Zaloguj się, aby obserwować  
Liqid

Uwe Boll + Starcraft = Not! [M]

22 postów w tym temacie

Jeśli ktoś z was wchodził ostatnio na wp.pl, to z pewnością widzieliście ten tytuł, który przyprawia o dreszcze.
Nie chodzi o Dodę Elektrodę, lecz o popularnego ( 100WPLN dla tego kto wie dlaczego) Uwe Bolla. Chce on zekranizowac ........................................................................................................................ ......................................................................................................(no co, liczy sie napięcie)
STARCRAFTA (sic!) . Błagam, tylko nie to.Gracze nie chca kolejnej gry- legendy jako film- badziew.
Błagam Cię Blizzardzie - utnijcie mu łapy, taśmę filmową, by na świat nie wyszedł kolejny kaczan. Kto widział jakis dobry film oparty na grze? Po Doomie lepiej nie myśleć, że nie może byc gorzej./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm miał być film oparty na Diablo też a juź widziałem kilka filmów opartych na grach (np Resident Evil , zły film? bo mnie sie go nawet jakoś tam oglądało :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, a czy blizzard przypadkiem juz nie stwierdzil ze Uwe nigdy nie dostanie gier z tej stajni do ekranizacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba ktos tu sie naczytal za duzo dowcipow prima aprilisowych :)
- Blizz nie chce zekranizowac swoich gier
- Uwe powiedzial ze rezygnuje z robienia filmow na podstawie gier (chociaz nie wiem na ile mozna mu wierzyc :)
- Polaczenie Blizz + Uwe? Rownie dobrze jak Gates i Linus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do ekranizacji gier Bliza to nie wiem czy nie jest to takie niemożliwe zarobili by na tym jeszcze więcej więc myśle że taki temat chodzi im po głowach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 23:36, Puszkin napisał:

Hmm Blizz może sobie nie chcieć ekranizowac gier ale ostatnie słowo należy do Vivendi :]

Bez obrazy, ale ekranizacja Starcrafta w wykonaniu Uwe Bolla to byłby jak kopniak z pół obrotu wymierzony sobie samemu przez towarzyszy z Vivendi, przecież fani by ich zjedli na surowo :-/. Normalnie jak zobaczyłem ten temat to mi włosy mało nie staneły dęba, normalnie horror nad horrorami. Chociaż nie gorzej by było jakby "zagroził (to odpowiednie słowo w jego przypadku) że zekranizuje Baldursa Gate, Fallouta albo Planescape Torment, normalnie bym szału wtedy dostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 23:40, Hubi Koshi napisał:

> Hmm Blizz może sobie nie chcieć ekranizowac gier ale ostatnie słowo należy do Vivendi
:]
Bez obrazy, ale ekranizacja Starcrafta w wykonaniu Uwe Bolla to byłby jak kopniak z pół obrotu
wymierzony sobie samemu przez towarzyszy z Vivendi, przecież fani by ich zjedli na surowo :-/.
Normalnie jak zobaczyłem ten temat to mi włosy mało nie staneły dęba, normalnie horror nad
horrorami. Chociaż nie gorzej by było jakby "zagroził (to odpowiednie słowo w jego przypadku)
że zekranizuje Baldursa Gate, Fallouta albo Planescape Torment, normalnie bym szału wtedy dostał.



A potem wezmie się za ekranizację Playboy The mansion i inne takie :P
Nie no ten gościu to powinien kreskówki robić a nie poważne filmy :) LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2006 o 23:36, Puszkin napisał:

Hmm Blizz może sobie nie chcieć ekranizowac gier ale ostatnie słowo należy do Vivendi :]


starcraft wraz z dodatkiem warcraft od 1 do 3 + wszystkie dodatki i diablo od 1 do 2 + dodatki so własnoscia Blizzarda tylko on robili te gry i maja wyłoncznosc na te gry tylko jak do tej pory to WoW był po trochu Vivendi wiec jesli ma byc film o Starcraft to Blizz moze jedynie wydac pozwolenie ale jak widac na gł. stronie blizzarda nic o tym nie pisze jak i na gł. stronie SC wie napewno puki co nie bedzie zadnego filmu a Blizzard nie powiezry takiego dzieła komus komu wie sie ze to spartaczy ale na film przyjdzie nam jeszcze poczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem Alone in The Dark i jestem pod wrażeniem, negatywnym oczywiście.
Film nijak ma się do gry - szmira jakich mało, szkoda czasu na oglądanie.
To co obecnie robi się z ekranizacjami gier to przechodzi wszelkie pojęcie.
Podpina się tytuł dobrej gry i aby zapewnić sobie sukces nie czyta się nawet recenzji z gry :-p
Fabuły zawierają tylko bohatera gry i jakieś miejsce koło którego stał i natym koniec.
Jednym słowem koszmar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ON zekranizuję StarCrafta, to zrobię to samo co zrobię gdy Bezimienny w Gothic 3 zmieni swój głos w wersji PL
- poszatkuję się
- podpalę się
- powieszę się
- zjedzą mnie koty .

A tak na serio, "dzięki" niemu nasi rodzice po obejrzeniu takich filmów z gier otrzymują bardzo ale to bardzo negatywne opinie na temat gier, nie dość, że myślą, że nam nic w życiu nie dadzą, to uważają, że gry ..... to zabawa dla głupców, przy tym pracowali debile i takie tam... koszmar powtarzam wam zaprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, WorldWar3PL! Spokojnie - to był raczej (a dokładniej - na szczęście) tylko pierwszo-kwietniowy żart. A jeśli idzie o ''egranizacje'' :] gier, to trochę martwię się o Prince of Persia - news na ten temat pojawił się w kwietniowym CDA. To zapewne żart, ale... jeśli to prawda, to zaczynam się niepokoić - jak to bowiem w przypadku filmów bywa - przychodzi czas na sequel (na razie raczej nieprędko), a boję się, że twórcy przerobili by Warrior-Withinowego Księcia na to naiwne, nieszczęsne dziecię z Sands of Time i The Two Thrones, gdyż, jak sami rzekli, bardziej spodobał im się ten szlachetny, ale zagubiony ,,dzieciak" z ,,ugrzecznionych" części. Problem w tym, że pokochałem (khem) właśnie tego ,,złego" (z *drugiej* części) Księcia, gdyż historia z nim była znacznie ciekawsza (mocna fabuła, powalająca muzyka, ciężki klimat), a bohater bardziej wiarygodny.

Tak więc - proszę, powiedzcie mi, że ta zapowiedź w CDA to tylko żart. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może nie być żart, zresztą podobnie niedługo doczekamy się dhampirzycy ( dlaczego wszyscy tak piszą, co to ma do wampirzycy - pół wampir?), czili Bloodrayne z Christianą Loken. Roftl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że tak jest rzeczywiście. To co nakręca Uwe to dla mnie zawsze jest horror-komedia(bo jak to widze to mi się chce płakać i śmiać, nie obrażając tu człowieka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować