Zaloguj się, aby obserwować  
ShadowG

Seria Thief

464 postów w tym temacie

Dnia 09.09.2008 o 19:41, seles napisał:

> Siema!
> Mam pewien poważny problem z Thiefem: Deadly Shadows.
>
> Instaluje grę, wszystko cacy, ładowanie i gdy powinno się pokazać menu - pokazuje
się
> filmik. Wyłączam go, i znowu się pokazuje - i tak w koło Macieja. Obejrzenie go
do końca
> nie pomaga.
> Wcześniej (nie pamiętam czy przed reinstalką systemu, czy po) gra działała doskonale

> bez żadnych usterek. Próbowałem już odpalać z dwóch egzemplarzy Thiefa: Antologii
i problem
> się pojawia.
>
> Proszę o szybką odpowiedź - z góry dzięki.
a zmieniałeś sprzęt oprócz reinstalacji sysytemu?

Dokładałem 2GB Ramu i tyle.

Dnia 09.09.2008 o 19:41, seles napisał:

gdy masz vistę, spróbuj wymusić zgodność z wcześniejszą wersja windows ;]

mam xp

Dnia 09.09.2008 o 19:41, seles napisał:

ewentualnie jak parę postów wyżej, wyłącz jeden z rdzeni

ale jak to zrobić? mam hasło na biosie i zapomniałem se je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 19:48, Ancient Lord napisał:

> > Siema!
> > Mam pewien poważny problem z Thiefem: Deadly Shadows.
> >
> > Instaluje grę, wszystko cacy, ładowanie i gdy powinno się pokazać menu - pokazuje

> się
> > filmik. Wyłączam go, i znowu się pokazuje - i tak w koło Macieja. Obejrzenie
go
> do końca
> > nie pomaga.
> > Wcześniej (nie pamiętam czy przed reinstalką systemu, czy po) gra działała
doskonale
>
> > bez żadnych usterek. Próbowałem już odpalać z dwóch egzemplarzy Thiefa: Antologii

> i problem
> > się pojawia.
> >
> > Proszę o szybką odpowiedź - z góry dzięki.
> a zmieniałeś sprzęt oprócz reinstalacji sysytemu?
Dokładałem 2GB Ramu i tyle.

> gdy masz vistę, spróbuj wymusić zgodność z wcześniejszą wersja windows ;]
mam xp

> ewentualnie jak parę postów wyżej, wyłącz jeden z rdzeni
ale jak to zrobić? mam hasło na biosie i zapomniałem se je

to z rdzeniem pare postów wyżej masz opisane ;] nie musisz wchodzić do biosa.
ale najpierw wymuś w takim razie zgodność z ME nawet, prawym przyciskiem myszy/ własciwości/ zgodność - moze podziała. Powtarzające sie intro to znany problem, choć u mnie nie wystąpił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 12:55, Rider of Rohan napisał:

Czy w Thief Gold sa napisy w grze czy tylko podczas filmikow?
Zakupiona wersja to Thief Antologia z Cenegi

ja nie pamiętam. chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 12:55, Rider of Rohan napisał:

Zakupiona wersja to Thief Antologia z Cenegi

Podczas gry nie ma napisów w miejscach i sytuacjach, w których słychać mowę postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 10:12, Patrix0707 napisał:

Czy zombiaki też nie widzą mnie gdy jestem w cieniu czy są jacyś paranormalni? xD

Na podstawie własnych doświadczeń stwierdzam, że nie widzą. Podobno jednak mają wyczulony słuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w misji o Nawiedzonej katedrze. Jestem po tym jak słuchałem wskazówek oka przez okno katedry. Wiem że w tej misji nie wejde tam, ale nie wiem co robic dalej. Oko mówiło cos o odkryciu jakiegoś sekretu, moście? To tyle co zrozumiałem. Co mam zrobic dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 18:01, Patrix0707 napisał:

Oko mówiło cos o odkryciu jakiegoś sekretu, moście? To tyle co zrozumiałem. Co mam zrobic
dalej?

Musisz poszukać tej kryjówki strażników? (keepers). Nie pamiętam już dokładnie, ale chyba trzeba gdzieś najpierw zanurkować (może pod rzeczonym mostem). Tam dowiesz się, jak można ponownie otworzyć katedrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba wiem gdzie jest ta kryjówka bo patrzyłem w solucji na youtubie tylko ona jest zamknięta. Wiesz może jak ją otworzyć?
Kurcze najgorsza misja jak dotąd ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2009 o 22:25, Treant napisał:

Trzeba zapalić lub zgasić jakieś pochodnie koło statuy.


No to wiem tylko co zrobić w dalszych drzwiach? Jak nie wiesz to wielkie dzięki za pomoc spróbuje znaleść na youtubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z Thief: The Dark Project. Wydaje mi się że niejeden gracz miał już ten problem więc pytam. Otóż mam rzecz jasna komp który zjada wymagania T:tDP i chyba w tym właśnie problem. Gdy uruchamiam grę i próbuję odpalić pierwszą misję (bądź choćby trening) ukazuje mi się czarny ekran, a pod nim (czyli po zminimalizowaniu owego ekranu) monit brzmiący: "Error direct3d device driver does not accurately report texture memory usage Contact your 3d accelerator vendor for updated drivers". Czytałem na pewnym forum że problem da się rozwiązać instalując starsze sterowniki do karty graficznej. Czy trzeba to robić? Czy można jakimś patchem to rozwiązać? A jeśli nie to jaką wersję sterowników mam zainstalować przy karcie ASUS EN7300GT? I czy instalując stare sterowniki to te nowsze mi się kasują, tak że będę miał problem z nowszymi grami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem w końcu się przełamać i ruszyć antologię Thiefa z którejś promocji KK... Jestem gdzieś tak w środku pierwszej misji i nie jestem pewien, czy ogłuszeni strażnicy mogą się sami ocucić? Wiem że jest to możliwe, kiedy nieprzytomnego znajdzie jego ziomek, ale czy jeśli ogłuszę o tyłu dziada pałką, to mogę go wrzucić do jakiejś ciemnej dziury i się o niego nie martwić? Pytam, bo postanowiłem być hardkorem i na poziomie normalnym grać jak na trudnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2009 o 22:19, Prosiaq napisał:

Ke? Przeciwnik sam z siebie nie wstanie. W ogóle nie wstanie. Ni hu hu, nie wstanie.

Dzięki, już mogę poruszać się tymi korytarzami spokojniej. Klimat to ta gra ma super. Chociaż zniszczył go trochę fakt, iż dowiedziałem się o możliwości zapisu gry:D Przy poprzednim podejściu do gry po prostu się odbiłem, bo nawet nie pomyślałem o tym, żeby nad taką opcją się rozejrzeć. Byłem po prostu pewien, że kolejne poziomy przechodzi się na raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować