Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PSP2 (NGP) - zobacz Uncharted na nową konsolę Sony w akcji!

20 postów w tym temacie

Little Deviants jest mocne :D Ciekawi mnie, jak developerzy wykorzystają możliwości nowego PSP. A co do Uncharted się nie wypowiadam, bo wuja widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Degrad, dzieki za link.

Ostatnio kupilem PSP Go, czas chyba niedlugo przymierzac sie do sprzedania i wymiane na to cacko.

Ja chce to miec juz teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie byłem zwolennikiem przenośnych konsol i choć wielokrotnie miałem okazję pograć na PSP to zachwycony nie byłem. Teraz technologia idzie do przodu, dobre rozwiązanie z dotykowymi ekranami i można to dość fajnie wykorzystać. Szkoda, że po tych filmikach z Uncharted za dużo powiedzieć nie można, ale póki co jestem dość sceptycznie nastawiony do PSP2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konsola wieksza , guziki mniejsze , powervr sgx543 ,4 cortexy A9 . Ps33 to to nie jest ,bardziej pierwszy xbox z niektorymi lepszymi feutersami . Jest dobrze ,ale czy to wystarczy ?? Innowacji praktycznie brak i znow sony idzie w portowanie gier ...
Czas pracy na baterii nei zapowiada sie na rewelacyjny :P . Bedzie wrecz gorzej niz z 3ds''em . Bedzie to taka przenosna stacjonarka bardziej niz pelnoprawna przenosna konsola .
Nazwa konsolki Next Generation Portable brzmi ekhmmm... jak PR dla nastolatkow .

Tak czy siak 3ds''a biore ,a o ngp pomysli sie w grudniu jesli bedzie wogole w co grac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... jakoś ciężko było mi uwierzyć w tą moc PSP2. Ale jak tak spojrzałem na nawet słabej jakoś filmik prezentujący Uncharted to mogę powiedzieć, że się nie przechwalali :O Wygląda obłędnie już teraz. Ciekawi mnie jak będzie się prezentować w normalnej jakości filmiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że próba wykorzystania dotykowych paneli do sterowania takimi grami jak Uncharted jest tak samo poronionym pomysłem jak używanie technologi sixaxis. W uncharted 1 też na siłę zaimplementowali rzucanie granatem i balansowanie na konarach drzew przy użyciu żyroskopów i w U2 byli zmuszeni do zrezygnowania z tego. Jest to rozwiązanie szalenie niewygodne, prawie tak tragiczne jak trzymanie półkilowego psp jedną ręką.

Te całe little deviants wygląda jak jakaś popierdółka godna cyfrowej dystrybucji, a nie ceny rzędu $40+. Mam wrażenie, że Sony na siłę próbuje kopiować pomysły od Nintendo (do tego są zawsze jedną generację do tyłu z tym kopiowaniem). Ja rozumiem, że zarówno Sony jak i Microsoft chcą ugryźć kawałek tortu od Nintendo, ale robią to tak nieudolnie, że aż strach na to patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak stare psp ale już był wydoczny analog i do tego ten śmieszny czujnik z tyłu. Jeśli mają tam więcej takich innowacyjnych zastosowań w tym roku Sony może będzie naprawdę konkurować z Nintendo na co liczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.kotaku.jp/gallery/upload_files/110127ash2.jpg

:O

Podejrzewałem, że będzie analogia, pomiędzy PSP - gry wyglądające jak z PS2, PSP2 - gry wyglądające jak z PS3, ale to jest zwyczajnie piękne(pomijając to, że Drake wygląda jak jakiś żul :P). Serio, jak zapowiedzą, że będzie można grać w gry z PS2, to kupuję - generację, która wyjdzie 2-3 lata po premierze oczywiście. Zawsze się bardziej opłaca kupić jakiekolwiek konsole po tym czasie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

R3nO watpie cztery cortexy a9 jakby nawet bardzo chcialy nie wyemuluja ps2 . To tak jakby probowac emulacji na netbooku z atomem .
Do tego gry na psp nie wygladaly w polowie tak dobrze jak te na ps2 :] . Tak samo sprzet ktory wreszcie dogonil pierwszego xbox''a nie bedzie mial gier wygladajacych jak te na ps3 :] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakoś mnie do nie przekonuje :/ ale z chęcią zobaczył bym możliwość "własnoręcznego" rozrywania przeciwników w God of War na tym sprzęcie ^ ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować