Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

OGROMNY sukces PlayStation 2!

24 postów w tym temacie

Nie wiem kiedy to się stało, ale dodaliście link ze źródłem- dziękuję! Mnie osobiście sukces PS2 nie dziwi... Po premierze PS3 przecież się jeszcze dobrze sprzedawała - jej atuty, to jak w newsie ogromna baza gier oraz niska cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh... tyle wspomnień... JAK, GTA SA, Burnout... coś pięknego... czasami myślę nad ponownym kupnem ale najlepiej na PS2 gra się z telewizorem kineskopowym, a u mnie w domu prawie same LCD... (Babcia ma CRT ale gry to szatański wytwór tak więc... ;d)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tego 150 milionowego muru osobiście dołożyłem dwie cegiełki, obie stoją do dziś u mnie w domu (srebrna i tradycyjna czarnulka :)
Do dzisiaj PS2 jest najlepszą platformą do jRPGów, a i w inne gry przyjemnie się gra. Dzięki mikrym rozmiarom PS2 slim jest idealną "konsolą podróżną". Ech, kawał historii, i to pięknej historii... ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, nawet FAT był lżejszy od ówczesnego konkurenta z MS. Gier do bólu i przystępna cena, to nadal atut tej konsoli. Konsole sony mają to do siebie, że się sprzedają nawet po debiucie ich kolejnej generacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena spadła w dół + gry za fajne ceny więc nie ma co się dziwić, że tyle się sprzedało PS2. Ta konsola jest bardzo dobra i dalej będzie jeszcze żyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Szefostwo Sony poinformowało, że od chwili jej premiery do sklepów trafiło aż 150 milionów egzemplarzy tego sprzętu.!"
Ciekawe czy tyle samo się sprzedało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się dziwić.
PS2 nowa jest po 350 zł a gry używane po 10-30 zł
Taki sprzęt będzie się dalej sprzedawać, bo PS3 to już kilkakrotnie większy wydatek.

Nawet mój Brat kupił dziecku PS2, bo PS3 jest w diabły drogie a gry to już masakra (a on nie wymienia się grami).

Jak mu powiedziałem ile kosztuje nowa PS3 plus GT5 to kupił za 1/4 tego PS2 plus GT4 i dobrą kierownice.

Gdyby PS3 kosztowała połowę tego co teraz i gry na nią, to by także świeciła tryumfy jak PS2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może z tej euforii Sony wreszcie by się opamiętało i obniżyło cenę swojej poczciwej konsoli. W 2011 roku, jedenaście(!) lat po premierze kosztuje ona aż 500 zł?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje tylko pogratulować ,osobiście ubóstwiam PS2 i do czasu gdy nie sprawię sobie 3 to się raczej nie zmieni (a gdzie nie ma szans żeby się zmieniło )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 15:59, PJ_MW napisał:

Może z tej euforii Sony wreszcie by się opamiętało i obniżyło cenę swojej poczciwej konsoli.
W 2011 roku, jedenaście(!) lat po premierze kosztuje ona aż 500 zł?!?

Przede wszystkim bez problemu kupisz nowe PS2 za 400 zł, a nawet taniej. Poza tym nawet 500 zł to nie jest jakaś kosmiczna kwota za tak fajny sprzęt, jakim jest PS2. Za tyle to nie kupisz nawet porządnej karty grafiki do komputera :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomnijmy także że to na PS2 rozpoczęła sie seria Killzone. Sam do niedawna miałem tę konsolę, ale poszedłem z duchem czasu i kupiłem PS3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 15:59, PJ_MW napisał:

Może z tej euforii Sony wreszcie by się opamiętało i obniżyło cenę swojej poczciwej konsoli.
W 2011 roku, jedenaście(!) lat po premierze kosztuje ona aż 500 zł?!?

Najwyraźniej taniej się nie da (oczywiście taniej, niż wspomniane powyżej 350-400, bo 500 to raczej rzadkość). Nie można wiecznie obniżać ceny elektroniki - w pewnym momencie po prostu jest sam koszt podzespołów + niewielki zysk i niżej nie zejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam PS2 to chyba jedyna moja konsola jak na razie która utrzymała się tak długo, do tego kapitalny Dragon Ball, był kupiony z myślą o tej sadze. Dopóki nie odkryłem innych równie dobrych tytułów ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 19:02, akodo_ryu napisał:

> Może z tej euforii Sony wreszcie by się opamiętało i obniżyło cenę swojej poczciwej
konsoli.
> W 2011 roku, jedenaście(!) lat po premierze kosztuje ona aż 500 zł?!?
Najwyraźniej taniej się nie da (oczywiście taniej, niż wspomniane powyżej 350-400, bo
500 to raczej rzadkość). Nie można wiecznie obniżać ceny elektroniki - w pewnym momencie
po prostu jest sam koszt podzespołów + niewielki zysk i niżej nie zejdzie.

racja, to tak jak z podzespolami na pc, najgorsze i najwolniejsze procesory/karty graficzne/plyty glowne rzadko schodza ponizej 100zl a jak juz to niewiele, wiec cena ps2 nie spadnie do np 150zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować