PinKee

ANDROID System

696 postów w tym temacie

Dnia 03.04.2011 o 20:43, kobe47 napisał:

/.../
ZTE Blade jest najlepszym wyborem na średnioniskiej półce, dobre bebechy, spore wsparcie
na xda i niska cena.

Mi tam 200 zł w te, czy we wte robi jednak różnice... A co do tego wyświetlacza, to zauważyłem, że nie wszyscy narzekają na jego nieostrość. Faktem jest, że ma słaby procesor... Do wypłaty jeszcze kilka dni mi zostało, więc muszę się zastanowić. Wiem tylko, że już nigdy więcej nie wezmę telefonu od LG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przecież Blade jest, np. w playu, o 200 zł tańszy od Wildfire, w przypadku HTC dopłaca się za markę.

a LG ludzie hejtują pewnie z tego samego powodu, co Samsungi - bo KIEDYŚ robili beznadziejne telefony (co i tak nie jest zawsze prawdą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2011 o 21:09, kobe47 napisał:

przecież Blade jest, np. w playu, o 200 zł tańszy od Wildfire, w przypadku HTC dopłaca
się za markę.

Czyli według Ciebie będę specjalnie kupował telefon w Playu, żeby mieć ZTE? Mam już dwa telefony na abonament, trzeci mi już niepotrzebny.

Dnia 03.04.2011 o 21:09, kobe47 napisał:

a LG ludzie hejtują pewnie z tego samego powodu, co Samsungi - bo KIEDYŚ robili beznadziejne
telefony (co i tak nie jest zawsze prawdą).

Ja "hejtuje" LG dlatego, bo sam go miałem i wiem jaki to szajs. Nie wiem dlaczego ludzie się tak ekscytują tym Swiftem. Kiepska reakcja na dotyk (naprawdę długo musiałem się przyzwyczajać do pisania smsów), co chwila się przycina albo się sypie, a do tego ma chyba najgorsze możliwe oprogramowanie do komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2011 o 21:22, 8bit napisał:

Czyli według Ciebie będę specjalnie kupował telefon w Playu, żeby mieć ZTE? Mam już dwa telefony na
abonament, trzeci mi już niepotrzebny.


trzeba było geniuszu napisać od razu, gdzie ten telefon kupujesz. na allegro zresztą HTC też jest droższy, zastanów się czasem zanim zaczniesz na kogoś wjeżdżać.

a i5800 jest zubożony względem i5700, z którego dało się zrobić smartfon-cud po pewnych modyfikacjach, ergo: nie opłaca się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2011 o 21:33, kobe47 napisał:

a i5800 jest zubożony względem i5700, z którego dało się zrobić smartfon-cud po pewnych
modyfikacjach, ergo: nie opłaca się.

Z tymi cudami to bym się nie rozpędzał. Muł jakich mało co byś tam nie zainstalował.

Co do pytania o telefon to może SE X8?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2011 o 20:28, 8bit napisał:

> HTC Wildfire. /.../
Hmm, w sumie zawsze chciałem mieć HTC, ale jak mam już tyle wydać, to wolę wiedzieć nieco
więcej o tym smartfonie. Używałeś tego telefonu, że go polecasz, czy tylko ze względu
na markę? Dobrze się na nim pisze sms''y, itp.?

Bawiłem sie i co do wyświetlacza to prawda, choć nie jest tak tragicznie na żywo jak to na yt widać. Jak dla mnie smsy pisze się dobrze tylko na fizycznej kalwiaturze i wyśiwtlaczach wiekszych niż 3.2". Kwestia gustu jaki wybierzesz. Żaden nie jest idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Upatrzyłem sobie ten oto tablet:

http://www.prestigio.pl/products/personal-computers/Tablet_PC/MultiPad_PMP7100C

Niestety okazało się, że nie ma on dostępu do Android Marketu, tylko do jakiegoś AppsLib na którym niestety nic nie ma.
Moje pytanie jest następujące: Czy jeżeli korzystając z przeglądarki w tablecie wejdę na Android Market, to czy dałoby się jakoś instalować aplikacje?
Drugą opcją jest zakup Ipada, ale to już ostatczność. Chyba, że macie inne sugestie co do tabletu?

Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2011 o 20:04, maniekk napisał:

Witam.
Upatrzyłem sobie ten oto tablet:

http://www.prestigio.pl/products/personal-computers/Tablet_PC/MultiPad_PMP7100C

Niestety okazało się, że nie ma on dostępu do Android Marketu, tylko do jakiegoś AppsLib
na którym niestety nic nie ma.
Moje pytanie jest następujące: Czy jeżeli korzystając z przeglądarki w tablecie wejdę
na Android Market, to czy dałoby się jakoś instalować aplikacje?
Drugą opcją jest zakup Ipada, ale to już ostatczność. Chyba, że macie inne sugestie co
do tabletu?

Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.


W telefonie wchodząc na strone instaluje się normalnie wiec pewnie tak samo bedzie w przypadku tego tabletu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2011 o 20:04, maniekk napisał:

ciach


http://netpozytywny.pl/aktualnosci/47/369?showall=1

"Użytkownicy MultiPadów mogą też bez ograniczeń korzystać z dowolnych aplikacji z Android Market, nazwanego przez Prestigio AppsLib."

AppsLib to tylko nakładka graficzna usprawniająca działanie marketu (tak jak Sence w HTC usprawnia jedynie działanie Androida).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu się zdecydowałem, po baaardzo dokładnym przeczytaniu chyba KAŻDEJ możliwej opinii o telefonach, wybrałem HTC Desire... Wiem, wiem - zaszalałem. Ale w końcu ma to być telefon (i nie tylko) na nieco dłużej, bo chociaż do końca tej nieszczęsnej umowy z Orange. Wybierałem między Xperią X10, Motorolą Milestone, Nokią E72 (hehe), a właśnie HTC Desire. Chyba całkiem dobrze wybrałem? :d
A ja myślałem, że kupie coś dobrego (mówię tu o tel. nie w abonamencie) za ok. 500-600 zł :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2011 o 20:28, 8bit napisał:

W końcu się zdecydowałem, po baaardzo dokładnym przeczytaniu chyba KAŻDEJ możliwej opinii
o telefonach, wybrałem HTC Desire... Wiem, wiem - zaszalałem. Ale w końcu ma to być telefon
(i nie tylko) na nieco dłużej, bo chociaż do końca tej nieszczęsnej umowy z Orange. Wybierałem
między Xperią X10, Motorolą Milestone, Nokią E72 (hehe), a właśnie HTC Desire. Chyba
całkiem dobrze wybrałem? :d
A ja myślałem, że kupie coś dobrego (mówię tu o tel. nie w abonamencie) za ok. 500-600
zł :p

Dobry wybór. Wyświetlacz AMOLED czy SuperLCD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry wybór, gratulacje, kolejny posiadacz HTC Desire w temacie ;) Bardzo dobry sprzęt, z którego sam nie mógłbym być bardziej zadowolony, choć niestety dzisiaj już tylko raczej ze średniej półki kiedy mamy już (lub są zaraz za rogiem) takie bajery jak Atrix, HTC Thunderbolt, Infuse 4G, dwurdzeniowe procesory i Tegrę 2 na pokładach. Coraz mniej nowych gier działa dobrze na Desire ze względu na "słabiutkie" GPU i pamięć. Tym niemniej, gratulacje, jak największej frajdy z posiadania życzę.

@Adikarius
To jest jeszcze w ogóle szansa na Desire z salonu z AMOLEDem? Sądzę, że od kiedy zamieniono ekrany jakoś w trzecim kwartale zeszłego roku, to nie wrócono do starych nawet po zakończeniu kłopotów u Samsunga...
Oczywiście, pytam z ciekawości - może wiesz coś czego ja nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2011 o 13:13, Siriondel napisał:

Bardzo dobry wybór, gratulacje, kolejny posiadacz HTC Desire w temacie ;) Bardzo dobry
sprzęt, z którego sam nie mógłbym być bardziej zadowolony, choć niestety dzisiaj już
tylko raczej ze średniej półki kiedy mamy już (lub są zaraz za rogiem) takie bajery jak
Atrix, HTC Thunderbolt, Infuse 4G, dwurdzeniowe procesory i Tegrę 2 na pokładach. Coraz
mniej nowych gier działa dobrze na Desire ze względu na "słabiutkie" GPU i pamięć. Tym
niemniej, gratulacje, jak największej frajdy z posiadania życzę.

@Adikarius
To jest jeszcze w ogóle szansa na Desire z salonu z AMOLEDem? Sądzę, że od kiedy zamieniono
ekrany jakoś w trzecim kwartale zeszłego roku, to nie wrócono do starych nawet po zakończeniu
kłopotów u Samsunga...
Oczywiście, pytam z ciekawości - może wiesz coś czego ja nie :P

Własnie dlatego pytam. Bo pamiętam że na rynku oferowane były z dwoma róznymi wyświetlaczami. Ale sprawdziłem są tylko SLCD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2011 o 14:09, 8bit napisał:

> /.../
> Ale sprawdziłem są tylko SLCD :)
A jednak, wersja AMOLED. :d

W produkcji są tylko SLCD:)
Możesz cieszyć się że trafiłeś akurat na ten model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2011 o 14:40, Adikarius napisał:

> > /.../
W produkcji są tylko SLCD:)

Z tego co widziałem, to jeszcze sporo sklepów internetowych posiada w swojej ofercie wersje AMOLED.

Dnia 09.04.2011 o 14:40, Adikarius napisał:

Możesz cieszyć się że trafiłeś akurat na ten model.

Cieszyć się, bo lepszy od SLCD, czy cieszyć się, bo będę miał rarytas? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2011 o 14:46, 8bit napisał:

> > > /.../
> W produkcji są tylko SLCD:)
Z tego co widziałem, to jeszcze sporo sklepów internetowych posiada w swojej ofercie
wersje AMOLED.
> Możesz cieszyć się że trafiłeś akurat na ten model.
Cieszyć się, bo lepszy od SLCD, czy cieszyć się, bo będę miał rarytas? :P

Cieszyć się że lepszy i rarytas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2011 o 14:46, 8bit napisał:

Cieszyć się, bo lepszy od SLCD, czy cieszyć się, bo będę miał rarytas? :P

W zasadzie to jest raczej ciekawostka dla Ciebie. Krótko przed tym jak wziąłem Desire w Play byłem napalony na tego AMOLEDa, a krótko po tym jak już wziąłem dowiedziałem się o zmianie wyświetlaczy i jeszcze okazało się, że mam SLCD :P Zacząłem oglądać pierdyliardy porównań, opinii oraz recek w sieci i w sumie wyszło z tego tyle, że nie ma żadnej specjalnej różnicy dla ludzkiego gołego oka. IMO główną zaletą Twojego typu ekranu jest jego energooszczędność, co jest akurat ważne w smartfonach (podobno Desire z AMOLEDem może wyrobić nawet 30% dłużej na baterii od SLCD!), reszta jest prawie niedostrzegalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się