Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie będzie więcej VIP Map Packów dla Bad Company 2

20 postów w tym temacie

No tak, a tu do Battlefield 3 jednak pozostaje kilka miesięcy czekania... Co nam umili ten czas? :) // Myszasty nie smuć się, dopiero co dostałeś Vietnam :) Na pewno zabawi Cię jeszcze przez miesiąc, a potem już TDU2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Damn.... Wielka szkoda, liczyłem na coś pokroju Special Forces do Bf2... A tu tylko średni wg mnie vietnam... Trudno, gra i tak jest na tyle dobra aby spędzić przy niej czas do premiery Bf3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to wykrakałem... http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=45707&pid=7484 - Ale cóż, oni mieli inny pomysł, a że niedługo premiera BF3, to raczej nie sądzę, byśmy dostali jeszcze jakiś dodatek do BC2 :(

Szkoda. W BF3 raczej sobie nie pogram (system nie ten), liczyłem na to, że usprawnią jeszcze BC2 (dodając kolejne osiągnięcia do Vietnamu), ale widać przeliczyłem się. No trudno. Pozostaje pobawić się w zdobywanie pozostałych naszywek, dobicie do 50 lvl i chlipanie cichutko w kąciku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płacz, płaczem, ale powiedzmy sobie szczerze: i tak DICE i EA stanęły na wysokości zadania. Pomijam kwestię dedyków i w ogóle poważnego podejścia do pecetowej braci, ale za to, co dostawialiśmy za darmo, inni chcieliby kasiorki. A Vietnam wreszcie pokazał, jak powinno wyglądać płatne DLC.

Dla ochłody mamy dziś newsa o DLC do DA2. Zanim jeszcze gra się ukazała. Paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA DICE ma dużo na głowie. Jeszcze kilka miesięcy temu zajmowali BC2, BC2 Vietnam, multi do MoHa i Battlefield 1943 (PC). Niedawno okazało się, że mają w zanadrzu jeszcze Battlefielda 3 i Mirrors Edge 2. Nie jest to dla mnie zdziwieniem, że mają w planach porzucenie wydawania nowych map do BC2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to pierwszy bad company miał coś w sobie co nie pozwalało mi od niego odejść na dłużej niż miesiąc dwójka ten urok niestety straciła, myślałem że ta paczka map z jedynki to naprawi ale jednak nie. Co od Battlefield 3 mam pewne oczekiwania, a mianowicie oczekuje że w multi na ps3 będzie można grać w 64 osoby i mapy żeby były wielkości tych z battlefield 2, no i najważniejsze żeby akcje rozgrywała się podczas drugiej wojny światowej na masą pojazdów. Wyobrażałbym sobie Battlefield-a 3 jako podkręcony graficznie mod do Battlefield 2 Forgotten Hope 2. Ciekawe czy chociaż jedno z moich oczekiwać się spełni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj bf3 bf3, czego się spodziewacie?? kiedy nas dice pozytywnie(od bf2) zaskoczyło hmmmm....nigdy?? Bf3 to będzie odgrzewany kotlet bfbc2 nie ma się co czarować.

20110107171323

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak mocno dopakowali grę posiadaczom kodów VIP. 4 nowe mapy (nie liczę oczywiście odblokowanych trybów dla starych map), liczne update''y. Nie to co w Modern Warfare 2. Na tym polu Bad Company 2 wygrało bitwę.

Zresztą jak to powiedział Bjorn "nigdy nie mów nigdy". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2011 o 17:14, Giret napisał:

Oj bf3 bf3, czego się spodziewacie?? kiedy nas dice pozytywnie(od bf2) zaskoczyło hmmmm....nigdy??
Bf3 to będzie odgrzewany kotlet bfbc2 nie ma się co czarować.


A BC2 Vietnam ? Nie było pozytywnie ? IMO super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może wydawcy pokuszą się o jakieś narzędzia dla moderów i fani sami zrobili by jakieś wypasione mapki czy tryby gry w co niestety wątpię ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@marcinmk15
Możesz mieć oczekiwania, ale obecne konsole udźwigną maksymalnie ok 24-32 graczy ;)
Natomiast Pctowcy życzą sobie map na 64 i rozszerzenia frontów w rushach.
@Galhali
Zapomnij , czas modów na PC przeminoł ;( nie będzie Fh nowych itp...
Mody zabierają nabywców nowym grom , więc chyba już koniec sceny moderskiej , chyba ze w produkcjach blizzarda , bo tam gra wychodzi raz na 2-3 lata.
@Laston
Zapomniałeś o NFS nowym Dice pomagało przy module sieciowym.

Mi się tam podoba podejście EA wydali trochę za darmo , cudów nie ma co oczekiwać , wole to niż 3 mapy za 60 zł ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

typowe podejście - "wydajemy sequela więc olewamy poprzedniczki" - mnie i tak ta gra się zupełnie nie podoba, ale na bf3 po cichu liczę, szczególnie technologicznie(w końcu bez obsługi XP)

newcastle88 konsole nie udźwigną? Lol, Resistance 2 - 64 graczy, MAG - 256 graczy( jest w ogóle jakiś fps na pc z tyloma osobami naraz na servie?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, nie przesadzajcie już. Samych map trochę wyszło a ostatni update był bardzo zadowalający. (Oasis !!!)
Poza tym, zapomnieliście o jednym ważnym fakcie... VIETNAM ! Mówi wam to coś ? Tak, owszem, trzeba wybulić 5 dych, ale warto wspomnieć że ten dodatek w międzyczasie też się ukazał.

Tak poważnie, kogoś to dziwi ? Dice jest teraz zajęty w całości B3. Ja się tam spodziewałem że po Vietnamie oraz ostatnim patchu z map packiem do BC 2 ostatecznie gra zostanie porzucona na korzyść następnego projektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 13:29, Darkstar181 napisał:

Oj, nie przesadzajcie już. Samych map trochę wyszło a ostatni update był bardzo zadowalający.
(Oasis !!!)


Poza Heavy Metal i Oasis? Tak naprawdę nie wyszła ANI JEDNA mapa. Wszystko to mapy, które w grze już były, tylko odblokowano na nich nowe tryby. To chyba raczej niewiele. Równie dobrze mogli te tryby udostępnić od samego początku. Rozumiałbym, gdyby zrobiono całkowicie nowe mapy, ale użycie czegoś gotowego i wypuszczenie tego jako "nowego" produktu jest trochę niesmaczne.

Nie zapominaj jeszcze o tym, że po drodze wydano pakiet 4 broni i 8 nowych skórek, kosztujący ok. 20 zł. Super... naprawdę... Czyli w sumie gracze pecetowi płacą za coś, co np. na XBoxa jest za friko (wystarczą kody promocyjne, które bez problemu można ZA DARMO wylicytować na listia.com).

Dnia 08.01.2011 o 13:29, Darkstar181 napisał:

Poza tym, zapomnieliście o jednym ważnym fakcie... VIETNAM ! Mówi wam to coś ? Tak, owszem,
trzeba wybulić 5 dych, ale warto wspomnieć że ten dodatek w międzyczasie też się ukazał.


Owszem. Ukazał się Vietnam. 4 mapy, piąta do odblokowania, żadnych unlocków, żadnych pinów, żadnych naszywek, "fszystkie" dziesięć nowych acziwków no i kilka nowych giwer... Nie sądzisz, że to trochę skromnie? Mogli się już chociaż wysilić i umożliwić korzystanie z broni z dodatku na mapach z podstawki (ot tak, dla zabawy).

Dnia 08.01.2011 o 13:29, Darkstar181 napisał:

Tak poważnie, kogoś to dziwi ? Dice jest teraz zajęty w całości B3. Ja się tam spodziewałem
że po Vietnamie oraz ostatnim patchu z map packiem do BC 2 ostatecznie gra zostanie porzucona
na korzyść następnego projektu.


Owszem, dziwi. Koniec supportu po 9 miesiącach od premiery to kpina z graczy. Szczególnie, że błędów i niedoróbek w BC2 nadal jest od groma (nie mówię nawet o tych, które zostały wprowadzone przez patche...) i nowe łatki by się przydały. A założę się, że więcej ich nie będzie.

Poza tym... Do tej pory DICE jakoś sobie radziło z prowadzeniem kilku projektów równolegle, a teraz nagle co, uwstecznili się? Chyba lepszym pomysłem byłoby zrezygnowanie z BF:P4F i przerzucenie tych ludzi do pracy nad nowymi mapami do BC2. Zresztą nie muszą nawet być nowe, w sensie robione od zera! To, co mamy dostać w P4F można było przecież dorzucić właśnie do BC2! Wystarczyło trochę pomyśleć. Ale nie... Lepiej jest zostawić najpopularniejszego shootera sieciowego ubiegłego roku i zagrać na nosie osobom, które w niego grają. Pewnie, czemu nie? Można i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować