Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Szef Epic Games wyjaśnia, dlaczego powstał Bulletstorm

55 postów w tym temacie

Haha i za to lubie Cliff''a - jest prawdziwym, szczerym do bólu graczem który nie owija w bawełnę i kocha to co robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2011 o 11:40, Kadajo napisał:

Ciekawy czy kiedyś zobaczymy jeszcze nowe UT od tych panów.


Nie kuś... Jakby były informacje na temat UT IV to bym chyba skakał z radości, ale mogliby zrobić wtedy coś na kształt wcześniejszych UT, czyli turniej (ew. z fabułą...)

A na temat: ciekawe kto wygra, niby Bulletstorm ma tą przewagę platform... zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:) ja wybieram Bulletstorma i nie dlatego że nie mam PS3 :) bardzo mi się podoba nie tylko sama gra ale podejście twórców do całej akcji promocyjnej w naszym kraju... gra wyróżnia się pod każdym względem! A Killzone ?! Miejmy nadzieję że się nie zawiodę. Premiera 25.... ciekawe kiedy Mediamarkt zacznie sprzedaż :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też bym pograł w jakieś nowe UT. W te z 99 roku grałem oho ho, albo i dłużej. W 2k7 także sporo. Ale Gerasy to Gerarsy i łykam prawdopodobnie w premierę. Tylko ją i Wiedźmina 2 z tegorocznych premier, resztę nabędę z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Bulletstorm wygra z Killzone 3 chociażby przez to, że jest multiplatformowy. Aczkolwiek jeśli miałbym PS3 to na 110% wziąłbym Killzone''a.

Co do nowego Unreala to tak, z chęcią bym go zobaczył, ale nie Tournament tylko tego pełnoprawnego Unreala, którego pierwsza część wywoływała palpitacje serca momentami. Bezsensowne nawalanki w stylu UT już dawno mi się przejadły. Dobrze, że ten cały Bulletstorm przynajmniej ma jakąś fabułę, więc wg mnie jest lepszy niż UT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie znajdzie się miejsce dla obu gier,bo są kompletnie inne. Ale przy molochu takim, jak Killzone 3. Hmm, wcale się Clifowi nie dziwię, że w taki sposób reklamuje Bullestorm. Gra musi odnieść sukces, wszystkie "chłyty" dozwolone ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wybiorę Killzone 3.
Bulletstorm jakoś mnie nie przyciąga, po prostu ten typ rozgrywki nie odpowiada mi.

A po co będą sięgać ludzie? wydaje mi się że Bulletstorm, w końcu ta gra wychodzi na 3 platformy a KZ3 tylko na PS3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OBY Bulletstorm wygrał. Ale..czy ktoś w to wierzy? Nieznana marka z polskiego studia vs. wieloletnia seria z milionami fanów na całym świecie?
A co tam - na wroga! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2011 o 11:42, Alehor napisał:

Haha i za to lubie Cliff''a - jest prawdziwym, szczerym do bólu graczem który nie owija w bawełnę i kocha to co robi

A mi wygląda na pozera. Jego rzekoma prawdziwość i szerokość do mnie w ogóle nie przemawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2011 o 13:22, jeremie-st napisał:

OBY Bulletstorm wygrał. Ale..czy ktoś w to wierzy? Nieznana marka z polskiego studia

Nie " nieznana marka z polskiego studia", tylko "nieznana marka od tych ludzi, co Gearsy". 90% ludzi poza Polską nie wie, że owa gra jest robiona przez Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, grę musieli jakoś rozreklamować, a na Zachodzie nikt nie zna Chmielarza. Natomiast, wszyscy kojarzą niejakiego Cliffiego i twóców Gearsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ps3 Bulletstorm nie ma szans z Killzone 3- to tak jakby Hot Pursuit miał up***** Gran Turismo, albo Tomb Raider miał up**** Uncharted, to wręcz abstrakcja. Ja kupię obie, ale pierwszeństwo będzie miało Killzone, przecież to jest inna liga zupelnie;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ciągnie mnie specjalnie ani do jednego ani do drugiego, ale jakbym miał wybierać to wybrałbym Killzone 3. "Humor" Bulletstorma do mnie nie trafia.

Aha i prawdziwa odpowiedź dlaczego powstał Bulletstorm - For Money. To tak jakby ktoś miał wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować