Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dead Space 2: Severed - pierwsze obrazki z DLC

17 postów w tym temacie

"Ekskluzywne DLC dla Dead Space 2..." Troszkę bez sensu, ekskluzywne nie jest gdyż wychodzi na więcej niż jedna platforma. Ekskluzywne dla DS2?? No to by było dziwne gdy by w tym kontekście nie było takie, w końcu toDLC wyłącznie do tej jednej gry...
A DLC jak DLC, dla mnie jedyne DLC godne uwagi to te serwowane nam przez Rockstar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 chaptery pewnie długości tych z podstawki, nie wiem czy jest za czym rozpaczać, a gra nie wyjdzie na pc bo extraction nie było na pc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2011 o 18:17, Indrid_Cold napisał:

2 chaptery pewnie długości tych z podstawki, nie wiem czy jest za czym rozpaczać, a gra
nie wyjdzie na pc bo extraction nie było na pc...

Z tego co wiem to i na X-boxa nie wydali extraction. Ekskluzywne na PS3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne jest to, że dwójka nie ma nawet polskich napisów - jedynkę mam na iksie z polskimi - czy to oznacza, że nie wyjdzie dwójeczka w polskiej wersji (w późniejszym terminie) ? Wie ktoś coś na ten temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2011 o 00:08, porckypizgus napisał:

Śmieszne jest to, że dwójka nie ma nawet polskich napisów - jedynkę mam na iksie z polskimi
- czy to oznacza, że nie wyjdzie dwójeczka w polskiej wersji (w późniejszym terminie)
? Wie ktoś coś na ten temat ?



Było o tym głośno swego czasu. Niestety, nie masz co liczyć nawet na napisy - chyba, że coś się zmieniło, ale gdyby tak było to pewnie byśmy się o tym dowiedzieli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2011 o 18:52, marcin-malysza napisał:

> 2 chaptery pewnie długości tych z podstawki, nie wiem czy jest za czym rozpaczać,
a gra
> nie wyjdzie na pc bo extraction nie było na pc...
Z tego co wiem to i na X-boxa nie wydali extraction. Ekskluzywne na PS3...

Mylisz się , wydali to równiez na WII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2011 o 18:52, marcin-malysza napisał:

Z tego co wiem to i na X-boxa nie wydali extraction. Ekskluzywne na PS3...


Na Wii było to jako normalna gra (189zł czy jakoś tak). A na PS3 tylko wyszło bo wspiera Move. (chociaż bez też pograłem i fajne:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować