Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

5667 postów w tym temacie

Lol po co mu kilo kreatyny i to jeszcze takiej drogiej, a nawet nie ma pojęcia jak brać...
Jeśli nie ma zamiaru robić suplementacji stałej, a pewnie nie ma dużego stażu jeśli o to pyta to długość cyklu powinna trwać od 6-8tygodni.
Napopularniejszy sposób to
1. 5g rano na czczo, pół litra wody 30min później śniadanie
2. 5g po treningu + węglowodany i woda
Warto zakupić jakieś węgle w celu ułatwienia wchłaniania się monohydratu.
Nalezy spożywać więcej płynów niż normalnie nawet 5l dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 14:12, Witcher1990 napisał:

Eee słabeusz.


Ej ej ej jaki slabeusz nawet moje imie znaczy krzepki:) 2 jam jest tępy koksu z silki wszystko idzie w bajce xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzę od kilku miesięcy na siłkę, jem ile się da, ale jestem ektomorfikiem więc chcę kupić jakiś "wspomagacz", najlepiej białko.
Co byście polecali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2012 o 12:30, Witcher1990 napisał:

Bialko zależnie od tego kiedy chcesz je stosować.

W sumie wszystko jedno. Napisz jakie polecasz ,albo daj link do jakiejś stronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od około trzech miesięcy nie dotykałem sztangi, w domu tylko trochę ćwiczę i... Muszę powiedzieć, że powoli wracam do formy. Nie jest to jeszcze tyle ile chciałbym podnosić, ani tyle ile podnosiłem kiedyś, ale wynik mnie raczej zadowala, jak na warunki.

Ma ktoś może pomysł na ćwiczenie rąk na ekspanderze? Bo barki, klata i plecy już się uwypuklają, a ręce dalej - jak witki.

I może jeszcze jakiś pomysł na domowe plecy. Na ekspanderze ćwiczę plecy, ale to za mało. Drążek odpada - ja jestem za wysoki, a sufit za niski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie sam się nie bawię w hydrolizat po treningu a kazeinę wieczorem. Mam najczęsciej jedno które żrę po treningu
Ostrowii nie polecam
Białek z olipmu typu x5 też nie. Są znacznie lepsze w niższej cenie
Trec ma dość drogie a dodają do nich soję.
W stosunku jakość/cena wygrywa Panthera primaltein whey. Mam dobre wrażenia po tym białku- dobrze się rozpuszcza, smakuje bdb. Co prawda na ostrowii i x5 też zrobiłem parę kilo ale po co się męczyć z obrzydliwym smakiem i zerową rozpuszczalnością i pianą na 3cm? Do tego doschodzą różne dolegliwości gastryczne przy ostrowii jeśli ktoś ma słaby żołądek
Matrix 5.0 też jest niezły jednak droższy niż Panthera którą można wychaczyć za 105zł za 2.27kg. Matrix teraz stoi chyba za 180 za 2.5kg
Jeśli masz kasę to kup Whey gold standard. Żrą to wszystkie koksy i na prawdę jest dobre jakościowo co widać po opiniach i rankingach (najwyżej notowane). Cena od 170 w górę za 2.27. Rozpuczalność świetna, smaki czekolada i coś z tofi świetne. Dodatkowo zawiera ponad 5g bcaa w porcji i to chyba dzięki temu ładnie nabierałem wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powoli robi się ciepło, trzeba się szykować do biegania. Mam kilka pytań:
1. O jakiej porze dnia najlepiej biegać?
2. Lepiej przed czy po posiłku?
3. Ile biegać dziennie?
4. Czy taki pomysł - jeden dzień rower, jeden bieganie i tak na przemian jest ok?
5. Czy można i czy warto stosować jakieś preparaty/odżywki na spalanie tkanki tłuszczowej?

Kiedyś biegałem regularnie kilka tygodni ale co z tego skoro po biegu przychodziłem do domu i w ramach odprężenia się kupowałem sobie pakę chipsów i colę w puszce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy robienie brzuszków regularnie po 150 dziennie może przynieść jakiś skutek ? Jak długo trzeba robić, żeby mieć tzw. "kaloryfer" .Teraz jak się zrobi cieplej to obowiązkowo rower, a w kwietniu siłownia, jakaś dieta albo odżywki są mi potrzebne ? :d Proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby mieć kaloryfer na brzuchu, wystarczy mieć niski % tłuszczu na ciele. Dlatego odżywiaj się zdrowo i rób aeroby. CHYBA ŻE jesteś bardzo, bardzo chudy i prawie nie masz mięśni na brzuchu - wtedy wypadałoby trochę mięśnie rozbudować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...
Wzrost: 182 cm i wagę 62 kg to muszę popracować trochę, ale czy jakieś odżywki na spalanie tłuszczu czy coś takiego muszę brać ? Regularne brzuszki przyniosą efekty ? Później to i tak tylko siłownia mi zostaje ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 22:33, sliski_wojtas napisał:

Wzrost: 182 cm i wagę 62 kg to muszę popracować trochę, ale czy jakieś odżywki na spalanie
tłuszczu czy coś takiego muszę brać ? Regularne brzuszki przyniosą efekty ? Później to
i tak tylko siłownia mi zostaje ... :)


Po co Ci spalacze ? Po Twojej wadze wnioskuję, że problem nie polega na dużym BF, ale na niewielkim stopniu rozbudowania mięśni. Ja bym na Twoim miejscu położył nacisk na dietę i ćwiczenia siłowe ( wraz z ćwiczeniami na brzuch - np. ABS ).
A co do brzuszków - parafrazując Rzezima - robiąc 150 brzuszków będziesz dobry w robieniu 150 brzuszków. Od rozbudowywania brzucha są inne ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 22:14, kaczek93 napisał:

Powoli robi się ciepło, trzeba się szykować do biegania. Mam kilka pytań:
1. O jakiej porze dnia najlepiej biegać?


Ja preferuję ranek, albo wieczór (wschód i zachód)

Dnia 05.03.2012 o 22:14, kaczek93 napisał:

2. Lepiej przed czy po posiłku?


Przed, bo nie ciężko jest po posiłku...

Dnia 05.03.2012 o 22:14, kaczek93 napisał:

3. Ile biegać dziennie?


Tyle ile chcesz... Nie wiem, jaki masz cel, to i tak się nic nie wypowiem

Dnia 05.03.2012 o 22:14, kaczek93 napisał:

4. Czy taki pomysł - jeden dzień rower, jeden bieganie i tak na przemian jest ok?


Dołóż do tego jeszcze pływanie min. 2 razy w tygodniu i codziennie siłownię... A tak poważnie to zdecydowanie za dużo. 3 razy w tygodniu bieganie wystarczy, oczywiście z jednodniowymi przerwami między.

Dnia 05.03.2012 o 22:14, kaczek93 napisał:

5. Czy można i czy warto stosować jakieś preparaty/odżywki na spalanie tkanki tłuszczowej?


Nie lepiej samemu dojść do tego, co chcesz osiągnąć?

Dnia 05.03.2012 o 22:14, kaczek93 napisał:


Kiedyś biegałem regularnie kilka tygodni ale co z tego skoro po biegu przychodziłem do
domu i w ramach odprężenia się kupowałem sobie pakę chipsów i colę w puszce :)


Albo jedno, albo drugie. Wybieraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować