Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Abe`s Oddysee HD w drodze!

22 postów w tym temacie

I takie podejście do klasyki mi się podoba, jeszcze trzeba wysłać petycje do Capcom by dla zrekompensowania nam wtopy która wisi na DMC5 jak kat nad grzeszną duszą zrobili remake trzech pierwszych części przygód białowłosego, Cooool Dante...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam tą grę jeszcze za czasów PS1, niezapomniane chwile z moją .. koleżanką ^^. Bo tylko ona wtedy na całym osiedlu posiadała, PS1. Pykaliśmy wtedy właśnie w Abe : ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam Abe''a. Jedna z gier, przy których siedziało się godzinami :) Dziwi mnie postawa Microsoftu, przecież ta gra spokojnie przyniosła by im niezłe zyski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yay, może w końcu przejdę moment, w którym za każdym razem się zacinałem. A internetu wtedy za bardzo nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie i pięknie, ale zamiast bawić się w kolejne remake''i mogliby popracować nad ledwo co wydanym Oddboxxem, który wciąż ma problemy z poprawnym działaniem, a bug lista tylko się wydłuża..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jest świetna gra, już się nie mogę doczekać. Oby u nas to było wydane. Nie wiem, ale jakoś wole pogrywać w stare gierki, niż to co teraz wychodzi. Teraz kładzie się nacisk na akcje, a to mie strasznie przynudza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie odkładam :D. Po co miałbym jeszcze raz płacić za coś, co już mam

Spoiler

pytanie retoryczne

(na pewno prędzej czy później wersja HD zagości na blaszakach :))?

Ale w sumie ciekaw jestem efektu, Oddysee miał dosyć wysoki poziom trudności (niektóre ukryte pomieszczenia, Paromania Nests, Scrabanian Nests czy Boardroom), ciekawe, czy dostosują go do umiejętności tych, co mają dwie lewe ręce :P. W sumie nawet save w dowolnym momencie, który nie cofa do ostatniego checkpointu, byłby sporym ułatwieniem (w Exoddus był :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Oddbox, zacząłem grać w Oddysee, ale gdy chciałem uratować wszytskie Mudokony to szlag mnie trafił i rzuciłem to w cholere
zbyt hardcore''owa gra zeby ją na 100% przechodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... Uwielbiam klasycznego Abe''a, ale Munch mnie nie zachwycił w OddBoxie. :/ Stranger jest ciekawy, ale to bardzo kiepski port, przez co jest niemal niegrywalny. :( Niby pojawił się jakiś patch, ale ja czekam na patch HD,
bo na forum Steama zapowiadali, że na PC też ma trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować