Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

To się nazywa hardkor, czyli wyścig przez całe USA w Google Streetview

37 postów w tym temacie

Trudno sie nie zgodzić, niesamowite marnowanie czasu...
Ale jak kto lubi, wolny świat, "róbta ze swoim czasem co chceta"...

Aczkolwiek chyba już bardziej był bym w stanie zrozumieć wbijanie przez 5 dni lvli w jakimś mmo [z racji tego, że kiedyś grywałem w Ragnaroka i zdarzało mi się grindowac 4-6h w czasie eventów], to też jest marnowanie czasu, ale przynajmniej na jakąś formę.. hobby ?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bah... miałem nadzieję na 5-cio dniowy filmik a tu tylko minuta dziewięć :P
Uważam, że to świetny pomysł; ciekawe czy po drodze podjeżdżali(podklikiwali?) pod McDrive''a czy innego kinga żeby coś zjeść, wypić itp. Chyba, że mieli zapas żarła na tylnych kanapach, chociaż skoro to azjaci to pewnie nic nie jedli przez ten okres :D
Zróbmy takie igrzyska, to będzie niezłe

Edit: dopiero teraz obejrzałem filmik: jednak coś tam jedli :( I nawet spali!! Bezsens, pobite gary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

muszą mieć zniszczone umysły już na maksa, ale nikt nie powinień się dziwić. Azja to kontynent uzaleznionych od kompa ludzi :) no lifers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, śmiać mi się chce jak czytam niektóre komentarze. "Żal mi ich", "dwa debile". Jak chcą tak spędzać czas to niech go tak spędzają! Jakby zamiast tego postanowili obejrzeć telewizję/pograć w jakieś gry/wyjechać na jakąś wycieczkę to już nie byliby debilami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 15:40, Mercuror napisał:

Jakby zamiast tego postanowili obejrzeć
telewizję/pograć w jakieś gry/wyjechać na jakąś wycieczkę to już nie byliby debilami?


Eee... można powiedzieć, że tak:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 15:42, Quandor napisał:

> Jakby zamiast tego postanowili obejrzeć
> telewizję/pograć w jakieś gry/wyjechać na jakąś wycieczkę to już nie byliby debilami?

Eee... można powiedzieć, że tak:P.


Więc teraz powiedz mi dlaczego nie byliby wtedy debilami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2010 o 15:46, Mercuror napisał:

Więc teraz powiedz mi dlaczego nie byliby wtedy debilami.


Zachowywaliby się jak większość społeczeństwa. Marnowanie czasu na klikanie w jakiejś mapce? Dla mnie to nie jest normalne i twierdzę, że to debilizm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla innych z drugiej strony łowienie ryb to nudy, marnowanie czasu... i debilizm.
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Fakt faktem - można to nazwać cholernym marnowaniem czasu, nie mniej jeden lubi rybkę drugi lubi pipkę.
Jak komuś sprawia frajdę klikanie po googlach - jego wola.

Lubię grac w RTSy po sieci, strzelam w weekend sesję 3-6h jak mam czas - jestem wedle twojej definicji debilem bo nie pojechałem na wycieczkę, czy nie poleciałem jak większość społeczeństwa wydawać kasę w supermarkecie w weekendowy szał zakupowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować