Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Top 111: 11 najbardziej oczekiwanych gier 2011 roku

118 postów w tym temacie

Ja z tych tytułow czekam na :
1.Wiedźmin 2: Zabójcy Królów
2.Deus Ex: Human Revolution
3.Dead Space 2
4.Portal 2
5.RAGE - to może być hitem:)

Sa jeszce inne gry na które czekam:
- Crysis 2
-Test Drive Unlimited 2 - juz tu wpada wątpliwość
-Homefront
- Mass Effect 3
-S.T.A.L.K.E.R. 2
- DiRT 3
-Race Driver: GRID 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje z tej listy tylko Wiedźmin 2. No i co to wyjdzie z Deus Exa.


Tak w ogóle to w 2011 wychodzi remake najlepiej ocenianej gry wszechczasów. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crap, czekam na wszystkie gry z listy. Dodatkowo, gdy policzę pozycje, których na liscie nie ma (np. Skyrim), to zaczynam się zastanawiać, kiedy ( i czy :)) w nie zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 17:29, Henrar napisał:

Crap, czekam na wszystkie gry z listy. Dodatkowo, gdy policzę pozycje, których na liscie
nie ma (np. Skyrim), to zaczynam się zastanawiać, kiedy ( i czy :)) w nie zagram.


Oraz który bank ukraść.

Czy "Wiedźmin 2 pęknie szybciej" znaczy, że gra ma być krótszą od poprzedniczki? Serio pytam, bo biorę to na logikę, a nie słyszałem wcześniej takiego sformułowania. Dodatkowo jest to informacja, która mnie nie pociesza, choć z drugiej strony W1 zajął mi 60/70 godzin, więc nawet zbliżona liczba godzin jest zadowalająca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ME 3 i TES V powinno być, ale w ogóle RPG jest jakoś słabo reprezentowane w tym rankingu, bo chyba tylko prze Wiesia i KOTOR-a. Mam pełen szacunek do cudzych gustów, ale nie mówcie, że taki Flatout 2 jest lepszy od ME 2, czy DA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"nie wierzymy w to, że Blizzard w porę ukończy Diablo III, dlatego też ten niewątpliwie pożądany hack''n''slash w naszym zestawieniu się nie znalazł."
Nareszcie ktoś, kto mówi z sensem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla porównania podam moje Top 10 oczekiwanych:
1. Wiedźmin 2
2. Batman: Arkham City
3. The Legend of Zelda: Skyward Sword
4. Tomb Raider
5. Portal 2
6. Deus Ex: Human Revolution
7. Crysis 2
8. Bulletstorm
9. TES V: Skyrim
10. The Last Story

Poza tymi "nie-mogę-się-doczekać" jeszcze hity na 3DS''s, Risen 2 (choć nie ma oficjalnej zapowiedzi na ten rok) no i Xenoblade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 17:32, Ichibanboshi-kun napisał:

Czy "Wiedźmin 2 pęknie szybciej" znaczy, że gra ma być krótszą od poprzedniczki?


Tak. Sęk w tym, że Adam "Sztiglitz" Bednarek się myli. Redzi wypowiadali się na ten temat i na pewno będzie nie mniej grania niż w W1. Po prostu Adaś jest bardzo nieświeży, bo o tym dewsi mówili już w Kolonii. Upsss...

Dnia 11.01.2011 o 17:32, Ichibanboshi-kun napisał:

biorę to na logikę, a nie słyszałem wcześniej takiego sformułowania.


Ja słyszałem, ale niezbyt je lubię, zwłaszcza w tym kontekście.

@ a co do listy: nawet w tej jedenastce musieli dać ciala. Jest OCZYWISTE, że najbardziej oczekiwaną grą w Polsce jest Wiedźmin 2. Jeszcze jakieś pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tej listy to tylko Arkham Asylum. Ewentualnie Wiedźmin. A jakbym miał konsole to LA Noire. :)

Oczywiście na liście brakuje takich tytułów jak Dragon Age 2 (na którego moja ochota opadła po wiadomości o braku dubbingu), Mass Effect 3, i może TES: Skyrim. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować