Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy gameplay z Battlefielda 3

35 postów w tym temacie

Będą myśliwce! Milutko. Jestem ciekaw ,czy ten przewracający się budynek to skrypt? Jak nie to jestem w ciężkim szoku. Szkoda trochę ,że jakość filmiku słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2011 o 11:51, Jedimax napisał:

Nuda, niestety nic ciekawego ...


błagam nie ośmieszaj się jeszcze bardziej, DICE tylko na to czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Był pewien moment w którym to jakieś mocniejsze działo biło w barierki a nim nic się nie stało. Mam nadzieję, że to ja się mylę a nie silnik zawiódł. Chociaż pękająca ulica wygląda nieźle. Do tego mam nadzieję, że wsiadanie do pojazdów na przykładzie torreta będzie odbywać się animacyjnie a nie jak dawniej na zasadzie *blink* o jestem w czołgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cos jalowy ten singiel, pokazaliby cos z wykopem i na pare miechow pozostawili ludzi w podekscytowaniu, a nie jakies podrzedne srawki-strzelawki. A najlepiej w ogole to fragment multiplayera, tak jak przed BC2, kiedy az mnie ciary przechodzily na mysl o tym, ze bede tam ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się do nie dawna, że obietnice EA w stosunku do powrócenia na tron króla FPSów to tylko zacnie brzmiące legendy. Ale cholera, to już jest rok EA!
Znakomity Bulletstorm, Świetny Crysis 2, a prawdziwie EPICKIE uderzenie nadejdzie jesienią.

Zawsze czekałem na grę tego typu. Klimatyczną, epatującą patosem, niesamowitym, soczystym, absolutnie niesterylnym świecie. Tutaj klimat pola walki oddany jest w stu procentach.
Ciekaw jestem tylko, jak ta gra będzie wyglądać na konsolach. Systemu operacyjnego w najbliższej przyszłości nie mam zamiaru zmieniać, lecz prawie na pewno stanę się posiadaczem X''a.

Chrzanić to, chcemy więcej hype''u, więcej materiałów, trailerów, gameplay''ów, czegokolwiek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"...dzień bez newsa o Battlefield 3 jest dniem straconym."
Czyli dokładnie jak było to w przypadku ostatnich dwóch części innej serii FPSów. Na razie jeszcze wszystko jest ciekawe, DICE stopniowo dawkuje info ale później, bliżej premiery, może się okazać że gra się znudzi zanim wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2011 o 12:12, Kessarath napisał:

> Nuda, niestety nic ciekawego ...
Wracaj do Pony Friends 2: Kochane Kucyki

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2011 o 11:39, Zygilolo napisał:

Będą myśliwce! Milutko. Jestem ciekaw ,czy ten przewracający się budynek to skrypt? Jak
nie to jestem w ciężkim szoku. Szkoda trochę ,że jakość filmiku słaba.

Ten walący się budynek to raczej skrypt, zwłaszcza że postać zasłania się ręką, budynek upada zaraz przed nią, a chwilę wcześniej pęka ulica (co już na pewno jest skryptem). Nie mówię, że to źle bo czasem trochę widowiskowości oskryptowanej trzeba dodać, ważne żeby cała gra nie była filmem, tylko grą właśnie ;). Na razie wygląda świetnie i zapowiada się godny następca BF2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować