Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rekordowa sprzedaż World of Warcraft: Cataclysm

22 postów w tym temacie

A już się bałem, że coś poszło nie tak, i dlatego Blizzard nie chwali się wynikami ;p A tu proszę, kolejny dodatek, kolejny rekord. Też jestem wśród tych 3 milionów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego, to bardzo udany dodatek. Sam wróciłem po długiej przerwie (jeszcze z podstawki) i zachęcam sceptyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie małe pytanko mianowicie:

Mam dostęp do triala z pudełka sc2 na Wowa i jak go użyje to będę mógł się zalogować na oficjalne serwery wowa z najnowszym dodatkiem, czy wpuszczą mnie na jakiś test server?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zalogujesz się normalnie, a konto które zakładasz na battle.net służy Ci do aktualizacji. Tzn. że będziesz mógł postać z triala przenieść na konto które zakupisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile to ja "straciłem" dni grając w Warcrafta.. ale przyznam, że już dawno mi się przejadł. Dokładnie to z nadejściem pierwszego dodatku, który zaczął mieszać w lore, a wraz z nim coraz trudniej było o prawdziwego gracza RP. Ach te spotkania przy ognisku w Goldshire i wczuwanie się w role mojego krasnoluda.. no ale dość już o tym, bo robię się sentymentalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę kupiłem w dzień premiery (podstawkę). Jak to wszystko by zliczyć to na 6 lat od premiery przez 5 miałem aktywny abonament. Jeśli by to zliczyć to daje to około 3000 zł za jedną grę (nie licząc kasy za same płyty).IMHO - masakrycznie droga gra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja do WoWa się nie zbliżam bo coś mi się wydaje że jakbym kiedykolwiek

Dnia 13.12.2010 o 17:26, iRReniQs napisał:

zaczął w to grać to nie mógłbym przestać :P

To chyba zależy od siły woli ;-).Ja nie gram już od roku ale chyba na święta odnowie sobie abonament i odwiedzę BC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jak to się ma do ilości sprzedanych egzemplarzy exclusive''ów na inne platformy, np przy Halo na xklocka, albo GoW na ps3. Pamięta ktoś tamte wyniki? Jestem ciekaw jake wow wypada w konfrontacji z innymi silnymi markami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ciągu 3 dni gt5 sprzedał się w nakładzie 2,5 mln. i drugi exclusiv: Harlo reach około 5mln we wrześniu - chyba, bo nie znam dokładnych wyników. A multiplatformowy Black Ops dla przypomnienia w ciągu pierwszego dnia 5,6 mln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2010 o 21:17, Pralkosuszarka napisał:

Ciekaw jestem jak to się ma do ilości sprzedanych egzemplarzy exclusive''ów na inne platformy,
np przy Halo na xklocka, albo GoW na ps3. Pamięta ktoś tamte wyniki? Jestem ciekaw jake
wow wypada w konfrontacji z innymi silnymi markami.


Halo Reach trudno powiedzieć: NDP kiedyś podało, że w USA zeszło 3.3 miliona w pierwszym miesiącu. Szukałem danych dotyczących pierwszego dnia na świecie, ale zawsze dostawałem tylko informację o przychodzie a nie ilości sprzedanych sztuk.

God of War III miał 1.1 miliona po pierwszym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2010 o 00:20, Bambusek napisał:

Halo Reach trudno powiedzieć: NDP kiedyś podało, że w USA zeszło 3.3 miliona w pierwszym
miesiącu. Szukałem danych dotyczących pierwszego dnia na świecie, ale zawsze dostawałem
tylko informację o przychodzie a nie ilości sprzedanych sztuk.

God of War III miał 1.1 miliona po pierwszym tygodniu.


Czyli jakby nie patrzeć Blizzard wychodzi w tych zestawieniach zwycięsko. Brawa dla nich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W WoW''a gram od prawie 6 lat (premiera polska a może i europejska była spóźniona parę ładnych miesięcy w stosunku do tej w USA) i przyznam że WotLK mnie zaczął nudzić na jakieś 6-8 miesięcy przed premierą Cataclysmu jednak Cata wszystko zmienił.
Cataclysm to najlepszy dodatek jak narazie, mam nadzieję że czwarty dodatek będzie jeszcze lepszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować