Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Bulletstorm - ostateczne wyniki

17 postów w tym temacie

Dnia 14.02.2011 o 14:09, olo-koksik napisał:

A kiedy wyniki gramowego konkursu na zapowiedź ?


Również zwracam się z tym samym pytaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To był iście okrutny konkurs. Nagroda warta zachodu i naprawdę mógł wygrać tylko najlepszy... ja poświęciłem na konkurs 4 prawie całe dni i się poddałem bo czułem że osiągnąłem szczyt moich możliwości (21 miejsce ;( )

Gratulować zwycięzcom :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi tych, którzy przez te parę tygodni noł lajfili, a w ostateczności telewizora nie wygrali. Ciekawe jak się czuł ktoś, kto miał ok. 24k punktów. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 14:59, sinir napisał:

Szkoda mi tych, którzy przez te parę tygodni noł lajfili, a w ostateczności telewizora
nie wygrali. Ciekawe jak się czuł ktoś, kto miał ok. 24k punktów. :]


Właśnie wydaje mi się że bycie na drugim miejscu wcale nie oznacza bycie o włos od zwycięstwa. Ten konkurs był naprawdę trudny i wcale nikt w ostatniej chwili nie wyskoczył jak na aukcji allegro z super wynikiem tylko od tygodnia po prostu nikt nie mógł przebić tego wyniku :) Myślę że każdy "przegrany" czuje że >25k to wynik zasługujący na szacunek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@wszyscy co myślą że to konkurs gramowy: przecież byłoby napisane np. znamy listę zwycieżców... a ostateczne wyniki to się bardziej kojarzą mi z tym challenge o TV... ;D

Ale co prawda to prawda... pewnie ja bym tak nie mógł, ciągle próbować i potem jak drugie miejsce bym miał to nieźle bym się... khm... i jeszcze by może zabrakło 2 pkt pierwszego... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 16:29, Kalach1992 napisał:

no niezle jak na gre padem, na poczatku myslalem, ze gosc wymiata myszka :), mimo wszystko w jednym miejscu mial klopot z wycelowaniem, z myszka by mu poszlo szybciej i wiecej pkt, ale mysle, ze do jego wyniku bym sie nigdy nie zblizyl, tak ze koles wymiata XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować