Zaloguj się, aby obserwować  
Noma

Crysis 2 - Temat ogólny

596 postów w tym temacie

A czy na konsolach można bezproblemowo zmieniać język polski na angielski i w drugą stronę? Czy jak w Killzone 2 trzeba zrobić nowy zapis gry by zmienić język?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2011 o 14:24, mronoth napisał:

raczej dziala, po prostu na najnizszych i najwyzszych wyglada prawie tak samo :D


No to problem rozwikłany :)

Oceniając całą gre:
*grafika 8/10 (do doskonałości brakuje, lecz niewiele).
*liniowość nie doskwiera tak bardzo (istnieje możliwość [przeważnie] skorzystania 2 dróg...)
*jak na fps chyba ciut za mało broni (przynajmniej do połowy gry możemy korzystać tylko z 4 broni (z czego z "glocka" nikt chyba nie korzysta...
*Spolszczenie 5/10 (głownie mnie denerwuje że 1 osoba mówi wszystkie dialogi jakby wszyscy wrogowie byli klonami :)

Ogółem: 7/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.03.2011 o 17:10, ChevChelios napisał:

*Spolszczenie 5/10 (głownie mnie denerwuje że 1 osoba mówi wszystkie dialogi jakby wszyscy
wrogowie byli klonami :)


W T F ? ? ?

Chyba głuchy jesteś xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez macie problem w 10 misji gdy macie obronic pewnego miejsca i nada wami lata helikopter i w was naparza, i nic dalej sie niedzieję? Co trzeba zrobic bo nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2011 o 18:39, xkarionx napisał:

Tez macie problem w 10 misji gdy macie obronic pewnego miejsca i nada wami lata helikopter
i w was naparza, i nic dalej sie niedzieję? Co trzeba zrobic bo nie wiem?

trzeba rakietnice znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2011 o 16:01, karolekx23x napisał:

A ja mam pytanie ile wam zajeło przejscie gry, czy wiecej czy mniej niz 10 godzin i na
jakim poziomie ?

Poziomów jest 19, a każdy to tak 20-40 minut w zależności jak bardzo się zaangażujesz i jaką taktykę obierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale nie mam co narzekać, gra działa całkiem płynnie. Ale dla lepszej wygody ustawiłem najniższe detale.
Niestety wszystko mi się kurcze rozmazuje podczas gry przy obracaniu, aż glowa boli ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2011 o 14:07, Numenpl napisał:

dlaczegoPC multi crysisa 2 ssie itp. oto filmik
http://www.youtube.com/watch?v=qklPb9c0pAo

Serwer ranked, anti cheat on ,admin ponoć był ale pseudo dedyki nie pozwalają na kicka

Właśnie skończyłem grę z podobnym gościem ponad 30 kills zero zginięć strzały znikąd Ze złości omal nie połamałem klawiatury. Po ch * * u taka gra Coś mnie pokusił i kupiłem wersę na PC poraz ostatni ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwieksza wada tej gy to grafika póki co oby to zmienili albo trza czekac na mody no ale to potrwa ;/
a ai jest niezle ale jesli chodzi o ludzi to porazka potrafia sie sami zabic granatem ale czasem 3 gosci sie porusza tak samo jakby sie zawiesili nieciekawie to wyglada psuje torche gre ;/
a grafa słąba bo póki co port z konsoli ;/ gre przechodze drugi raz na post poziomie > ang dubbing plus pl napisy za 1 razem przechodzilem po polsku xd > padlem z 30 razy masakra > ale tera to rzadko nie idzie na chama w tej grze ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2011 o 10:04, Fuggerzon napisał:

Najwieksza wada tej gy to grafika póki co oby to zmienili albo trza czekac na mody no
ale to potrwa ;/
a ai jest niezle ale jesli chodzi o ludzi to porazka potrafia sie sami zabic granatem
ale czasem 3 gosci sie porusza tak samo jakby sie zawiesili nieciekawie to wyglada psuje
torche gre ;/
a grafa słąba bo póki co port z konsoli ;/ gre przechodze drugi raz na post poziomie
> ang dubbing plus pl napisy za 1 razem przechodzilem po polsku xd > padlem z 30
razy masakra > ale tera to rzadko nie idzie na chama w tej grze ;d



Po pierwsze. Naucz się chociaż stawiać kropki, bo nie da się Ciebie zrozumieć bez większego skupienia.
Grafika jest bardzo dobra. Wątpię, żebyś na oczy widział wersję na konsole. A jeśli nie widziałeś, to nie masz prawa tego oceniać. Poczekaj na patch z DX11, wtedy dalej będziesz gadał swoje głupie gadki "portki z konsol"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie on ma rację, grafika jest gorsza od poprzedniej części sprzed kilku lat właśnie przez konsole, a o DX11 to można sobie tak gdybać w nieskończoność, miała być z patchem wraz z premierą gry, ale jak jej nie było, tak jej nadal nie ma. Nawet screenów w internecie pokazujących co by ten DX11 polepszył w tej grze nigdzie nie znajdziesz. Według mnie jeszcze gorszą rzeczą niż gorsza grafika przez "portki z konsol" jest szczegółowość tej gry, gdzie np. na MP typek mnie zabił używając scara przez jakiś DUŻY metalowy słup szerszy od głowy przeciwnika podtrzymujący jakiś budynek. /MASAKRA/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2011 o 10:36, kaszubiak napisał:

Po pierwsze. Naucz się chociaż stawiać kropki, bo nie da się Ciebie zrozumieć bez większego
skupienia.
Grafika jest bardzo dobra. Wątpię, żebyś na oczy widział wersję na konsole. A jeśli nie
widziałeś, to nie masz prawa tego oceniać. Poczekaj na patch z DX11, wtedy dalej będziesz
gadał swoje głupie gadki "portki z konsol"


Gdzie Ty tam widzisz Bardzo Dobra grafike? Jak kontynuacja gry moze miec gorsza grafike od poprzednika? Akurat tak sie sklada ze mam obydwie czesci zainstalowane na pc, a takze jestem posiadaczem ps3, a ze jest nas troche w domu to mamy i wersje na pc i na konsole. Gra wyglada tak samo na ps3 jak ta wersja ktora dostalismy na pc, zreszta kazdy jest w stanie zobaczyc ze gra jest konsolowo rowniez zrobiona. Mamy 2011 rok, wchodzi direct 11 i powoli direct 10 bedzie przezytkiem a Ty piszesz ze gra na direct 9 wyglada bardzo dobrze? Mowisz o tych atrapach ktore daja zludzenie ladnego wygladu? Matowe budynki ktore wygladaja jak duze kloce w ktorych odbija sie nie to co powinno, albo roslinnosc ktora przy blizszym kontakcie wyglada jak jedna wielka rozpikselowana papka szpinaku lub liscie ktore sa plaskie i nie maja ani troche ksztaltu? W pierwszej czesci jak podejdzie sie blisko to roslinnosc nie wyglada tak, do tego nawet sam gameplay jest lepszy bo przeciwnicy nie zachowuja sie jak samobojcy. Powiem wiecej, mamy 2 kompy w domu, jeden na full wypasie a drugi 2 letni i ten dziadek ciagnie nowego Crysisa na max detalach bez problemu. Ta gra pod wzgledem grafiki to jakis zart i oby ten patch to poprawil bo to juz nie pierwszy numer ktore EA wycielo, pozniej narzekaja ze maja mala sprzedarz na pc i im sie to nie oplaca, jak maja tak postepowac to niech skupia sie lepiej na simsach. I tak zeby bylo jasne, zanim mi ktos wyskoczy z glupim tekstem ktory nie raz tutaj slyszalem, ze liczty sie gameplay a nie grafika, dla mnie grafika wplywa na gameplay tak samo jak wszystkie inne aspekty gry, skoro cos wyglada ladnie, to co robimy jest efektowne to chyba oczywiste jest ze przyjemnosc z gry jest wieksza prawda? Ja poki co z Crysisa 2 nie mam ani troche przyjemnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Na konsoli są mniej szczegółowe cienie, gorsze tekstury i zasięg widzenia przedmiotów. Ale nie mówcie, że grafika jest zła. Jest świetne. I jeśli chodzi o same odczucia wizualne, to jest wręcz rewelacyjnie. Owszem Crytek dał ciała z fizyką. Tu wyraźnie widać, że gra jest "konsolowa". W C1 mogliśmy rozwalić niemal wszystko. Tu jest to bardzo ograniczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować