Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic II - zagraj w multiplayer!

66 postów w tym temacie

Coś ostatnio każdy używa Mind Heist. Fakt, że świetnie buduje klimat, ale szybko się przez to może znudzić i stracić urok.
Co do moda to fajnie, że w końcu się udało. Na pewno znajdzie wielu amatorów. Może sam też sprawdzę, bo gdzieś w czeluściach mojego hdd gra jest zainstalowana :)

@Jan3d
Zack Hemsey - Mind Heist
Motyw przewodni z Incepcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Trzeba też zaznaczyć, że pierwotnie tym projektem zajmował się team GothicX, ale im nie udało się dokończyć dzieła."

GothicX akurat z tym multiplayerem nic wspólnego nie ma, gothicx robiła Niemiecka grupa a to jest produkt grupy Polskiej. GothicX team dalej robi swój własny multiplayer, ale prace chyba idą bardzo powoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pare lat temu to bym grał w to całymi dniami, ale obecnie nie zamierzam nawet ściągać tego. Szał na Gothici minął...przywrócić go może jedynie nowy Gothic zrobiony przez piranha Bytes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mozliwe, a ja własnie wczoraj skończyłem Noc Kruka i całego Gothica 2. Muszę sprowrotem zainstalować, o rany na multi ;p Rozumiem że łączymy się z serverem docelowym i wybieramy z kim mamy grać tak ? :) Stary dobry Gothic nigdy nie padnie ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vejx: Niestety nie da się.
Obecnej wersji multiplayera jeszcze sporo brakuje, masa błędów, dosyć często wywala, ale co najważniejsze działa :D
Na chwilę obecną jest dostępny tylko tryb deathmatch, w przyszłości ma być ich więcej. Podobnie z serwerami, z tego co zauważyłem to chyba wszystkie są postawione na komputerach zapaleńców ^^.

Jutro ma wyjść kolejny patch ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2011 o 14:45, mateusz111 napisał:

jak dla mnie to jest odgrzewanie kotleta ;x

dobry schabowy nie jest zły
a prawdziwy gracz dobre gry doceni nawet po 20 latach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej zaraz... A przypadkiem Gothic 2 to nie jest ta arcysłaba gra, która nawet nie dostała się na top100 gier tej dekady według gram.pl? Po co dajecie newsy o grach tak niesamowicie bezpłciowych i mało popularnych? Przecież to tytuł zapomniany miesiąc po wydaniu...

Taki mały pstryczek w nos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować