2011 o 13:00, gracz_155 napisał:

Można prosić o model telefonu ewentualnie luncher, a poza tym chcesz usuwać ikony na
pulpicie czy w liście aplikacji. A Apndroid blokuje internet przez sieć komórkową wystarczy
włączyć przez sama aplikacje lub przez widzet.


Problem tkwi w tym że jak wyłączę działanie w tle to pojawia się ikonka "3g z dwoma strzałeczkami" natomiast zwykle jak jest uruchomione działanie w tle to jest literka "H z dwoma strzałeczkami" i tak czy siak pobiera dane. Jutro jadę do salony play aby mi pomogli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można znaleźć ustawienia dot. Pusha ?
Bo na telefonie mam dwa konta pocztowe, na jednym bez problemu pojawiają się notyfikacje jak poczta się pojawi, a na drugim przestało to działać i muszę ręcznie wchodzić w *konta i sync* żeby pobrało, miałem ten sam problem ostatnio tyle że oba konta nie chciały synchronizować i robiłem Hard reset ;d. So jakieś inne sposoby może ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w jakiejś wersji (2.2,2.3) Androida jest możliwe tworzenie folderów i "wkładanie" do nich poszczególnych aplikacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2011 o 15:58, bobobo napisał:

Czy w jakiejś wersji (2.2,2.3) Androida jest możliwe tworzenie folderów i "wkładanie"
do nich poszczególnych aplikacji?

zainstaluj go launcher ex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może nie wszyscy wiedzą, ale w Markecie jest właśnie mistrzowska akcja, taki świąteczny prezent dla użytkowników z okazji pobrania 10 miliardów aplikacji z Android Market.
Od wczoraj, przez 10 kolejnych dni będzie można kupić 10 wytypowanych aplikacji za 10 centów czyli 33 grosze polskie. Codziennie będzie to 10 innych aplikacji dlatego warto codziennie zaglądać na promocyjną podstronę w Markecie. Czasem są to małe obniżki jak przy Fruit Ninja ale wczoraj za 33 grosze można było kupić SoundHounda czy Asphalt 6, normalne ceny odpowiednio 16 i 23 złote. Genialna sprawa.
https://market.android.com/details?id=apps_timed_promotion&feature=banner#?t=W251bGwsMSwyLDIwMSwibnVsbC10b3BfZmVhdHVyZWRfYXBwc19fXzFfcHJvbW9fMTMyMzMxMzQ3NjgxNyJd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Android Market można płacić PayPalem? Czy nadal tylko kartą kredytową? Bo jak JA coś googluje to nigdy nie otrzymuję dobrej odpowiedzi. Więc się zapytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy od softu, zazwyczaj brandowane go mają, ja mam np. MIUI na DHD i tego nie mam, pewnie większość customów tak ma, niebrandowane nie powinny mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Panowie miałem zainstalowanego, a po jego deinstalacji umarł mi internet w telefonie. Nie mogę się połączyć, mimo, że przywróciłem ustawienia fabryczne punktów APN. Próbowałem konfiguracji zdalnej przez stronę Plusa, ale też nic to nie dało.

Macie jakiś pomysł?

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2011 o 18:05, maniekk napisał:

Witam.

Panowie miałem zainstalowanego, a po jego deinstalacji umarł mi internet w telefonie.
Nie mogę się połączyć, mimo, że przywróciłem ustawienia fabryczne punktów APN. Próbowałem
konfiguracji zdalnej przez stronę Plusa, ale też nic to nie dało.

Macie jakiś pomysł?

Pozdrawiam.

Co miałeś zainstalowanego ?
A jeśli nie działa internet to pozostaje ręczne wklepanie APN''ów lub uruchomienie telefonu bez karty sim a następnie z powrotem z kartą powinny ustawić się same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2011 o 18:28, gracz_155 napisał:

Co miałeś zainstalowanego ?
A jeśli nie działa internet to pozostaje ręczne wklepanie APN''ów lub uruchomienie telefonu
bez karty sim a następnie z powrotem z kartą powinny ustawić się same.


Apndroid, problem w tym, że usunąłem go jak był aktywny i teraz mi się takie cyrki dzieją. Po wi-fi wszystko działa ok, tylko przez sieć komórkową nie. Wklepywałem ręcznie i też nic to nie dało.

Ok odpaliło przez to dopalenie bez i z kartą sim.

Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Pare minut temu pobrałem najnowszego patcha (3.12) do mojego Desire HD i telefon przestał się łączyć z internetem od T-Mobile. Przed patchowaniem internet działał normalnie. Wi-Fi działa normalnie. Grzebałem już opcjach i nic. Miał ktoś podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 22:57, Rizzan napisał:

Witam
Pare minut temu pobrałem najnowszego patcha (3.12) do mojego Desire HD i telefon przestał
się łączyć z internetem od T-Mobile. Przed patchowaniem internet działał normalnie. Wi-Fi
działa normalnie. Grzebałem już opcjach i nic. Miał ktoś podobny problem?

internet w sieci komórkowej czy wi-fi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam sgs''a 2-ke i chciałbym się dowiedzieć o najnowszej wersji androida:
-Mam 2.3.3
- Ma być aktualizacja do 4.0 ale nie wiadomo kiedy
- Co z tymi aktualizacjami 2.3.4 albo 2.3.5? Bo jeśli je opracował samsung to dlaczego ich nie udostępnił dla wszystkich jako najnowsza aktualizacja? - czemu nie są oficjalnymi?
A moje pytania spowodowane są dzisiejszą reakcją telefonu, idę przed TV z telefonem patrze na baterię telefonu - 40 %, no to spoko odpalam gierkę, zawiesza się, no to telefon ON/OFF, odpalam znowu, bez problemu po czym okazuje się, że mam 15 % baterii i telefon już pada?- WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się