Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PSV - PlayStation Vita - temat ogólny o następcy PSP [M]

251 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2012 o 16:51, Kafar napisał:

I jezeli ktoś kupuje w tej chwili zestaw z Assassinem jest najlepszy bo ten zestaw z
Little Big Planet chyba nie do końca sie opłaca biorąc pod uwagę że to gra od sony jak
na to nie patrzeć więc pewnie lada miesiąc wyląduje na Playstation + :P


Wiesz,gry od innych deweloperów też mogą dodać do PS plus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2012 o 17:55, Harrolfo napisał:

Co zrobiłeś, że dostałeś taki kod?


Właściwie to nic, sami mi po prostu dali takiego maila. Nawet na stronie sklepu rtv i agd jest taka promocja znaczy w niej pisza ,że trzeba podać kod z maila 21 listopada i wtedy odliczają ci cene karty 8 gb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2012 o 16:51, Kafar napisał:

A kto ma PS+ to uwierzcie mi nie opłaca się kupować nic co ma mniej niż 32GB. Dla tych
co nie chcą PS+ i nie mają zamiaru mieć (szaleńcy szczególnie jak chodzi o gry na vitę)
to wystarczy maks 16gb.


Właśnie ten plus sprawia, że po Nowym Roku sam planuję sobie sprawić Vitę. Uncharted, Gravity Rush, na dniach Mortal Kombat... każdy z tych tytułów to ok. 120 - 150 zł. Najwyżej na co dzień konsola będzie się kurzyć obok PSP i DSi XL xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2012 o 17:29, kryst90 napisał:

tych darmowych gier na PS+ z tego co wiem one są przez pewien czas, gdy ściągnę tą grę
i ten okres upłynie to nie będę mógł już w nią grać ? Na jakiej to działa zasadzie ?


Ech, to pytanie na różnych stronach padło już setki razy, no więc: grać będziesz mógł dopóki dopóty będziesz miał aktywne konto plus. Jak wygaśnie, nie możesz grać. Wykupisz znów - możesz. Przez czas przez który gra jest w ofercie musisz po prostu ją "kupić" i dodać do download list. Potem będziesz mógł ją ściągnąć nawet jak zniknie z oferty (prawie na pewno. Sam tego nie sprawdzałem jeszcze, ale MUSI tak być)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale większe prawdopodobieństwo jest że będą to gry wydawcą których jest firma sony ;)

W Przypadku PSV sytuacja z PS+ jest trudniejsza.. duzo gier sony wypuściło a na PSV dużo gier ogólnie sie nie robi. Swoją drogą po takim roku pewnie znajdą się wszystkie gry jakie PSV oferuje ;D

Oczywiście to co pisze to tak żartobliwie ale nie wiele mijam się z prawdą. Po paru miesiącach CZYM będą mogli nas zaskoczyc.. jakim killerem ?:) Albo czymś nowym albo.. no własnie.. czym ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2012 o 20:00, Kafar napisał:

Najważniejsze mieć PS+. Nie wiem czy masz, jeżeli nie masz 2 dni chyba na to by dostać
np. Uncharted w PS+.


Uncharted chyba będzie cały czas w PS+,tak kiedyś czytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2012 o 20:00, Kafar napisał:

Najważniejsze mieć PS+. Nie wiem czy masz, jeżeli nie masz 2 dni chyba na to by dostać
np. Uncharted w PS+.


Aha jeśli dobrze zrozumiałem to gdy mam PS+ to mogę grać we wszystkie te duże tytuły które jak by są za darmo ? Nawet te na ps3, a jeśli mi zniknie ps+ a grę będę miał ściągniętą to nie będę już mógł w nią grać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2012 o 21:35, kryst90 napisał:

a jeśli mi zniknie ps+ a grę będę miał ściągniętą
to nie będę już mógł w nią grać ?


Nie będziesz mógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2012 o 21:35, kryst90 napisał:

Aha jeśli dobrze zrozumiałem to gdy mam PS+ to mogę grać we wszystkie te duże tytuły
które jak by są za darmo ? Nawet te na ps3, a jeśli mi zniknie ps+ a grę będę miał ściągniętą
to nie będę już mógł w nią grać ?


Po opłaceniu abonamentu znów masz dostęp do gier z download listy.

Najprościej mówiąc wszystko co ściągniesz lub dodasz na listę download na swoim koncie możesz używać do czasu jak masz abonament i tylko gdy masz abonament. Ja np. Częściej z tych gier co były na PS+ nie grałem ale dodałem je na download list dzięki temu w przyszłości je będę miał za darmo gdybym chciał którąś pobrać.

Swoją drogą ta konsole dłużej niż 5 lat raczej nie pociągnie bo na pewno za rok będzie zapowiedz kolejnej a za 2 lata gdzieś premiera więc podejrzewam że nawet nie będzie okazji by nie płacić abonamentu ;) No chyba że ktoś bierze tylko na 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Czy aby na pewno ceny na https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/ps-vita/cid=STORE-MSF75508-PLATFORMPSVITA%7C%7Cprice~asc są prawidłowo wyświetlane?
Jakoś tanio mi wygląda ;)

Jeśli tak, to co z tego i dlaczego polecacie:
Motorstorm RC
Manhunt 2
Split/Second Velocity
TRON: Evolution
Gran Turismo
Shinobido: Tales of Ninja
LEGO Pirates of the Caribbean
James Cameron''s AVATAR: The Game
Splinter Cell Essentials
Tomb Raider: Legend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sony przegina, i steamy i muve dają za tanio gry :( człowiek nawet nie chce w nie grac ale kupuje bo okazja a po drugie wspiera twórców (ten drugi argument to mój;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Co mi powiecie o Oddworld: Stranger''s Wrath? Ile wymaga miejsca na karcie pamięci? Czy ogólnie warto? Dlaczego? Ile zajmuje przejście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile zajmują pojedyńcze gry? Jakbym trochę uchował to może skusiłbym się na jakąś używkę. Tylko, że te oferowane są bez albo z 4GB kartą pamięci, a nie chcę żeby się potem okazało, że nawet jedna gra mi na to nie wejdzie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2013 o 21:57, nightfaler napisał:

Ile zajmują pojedyńcze gry?

Róznie. Taki Motorstorm RC czy Escape Plan to jakieś 800 Mb, z kolei Uncharted waży już 3,5 Gb. Najlepiej wejdź na PS Store z poziomu przeglądarki - przy każdej grze jak napisane ile zajmuje.
https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/

Dnia 15.02.2013 o 21:57, nightfaler napisał:

Tylko, że te oferowane są bez albo z 4GB kartą pamięci, a nie chcę żeby się potem okazało, że nawet jedna gra mi na to nie wejdzie ;p

IMO 16Gb to minimum. Sam mam 32-gigową kartę, z czego wolne jest ze 12 (a nie mam Plusa!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2013 o 23:06, Lex napisał:

IMO 16Gb to minimum. Sam mam 32-gigową kartę, z czego wolne jest ze 12 (a nie mam Plusa!).

Ja mam 4 GB i Plusa, a nie widzę problemu.
Spokojnie co najmniej jedna gra na raz z PSS może być na karcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować