Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect 2 doczeka się jeszcze jednego DLC

64 postów w tym temacie

Ogólnie wiedzieliśmy to już wcześniej, ale fajnie, ze jest oficjalna informacja, że jeszcze jedno DLC będzie.
Miejmy tylko nadzieję, że będzie ono trzymało poziom Overlaorda i LotSB. No i, że nie będzie za drogie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 11:36, Phobos_s napisał:

Miejmy tylko nadzieję, że będzie ono trzymało poziom Overlaorda i LotSB. No i, że nie
będzie za drogie :)

Cena? a jakie ona ma znaczenie? Pewnie i tak nie będzie dostępny w Polsce. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zaczynam tęsknić za dodatkami pudełkowymi... ehhh... :(

Po raz kolejny za 30zł otrzymamy 1,5 godziny grania? Oby tym razem było coś dłuższego. Podobały mi się dwa ostatnie DLC ale były stanowczo za krótkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 11:57, OmegaDoom napisał:

Cena? a jakie ona ma znaczenie? Pewnie i tak nie będzie dostępny w Polsce. :/


Tak jak LotSB? A co za problem w niego zagrać? No chyba, że masz X360, to masz problem.
A poza tym, cena zawsze ma znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wczoraj wspominał, że owe DLC ma ponoć skupić się na Przymierzu. Jeśli to prawda to zapowiada się ciekawie. O Cerberusie wiemy już dosyć sporo, czas na Przymierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ dodatki były ostatnio mocno przecenione (200 MSP za sztukę) to zaopatrzyłem się we wszystkie trzy. O ile Kasumi to naprawdę nic specjalnego (do tego strasznie krótkie to-to), to już Overlord i Shadow Broker pokazuja pazur:)

Polecam się zaopatrzyć zwłaszcza w ten ostatni (o ile ktoś ma na klocku wersję ang., na PC wiadomo - oficjalnie nie działa, ale zakombinowac można i jest si ;-)) - IMO ME2 ładnie się rozszerzy do wersji reżyserskiej :). Shadow Broker jest przy okazji calkiem długim dodatkiem, spokojnie mógłby się ukazać w wersji pudełkowej.

W kolejne DLC też się prawdopodobnie zaopatrzę o ile BioWare nie przesadzi z ceną (800 MSP to absolutny max).

ps. Na gol-u ludzie piszą w komentarzach, że Cerberus nie bedzie wyłaczony, tylko nie będzie po tym 24 stycznia aktualizowany. To jednak spora różnica, więc niech lepiej newsman sprawdzi czy przetłumaczył wszystko tak jak trzeba ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A już myślałem, że jednak jeszcze jedno DLC jest po prostu plotką mającą przykuć uwagę do ME2-ME3. Hm, szkoda tylko, że nie wiadomo ''''co i jak'''' w owym DLC będzie - nie wspominając już o samym fakcie ostatniej porażki wersji PL ... Chociaż z tego co pamiętam to EA obiecało, że więcej taka wpadka nie zagości ... obiecywali też, znacznie więcej dodatków itp ... Jak dla mnie to przykry jest fakt posiadania wersji z EK przy czym by w pełni cieszyć się historią trzeba zadowolić się wersją ANG ... Oj EA, EA ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak cena jak i zawartość DLC będzie na miare możliwości polskich zarobków to może i kupie. Ma być po Polsku i dostępna dla Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadna jakość nie rekompensuje DLC. Dziwna i głupia moda, zamiast wypuścić add-on to wyrwanymi misjami rzucać...


Pss, nie hejtujcie o Overlordach i Shadow Brokerach - dla mnie to jedna bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, jak mam zamiar zaopatrzyć się w obie części gry to wydają jeszcze jeden DLC ;)
Kto wie może się zaopatrzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apeluje do wszystkich o nie kupowanie zadnych DLC.To jest czyste złodziejstwo.2 h gry potrzfia kosztowac 30 zl.To zbrodnia w bialy dzien.Jedyne DLC jakie sa warte uwagi to produkcje typy The Lost and Damend oraz The Ballad of Gey Tony do GTA IV.TO SA PRAWDZIWE DLC !!!

Nie dajcie sobie oczu mydlic.Jezeli nie przestaniecie kupowac bedziecie placic za kolejene.I wracamy do punktu wyjscia.Jesyescie jak dojne krowki z ktorych wyciska sie wszystko jak cytryne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 15:44, Bardock693 napisał:

Apeluje do wszystkich o nie kupowanie zadnych DLC.To jest czyste złodziejstwo.2 h gry
potrzfia kosztowac 30 zl.To zbrodnia w bialy dzien.Jedyne DLC jakie sa warte uwagi to
produkcje typy The Lost and Damend oraz The Ballad of Gey Tony do GTA IV.TO SA PRAWDZIWE
DLC !!!

Nie dajcie sobie oczu mydlic.Jezeli nie przestaniecie kupowac bedziecie placic za kolejene.I
wracamy do punktu wyjscia.Jesyescie jak dojne krowki z ktorych wyciska sie wszystko jak
cytryne.

Co Ty piszesz, może to zdzierstwo, ale dla fanów rzecz obowiązkowa i nie zmienisz ludzi. Do tego nikomu nie narzucaj swojej ideologi, ktoś ma pieniądze to kupuje, jak będziesz pracował to zobaczysz że te parę złotych to nic wielkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować