Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Posłanka Parlamentu Europejskiego chce wycofać ze sklepów Mafię II

92 postów w tym temacie

Po pierwsze powinni zakazać wcześniej poruszonych wszystkich wyścigów, bo co jak co, ale codziennie ginie tyle osób i to przez TE złe gry! Następnie wszystkie symulatory lotów, a już w szczególności Tu-154M (że jeszcze Gosiewska, Merta i Kaczyńska na to nie wpadły). Później jak już leci to wszystkie gry związane z Afganistanem. Uczą tylko zabijać Talibów! A przy okazji giną niewinni Amerykanie. Później jedziemy na Wietnam i ll WŚ, przecież też są osoby, których przodkowie tam zginęli. To zostają chyba tylko RPG''i, a nie, je też mogą zakazać poszkodowane rodziny rycerzy i magów. To przy okazji wszelakie strategie, bo tam też byli ludzie. Hmm to od razu trzeba zakazać wszelakich gier Sci-Fi na przyszłość, bo tam też będą rodziny poszkodowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zobaczcie jak Sonia Alfano szybko zareagowała: Mafia II wyszła pod koniec sierpnia" w utwierdzeniu swojej opinii może po prostu czekała na wszystkie DLC, żeby wszystko się zgadzało ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję autorowi newsa idiotyzmu. Nie warto już było troszkę poszperać i dla pełnego obrazu dodać informację, że babka straciła ojca, na którym cosa nostra wykonała wyrok? Owszem, to nie tłumaczy takich dziwacznych postulatów, niemniej odrobina rzetelności dziennikarskiej wydaje mi się, że NAWET na portalu z grami powinna obowiązywać. Ale nie! To tak prościej przecież po prostu zrobić z kogoś oszołoma, kto próbuje zbić kapitał polityczny na populistycznych hasełkach, nieprawdaż?


Nieprawdą są oskarżenia stawiane przez niektórych gramowiczów, że gram "fakcieje". Gram już stoczył się poniżej poziomu "Faktu". "Super Express"" czeka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak btw. jak już chcecie opitalać za to, że takie wielkie opóźnienie miała to pozwólcie że także i ja opitolę

Wniosła zapytanie do komisji europejskiej w ubiegłym tygodniu... więc "czemu do jasnej cholerci" dopiero dziś o tym mowa? Przecież to dla osób interesujących się sprawami UE było wiadome już jakiś czas temu! Jesteście nie na czasie... tydzień na napisanie newsa... to woła o pomstę do nieba!!! (informacja o czasie wystosowania zapytania wzięta z innej strony, czy jest zgodna z rzeczywistością nie wiem)

Oczywiście ironizuję, ale podkreślam NIE KAŻDY MUSI BYĆ NA CZASIE Z GRAMI tak samo jak nie każdy musi być na czasie z rzeczami, które dzieją się w UE. Więc serio, zejdźcie już z tego...


Czy gry powinny być zakazane? NIE
Czy mogła wystosować takie zapytanie? TAK
Czy jest to powodem by robić sobie po niej wycieczki? NIE

@Dexter_McAaron no jeden normalny się znalazł! respekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2010 o 20:23, Dexter_McAaron napisał:

Nie warto już było troszkę poszperać i dla pełnego obrazu dodać informację, że babka straciła ojca,
na którym cosa nostra wykonała wyrok?

nie wiem czy czytales calego newsa ale od samego poczatku bylo napisane: "(...) uważa posłanka, której ojciec zamordowany został w 1993 roku właśnie przez mafię."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja proponuję jeszcze zakazania Super Mario Bros, bo obraża uczucia wszystkich ludzi, którym ktoś kiedyś naskoczył tyłkiem na głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2010 o 20:38, Odbytnica napisał:

nie wiem czy czytales calego newsa ale od samego poczatku bylo napisane: "(...) uważa
posłanka, której ojciec zamordowany został w 1993 roku właśnie przez mafię."


Zabij mnie, ale dałbym sobie teraz łapę uciąć że ów akapit, gdy go czytałem, kończył się na słowach "uważa posłanka".

P.S. Gratuluję nicka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że wszystkie książki Mario Puzo wywalamy do śmietnika, film Ojciec Chrzestny należy spalić, tak? Trzeba mieć we wszystkim trochę umiaru. Zastanawiam się co by było gdyby syn jakiegoś taliba zabitego przez armię USA chciał zakazać sprzedaży nowego MoHa. Wyśmialiby go!

@Archacus: Mafia a hitlerowcy/mordercy Żydów to nie to samo. Mafia raczej nie zabija przypadkowych ludzi z pobudek rasowych. Rasizm a gangsterstwo to nie to samo. Poza tym, mafia to po prostu coś trochę innego, w popkulturze zajęła swoje miejsce i wielu ludzi lubi formy kultury z nią związane. Po trzecie, przez hitlerowców zostaliśmy praktycznie wszyscy poszkodowani, przez Mafię tylko część osób. Cały świat nie kręci się wokół Soni Alfano. Nikt jej nie każe w tą grę grać, więc niech ona nie zakazuje tego innym.
Niech się wezmą za Manhunta i Piłę, a nie za Mafię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

więcej inteligentnych odpowiedzi pod tym artykułem...

Na pytanie kto im za to płaci... dajcie spokój, to jedno zapytanie z całej jej kariery politycznej, o której ani ja ani wy nie macie bladego pojęcia więc buzia na kłódkę i MYŚLCIE ZANIM COŚ NAPISZECIE.

Również i ja myślę, że notka o zabójstwie jej ojca była dodana później.

Krecik kurde wybacz myślałem, że mafia działała jak organizacja charytatywna, która zabija tylko tych naprawdę "be" ludzi, którzy są takimi szujami i gnidami, że śmią przez przypadek mieszkać w miastach niebezpiecznych...

Przez mafię tylko część osób? Dobre sobie, mafia to nie tylko ci mieszkający we Włoszech czy Ameryce.
W Polsce, w Niemczech i w innych państwach też ich znajdziesz choć ich działania są zróżnicowane, począwszy od porwań, sprzedaży do burdelów, pranie pieniędzy skończywszy na zabójstwach. Działanie takich organizacji dotyka również ciebie chociaż pewnie nie masz pojęcia o tym ale NVM.

Dajcie już temu spokój, to jej praca, to jej dziedzina.

NIE JESTEM ZA ZAKAZEM SPRZEDAŻY TAKICH GIER
JESTEM ZA TYM BY NIE JEŹDZIĆ PO NIEJ

specjalnie dla was pogrubiłem, może wreszcie zrozumiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm jakby się zastanowić to coś w tym jest, jak byście byli jej w sytuacji i mieli jej prace tak samo byście postąpili. Ale nie przypuszczam aby we wszystkich krajach ta gra była zakazana.i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2010 o 19:30, damimav napisał:

Kolejna która się urwała z choinki (akurat święta) polityka jest do bani w tym kraju !!!

Ahahaha, lol, czytałeś w ogóle newsa, czy naprawdę tak dobrze znasz się na włoskiej polityce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież tu nie chodzi o jej przekonania tylko o to, że ona chce zakazać sprzedaży tej gry. Co innego, gdyby powiedziała, że jest taka gra, która pokazuje działania Mafii, nie podoba się jej to i gra powinna być potraktowana rygorystycznej przez sklepy ją sprzedające (czyt. dokładniej sprawdzane, czy osoba kupująca ma 18 lat), a nie chcieć zakazać sprzedaży. Wtedy ja chciałbym zakazać jeżdżenia autami, bo psują mi powietrze. I co? Tylko sobie poszczekam i zostanę wyśmiany. Co innego wyrażać na jakiś temat opinię, a co innego prowadzić walkę z czymś (tutaj chęć zakazu sprzedaży) przez własne odczucia. Czy w Japonii ktoś z rodziny, osoby zmarłej z przedawkowania narkotyków chce zakazu sprzedaży Yakuzy? Przynajmniej mi nic o tym nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm ... chyba od zawsze miały na pieńku z innymi mediami [ co prawda nie wszystkimi ale ze sporą grupą na pewno ] a szczególnie z politykami a telewizją które albo totalnie się nie orientują w sytuacji albo zwyczajnie wciskają ciemnemu ludowi banialuki. Czy to pierwsza gra która kontrowersje wywołuje? Oczywiście że nie - już choćby nie aż tak stare, poczciwe GTA III wywołało swego czasu aferę że niby nawołuje do agresji, przemocy ble ble ble. Że można tam wykorzystać (!) i zabić (!!) prostytutkę (!!!). Straaaaszne. Tylko że jakby tak zapytać dlaczego 10 letnie dzieci grają w takie gry to zaraz cisza nastaje ...

A tak wracając do meritum ... to że kobieta czuje niechęć do tej czy organizacji to zrozumiałe ale niech nie robi rabanu jak imć Jarosław po śmierci swojego brata który będzie go opiewał na sto różnych sposobów a każdego kto ma inne zdanie niż on i jeszcze śmie mieć wątpliwości co do Lecha i jego umiejętności i zasług chciałby w gorącym oleju wytarzać. Nie tędy droga, nie tędy. Niechęć to jedno ale zaślepienie to jeszcze gorsza rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować