Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premiera Mass Effect 3 jednocześnie na wszystkich platformach

15 postów w tym temacie

No cóz niestety dla Bioware i fanów Microsoftu ,taka jest niestety cena bycia "pieskiem" EA.Chociaż mam nadzieje kiedyś Bioware znów uzyska niezależność.Bo nie moge juz patrzeć na tych prostaków z EA,które tylko zmusza Bioware do robienia hurtowo gier.

A co do samej gry Bioware będzie w przyzłym roku mieć naprawde bardzo mocną konkurencje ,TES V,W2 to tylko przykłady mocnych rywali dla gier od Bioware.Ale zobaczymy jak to będzie w przyszłym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadacze PS3 dostają w zasadzie historie od środka ... niby był tam dla nich przygotowany interaktywny komiks, ale czy to tak na dobrą sprawę coś zmienia ? Ja zdecydowanie wolałem sam przekopać się przez ową historię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Pepsi "W "dwójkę" na PS3 można było zagrać dopiero rok po tym, jak zadebiutowała na platformie Microsoftu i komputerach osobistych."

Jakie "można było", skoro ta gra na PS3 jest zapowiedziana na 21 stycznia przyszłego roku! :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2010 o 08:20, Arcadae napisał:

No cóz niestety dla Bioware i fanów Microsoftu ,taka jest niestety cena bycia "pieskiem"
EA.Chociaż mam nadzieje kiedyś Bioware znów uzyska niezależność.Bo nie moge juz patrzeć
na tych prostaków z EA,które tylko zmusza Bioware do robienia hurtowo gier.

A co do samej gry Bioware będzie w przyzłym roku mieć naprawde bardzo mocną konkurencje
,TES V,W2 to tylko przykłady mocnych rywali dla gier od Bioware.Ale zobaczymy jak to
będzie w przyszłym roku


No proszę, jak się RPGfan zreformował. To W2 nie jest już "wieśniacką podróbą (dla pecetowców) genialnych arcydzieł od Bioware, tylko na Xboxa 360?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mnie interesuje W2 i czy jego ew. konkurencja dla TES V lub ME3 jest opinią graczy z całego globu czy tylko polskich, pobożnych życzeń...

a tak w temacie, to sam odetchnąłem z ulgą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jednego sejwa jako dobry Shepard i przechodzę drugi raz obie części jako zła pani Shepard. Ciekawę czy będzie możliwe smutne zakończenie

Spoiler

likwidacja bądź podporządkowanie wszystkich ras przez żniwiarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2010 o 12:20, jarekao napisał:

Mam jednego sejwa jako dobry Shepard i przechodzę drugi raz obie części jako zła pani
Shepard. Ciekawę czy będzie możliwe smutne zakończenie

Spoiler

likwidacja bądź podporządkowanie
wszystkich ras przez żniwiarzy.



To jak przejdziesz Mass Effect to zależy od ciebie, ale trzeba grać jak ostatnia ofiara żeby było smutne zakończenie. Czyli nic nie robić tylko iśc naprzód. Co do newsa, to bardzo dobra nowina dla tych którzy cisną w ME na konsolach. PC-towcy zazwyczaj mają zawsze dobrze jeśli chodzi o Mass Effecta :) Nie można się już doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fanom serii radzę jedno: Nie czytać żadnych newsów związanych z grą! Poważnie, ja tak zrobiłem z ME1 i ME2, zacząłem czytać wszystkie artykuły związane z ME1 i ME2 dopiero po przejściu każdej z nich i okazuje się, że ilość spojlerów była za każdym razem na tyle ogromna, że czytając wszystkie informacje przed przejściem gry można kompletnie zrujnować sobie zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yhy, bo niezależność oznacza robienie exów dla Microsoftu. Jasne, jasne.

@Kaldaka: ale nie ptorzeba Ci nic więcej - jedynka bowiem miała bardzo słabo skontruwoane misje poboczne, które praktycznie nic nie wnosiły do fabuły gry. Poza tym, dużo wyborów z jedynki przechodziło do dwójki tylko w postaci maili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować