Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bulletstorm nie ma konkurencji - zobacz najnowszy zwiastun!

40 postów w tym temacie

Wybaczcie, ale ZAJEBISTE! :D To jest to! Dowód, że Polacy mogą zrobić z rozmachem nie tylko gry, ale i trailery :P. Pojechałbym na nocną premierę w Wa-wię, lecz nie gra mi to w planach, wytrzymam te 5 dni, LEDWO :D. BTW świetna muza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wybaczcie, ale ZAJEBISTE! :D To jest to! Dowód, że Polacy mogą zrobić z rozmachem nie tylko gry, ale i trailery :P. Pojechałbym na nocną premierę w Wa-wię, lecz nie gra mi to w planach, wytrzymam te 5 dni, LEDWO :D. BTW świetna muza."

To w końcu jest ta nocna premiera ? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile w tej grze jest broni !!!?? na każdym zwiastunie który widzę są jakieś nowe wymyślne pukawki !!?? snajperka z samonaprowadzającymi nabojami, teraz widzę jakiś pocisk który po trafieniu kręci przeciwnikiem i naprowadza go na innego... WTF :D?? nie mogę się doczekać żeby zobaczyć co jeszcze wymyślili !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Eeee, czy wszyscy uważają za zajebiste latające wszędzie mięcho, nazywanie zabijania w fontannie krwi "skillem" i wodotryski flaków oraz punktowanie za jak największą rzeźnię? Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to traktuję jako chwilową odskocznię od nieco bardziej "przyziemnych" shooterów, do których zaraz potem wracam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 09:13, Budo napisał:


Eeee, czy wszyscy uważają za zajebiste latające wszędzie mięcho, nazywanie zabijania
w fontannie krwi "skillem" i wodotryski flaków oraz punktowanie za jak największą rzeźnię?
Oo

Może nie tyle zajebiste, co całkiem niezłą odskocznię od dzisiejszych shooterow.
A pukawek jest uj, i są naprawdę ciekawie zrobione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 09:13, Budo napisał:


Eeee, czy wszyscy uważają za zajebiste latające wszędzie mięcho, nazywanie zabijania
w fontannie krwi "skillem" i wodotryski flaków oraz punktowanie za jak największą rzeźnię?
Oo


Wiem, wiem... patrzysz i sobie myślisz że przeciwnicy giną sami na widok gracza i nie ma w tym żadnego skilla... ale wierz mi że niesamowicie dużo zależy od umiejętności gracza, opanowania i znajomości broni oraz fantazji :) A fantazji w aktualnie wydawanych grach FPS brakuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 09:28, arborek napisał:

Wiem, wiem... patrzysz i sobie myślisz że przeciwnicy giną sami na widok gracza i nie
ma w tym żadnego skilla... ale wierz mi że niesamowicie dużo zależy od umiejętności gracza,
opanowania i znajomości broni oraz fantazji :) A fantazji w aktualnie wydawanych grach
FPS brakuje :P


Umiejętności liczą siętylko jak chcesz bić rekordy w punktach. Tylko i jedynie. Więc aż takiej ambitnej tej gry to bym nie robił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duty Calls completnie mnie przkonało do tej gry, twórcy wiedzą jak wyśmiać twórców CoDa i innych kiepskich gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 09:33, Kafar napisał:

Umiejętności liczą siętylko jak chcesz bić rekordy w punktach. Tylko i jedynie. Więc
aż takiej ambitnej tej gry to bym nie robił ;)

LOL. Twoja logika jest tak pokrętna że nie jestem w stanie jej ogarnąć! Gra daje Ci możliwości a ty decydujesz czy z nich skorzystasz. Każdą grę (KAŻDĄ) możesz ustawić na najniższy poziom trudności i próbować przejść strzelając jak ostatnia oferma :) co nie znaczy że gra nie wymaga skilla :D

Gra jest oryginalna i ciekawa, jeśli uważasz inaczej to albo jesteś nałogowym narzekaczem i narzekasz że słońce świeci w dzień albo nie widziałeś gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2011 o 10:00, arborek napisał:

Gra jest oryginalna i ciekawa, jeśli uważasz inaczej to albo jesteś nałogowym narzekaczem
i narzekasz że słońce świeci w dzień albo nie widziałeś gry :D


A co jak jestem nałogowym narzekaczem i widziałem grę?;/ cholera nie mieszczę się już w Twojej ocenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 09:11, Wojak0074 napisał:

W takich chwilach jestem dumny że jestem polakiem (pociekła łezka...)


Gdybyś widział ile w tej firmie jest z Polski to prawdopodobnie łezka by Ci ciekła tylko dlatego że ta firma jest w warszawie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować