Zaloguj się, aby obserwować  
ShadowG

Seria Thief

464 postów w tym temacie

Dnia 05.10.2007 o 20:54, Długi18 napisał:


> Co do tego post...ja go nie widzę :P

Słowa Revana007 " jeśli masz problem z grafiką obydwu części to wyłącz w opcji graficznej też
przyspieszenie sprzętowe"...


Ty też miałeś z tym problem z grafiką w dwóch pierwszych części Thiefa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 17:37, Gwynbleidd66 napisał:

Co radzicie przejść w Thiefie 3 najpierw - statek czy zatopioną cytadelę (misje w dokach)?



Ja zawsze biorę Bezdenny Sztorm żeby jak najszybciej mieć to z głowy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć gram w Thief Deadly Shadows i mam misję, aby wejść do Katedry młotodzierców i wykraść kielich, ale na wejściu jest tylko jakiś niebieski znaczek i nie wiem jak mam tam wejść.
Druga sprawa to to, że mam też misje by wejść przez studnie do podziemi i ukraść łape szakala, ale na studni tez jest tylko taki niebieski znaczek. Jak mam wejść w te dwa miejsca...? POMOCY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 16:31, maciek.mucha napisał:

Cześć gram w Thief Deadly Shadows i mam misję, aby wejść do Katedry młotodzierców i wykraść
kielich, ale na wejściu jest tylko jakiś niebieski znaczek i nie wiem jak mam tam wejść.
Druga sprawa to to, że mam też misje by wejść przez studnie do podziemi i ukraść łape szakala,
ale na studni tez jest tylko taki niebieski znaczek. Jak mam wejść w te dwa miejsca...? POMOCY!!!

Trzeba "użyć" tego znaku to automatyczznie uruchomi odprawe przed misją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 16:37, Warrior Within napisał:

Trzeba "użyć" tego znaku to automatyczznie uruchomi odprawe przed misją.

Jezu prawda niedoczytałem. ok wielkie dzienki za pomoc. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 18:50, maciek.mucha napisał:

A co to są gilfy strażników...?

To są właśnie te niebieskie znaczki.

Tak to jest, kiedy z uporem godnym maniaka klepie się w spację przy każdej nadarzającej się okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pewien problem z Thief''em [3]. Otóż, do momentu zainstalowania gry idzie wszystko poprawnie. Kłopoty zaczynają się wraz z jej uruchomieniem. Użycie CPU podskakuje do ok. 100%, a gra się nie uruchamia, natomiast jedynym sposobem na zakończenie tego jest zakończenie procesu "T3Main.exe" (mogłem się pomylić).
Spełniam wymagania minimalne, a grę mam z CD-Action. Z góry dziękuję za pomoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.Włączam sobie dziś Thief Deadly Shadows ,pomijam filmiki,pokazówki,etc.Chcę kliknąć ,,wczytaj grę'''' ale... nie da się.Ta opcja jest zaciemniona!Wychodzę z gry i wchodzę do Moich Dokumentów,sprawdzić,czy te save''y tam są.No i są.Ale nie mogę ich wczytać...Pomóżcie mi,da się z tym coś zrobić...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ile masz tych savów? Bo jeśli jeden to pewnie przy ostatnim zapisie gra się wywaliła i zapis się popsuł. Jesli masz ich więcej i nagle wszystkie przestały działać to nie mam pojęcia co się dzieje.
Na przyszłość - używaj przynajmniej dwóch slotów do zapisywania gry, na przemian (o ile już tego nie robisz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 21:26, dominik713 napisał:

Mam problem.Włączam sobie dziś Thief Deadly Shadows ,pomijam filmiki,pokazówki,etc.Chcę kliknąć
,,wczytaj grę'''' ale... nie da się.Ta opcja jest zaciemniona!Wychodzę z gry i wchodzę do Moich
Dokumentów,sprawdzić,czy te save''y tam są.No i są.Ale nie mogę ich wczytać...Pomóżcie mi,da
się z tym coś zrobić...?



Jeśli miałeś tylko jeden zapis jak hallas mówi, to niestety zaczniesz gre od nowa....tez tak kiedys miałem, lecz w przypadku Jade Empire...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 21:32, Długi18 napisał:

> Mam problem.Włączam sobie dziś Thief Deadly Shadows ,pomijam filmiki,pokazówki,etc.Chcę
kliknąć
> ,,wczytaj grę'''' ale... nie da się.Ta opcja jest zaciemniona!Wychodzę z gry i wchodzę
do Moich
> Dokumentów,sprawdzić,czy te save''y tam są.No i są.Ale nie mogę ich wczytać...Pomóżcie
mi,da
> się z tym coś zrobić...?


Jeśli miałeś tylko jeden zapis jak hallas mówi, to niestety zaczniesz gre od nowa....tez
tak kiedys miałem, lecz w przypadku Jade Empire...



Do Ciebie i do Hallasa :
Nie,używam wielu slotów,na każdy save jeden :)
Cóż,jeżeli jest tak jak mówicie,to muszę zacząć od nowa...Ale to jest bezsensu,nie dość,że mam ich wiele i nic nie robiłem,tylko samo się wyłączyło,to w dodatku ONE Są...
No cóż,trudno,jadę od nowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 16:19, maciek.mucha napisał:

Mam pytanko jestem w podziemiach pogan i na ołtażu by wziąść łapę szakala mam dac ofiarę z
mchu, wody i z rwi. Co ma byc ta ofiara z krwi...?

Hehe stary problem. Musisz rzucić jakieś zwłoki na ten ołtarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 16:20, Konował napisał:

> Mam pytanko jestem w podziemiach pogan i na ołtażu by wziąść łapę szakala mam dac ofiarę
z
> mchu, wody i z rwi. Co ma byc ta ofiara z krwi...?
Hehe stary problem. Musisz rzucić jakieś zwłoki na ten ołtarz.

No rzucałem ale gdzie dokładnie w które miejsce....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 16:26, maciek.mucha napisał:

No rzucałem ale gdzie dokładnie w które miejsce....?

Jak najbliżej symbolu po prawej (teraz jest pewnie zasłonięty mchem), i upewnij się czy zwłoki napewno są martwe (caichnij sztyletem) bo może być po prostu ogłuszony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować