Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy trailer Dead Space: Aftermath już w sieci!

15 postów w tym temacie

Pierwszy "film" był krwawy, ten zapowiada sie bardzo ciekawie i krwawo(co za dużo to niezdrowo)...horror w wydaniu animowanym. Czekam na film i grę z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż taki animowany to DS2 nie jest :) Poza tym krwawo musi być bo z nekromorfami nie ma żartów... Ale gra świetna, też czekam. I oczywiście polecam, tym którzy nie są do niej przekonani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2010 o 19:36, Semi007 napisał:

Takie sobie ale i tak wole grę :)


Lekki brak logiki w twoim zdaniu. Gdybyś napisał: Genialne ale i tak wolę grę to bym skumał, że to kawał dobrego syfu ale gierka też jest dobra a tutaj... hmm no nie wiem :) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że to nie jeden film tylko jakaś seria pokroju Animatrix czy Halo: Legnds.
Generalnie strawna animacja ale jeden z tych "epizodów" jest nawet bardziej mangowy niż Downfall, ochyda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

brrr... animacje z zachodu... blee.
Nie moga zatrudnic japonczykow, dac im zrobic anime i cieszyc sie przyzwoita produkcja? ten "amerykanski" styl w animacjach mnie wykancza poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2010 o 04:20, diablolod napisał:

brrr... animacje z zachodu... blee.
Nie moga zatrudnic japonczykow, dac im zrobic anime i cieszyc sie przyzwoita produkcja?
ten "amerykanski" styl w animacjach mnie wykancza poprostu



Dokładnie, Amerykanom wychodzi takie anime dla ubogich. I o co chodzi z tym mega-biednym renderem rodem z gier z pierwszej połowy lat dziewięćdziesiątych? Filmiki takiej jakości to były w pierwszym Warcrafcie, teraz w 2010 roku to wygląda jakby mieli budżet w wysokości 100 dolarów i musieli zatrudnić kolesia, który stawia pierwsze kroki w tworzeniu animacji trójwymiarowych.

Może przynajmniej fabuła będzie znośna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2010 o 04:20, diablolod napisał:

brrr... animacje z zachodu... blee.
Nie moga zatrudnic japonczykow, dac im zrobic anime i cieszyc sie przyzwoita produkcja?
ten "amerykanski" styl w animacjach mnie wykancza poprostu

Ja tu widzę bardzo wyraźne wykorzystanie stylu mangowego... ba, jestem praktycznie pewien, że Japończycy maczali w nim palce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2010 o 17:08, Namaru napisał:

Ja tu widzę bardzo wyraźne wykorzystanie stylu mangowego... ba, jestem praktycznie pewien,
że Japończycy maczali w nim palce...


no lekki powiew azja to tu czuc, niestety nie jest to tak duze zeby zmienic caloksztalt tej produkcji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować