Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect 2 PL - znowu problemy z DLC

59 postów w tym temacie

Jak zwykle EA ma głęboko w d*pie klientów z Polski bo są zbyt leniwi. Najpierw wymuszenie polskiego dubbingu, choć wersja kinowa to kwestia kasacji dosłownie kilku plików, potem afera z LotSB, a teraz to, to już zaczyna byc bezczelność. Nie wspomnę już o stałej cenie tytułów sprzed 10 lat (Harry Potter), która równa się cenie gier z zeszłego roku. Coś tu chyba jest dziwnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a na Xboxie Alternate Appearance Pack 2 jest dostępny. Problemem cały czas jest znacznie ważniejszy Lair of the Shadowbroker. Nowy dodatek (ostatni) też pewnie nie będzie dostępny dla obu wersji (bo wersja PS3 raczej go otrzyma).

Nie mogę napisać, żę jestem zdziwiony. Ba, byłem wręcz pewny, że jakieś kłopoty z tym dodatkiem się pojawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 19:30, Henrar napisał:

Nowy dodatek (ostatni) też pewnie nie będzie
dostępny dla obu wersji (bo wersja PS3 raczej go otrzyma).

Spokojna Twoja rozczochrana, pecetowcy znowu sobie poradzą. To posiadacze klocków są w tej sytuacji najbardziej pokrzywdzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA POLSKA spisujecie się fantastycznie!
Najpierw dymacie polskich graczy na wersji językowej Dead Space 2
a teraz kolejne niekompatybilne DLC do Mass Effect 2, no brawo!
Działacie sprawniej niż się tego spodziewałem. Moje gratulacje i owacje ludu na stojąco!
Wyrastacie na lidera w moim rankingu na najgorszego i najbardziej nieprzyjaznego dystrybutora i wydawcę w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie,to są tylko 3 skórki dla postaci,nie ma co sie wściekać. Chociaż o LoSB można być zdenerwowanym ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 19:45, bobobo napisał:

Nie przesadzajcie,to są tylko 3 skórki dla postaci,nie ma co sie wściekać. Chociaż o
LoSB można być zdenerwowanym ^^

Tu nie chodzi o te trzy skórki tylko o całokształt traktowania klientów z Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie przerobiłem wersję polską na angielską już przy LotSB i teraz właśnie ściągnąłem i zainstalowałem to DLC.
Ale zagranie ze strony EA jest co najmniej nieprzyzwoite.
Najpierw "zmuszają" do grania w wersję polską bo bez grzebania w plikach w wersję angielską oficjalnie grać nie możemy, a potem blokują dla wersji polskiej dodatki. To zakrawa na jakąś kpinę.

A co najlepsze. Właśnie podczas rozpakowywania zobaczyłem, że DLC instaluje pliki:
BioH_END_Grunt_02_LOC_POL.pcc
BioH_END_Tali_02_LOC_POL.pcc
BioH_END_Vixen_02_LOC_POL.pcc
BioH_Grunt_02_LOC_POL.pcc
BioH_Tali_02_LOC_POL.pcc
BioH_Vixen_02_LOC_POL.pcc
DLC_21_POL.tlk
Startup_CON_Pack02_POL.pcc
Przecież to są pliki do polskiej wersji O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA bardziej mnie wkurza od BioWare. Mają w dupie Polskę i robią posrane wsparcie dla Polskich wydań. Ja powiem tak, nie robicie lokalizacji do gier ? Nie wydawajcie ich w cale w naszym kraju ! Nie chcę tu ani Dragon Age II ani Crysisa czy DS w Polsce. EA zabłysneło inteligencją i wydała 2 część DS po angieslku, chociaz pierwsza miała tylko napisy. Jesteście żałośni. Crysis 2 z dubbigniem ? Wow i kogo tam usłyszymy ? Pazure i bake jak sapią przy mikrofonie ? Buhaha. Chiciałbym żeby te słynne crapy nie były dostępne w naszym kraju. W ogóle EA "Polska" to jest tylko z nazwy, równie dobrze mogło by pisać Russia i też by gówno znaczyło. Przynajmiej zaoszczędze 200 zł i wole je wydać na producje niezależnych twórców co szanują graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Henrar
1. Kupiłeś w EA Store angielską, czy po zakupie można wybrać wersję językową do ściągnięcia?
2. Czy gry z EA store działają jak STEAM(konieczne podpięcie do neta, żeby sobie pograć)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No EA razem z BioWarem na spółkę przeginają pałę, w zasadzie to, że LotSB "nie dało sie" zainstalować na wersji PL to jeszcze jakoś mogę zrozumieć bo po prostu nie było spolszczone i się wersje gryzły, ale co w DLC składającego się z 3 stroi może nie pasować do wersji PL?

EA+BioWare zbyt wiele razy nadużyło mojej cierpliwości. Najpierw zepsuty dubbing w ME2 i wycinanie elementów z gry żywcem, a teraz nie potrafią nawet przystosować głupiego DLC dla wersji, którą sami stworzyli.Dlatego ME3 będzie ostatnią ich grą jaką kupie a i to zrobię z niesmakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 20:43, Farax napisał:

@Henrar
1. Kupiłeś w EA Store angielską, czy po zakupie można wybrać wersję językową do ściągnięcia?
2. Czy gry z EA store działają jak STEAM(konieczne podpięcie do neta, żeby sobie pograć)?


Polki klucz do ME2 możesz zarejestrować w EADM (EA Download Manager). Tam możesz ściągnąć grę zamiast instalować ją z płyty. Po instalacji gra działa tak samo jak wersja pudełkowa, z tym, że możesz ściągnąć wersję Eng i wtedy będą Ci hulały wszystkie DLC.
Tak właśnie zrobił Henrar o ile się nie mylę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@vegost
To nie fair, że jakieś DLC znów nie działa w Polsce, ale czy teksty pokroju: "nie robicie lokalizacji, to nie wydawajcie wcale gier w naszym kraju!" to już nie przesada...? Nie umiesz angielskiego (a nie trzeba go znać na super wysokim poziomie by dzisiejsze gry zrozumieć...) to ich nie kupuj, a nie robisz awantury jak dziecko, które dostało lizaka o nie takim smaku jak lubi...
A druga sprawa, skąd wiesz, że produkcje wydane w niedługim czasie przez EA będą crapami? Jasnowidzem jesteś?

PS Żeby nie było, nie bronię EA. Zwyczajnie nie rozumiem, po cholerę robić taką dziecinadę. Nic to i tak nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 20:59, Cierpik182 napisał:

@vegost
To nie fair, że jakieś DLC znów nie działa w Polsce, ale czy teksty pokroju: "nie robicie
lokalizacji, to nie wydawajcie wcale gier w naszym kraju!" to już nie przesada...? Nie
umiesz angielskiego (a nie trzeba go znać na super wysokim poziomie by dzisiejsze gry
zrozumieć...) to ich nie kupuj, a nie robisz awantury jak dziecko, które dostało lizaka
o nie takim smaku jak lubi...
A druga sprawa, skąd wiesz, że produkcje wydane w niedługim czasie przez EA będą crapami?
Jasnowidzem jesteś?

PS Żeby nie było, nie bronię EA. Zwyczajnie nie rozumiem, po cholerę robić taką dziecinadę.
Nic to i tak nie zmieni.


Ależ on dobrze napisał . Jak nie chcą lokalizować gier na nasz język to niech biorą zabawki i zmykają z Polski . Grę po Angielsku to ja mogę wszędzie kupić i wyjdzie jeszcze taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować