Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ulotka w Dragon Age II potwierdza DLC do Mass Effect 2

16 postów w tym temacie

Widziałem to już wczoraj...
To że ma powstać jeszcze jedno DLC tłumaczy fakt czemu ME2 nie doczekał się jeszcze GOTY.
To że to będzie DLC o Reaperach wiadomo było od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat to że DLC bezpośrednio łączące fabułę ME 2 i ME 3 było wiadome od premiery Mass Effect 2. Teraz tylko to oficjalnie potwierdzono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, a wiadomo już czy będzie dopisek przy DLC "Niestety, nie wydamy w tym regionie modułu <tu nazwa> Przepraszamy za wszelkie związane z tym niedogodności." ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2011 o 15:56, Nagaroth napisał:

Akurat to że DLC bezpośrednio łączące fabułę ME 2 i ME 3 było wiadome od premiery Mass
Effect 2. Teraz tylko to oficjalnie potwierdzono.


Zgadza się, ale nie było wiadomo które DLC ma dokładnie łączyć :) The Arrival zapowiada się właśnie na to sądząc po ulotce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy znów osrają wersję polską... było by to wybitnie chamskie, o ile mniejsze dlc mi zwisają o tyle takie które bezpośrednio łączy fabułę 2 a nadchodzącej 3 części już nie jest mi tak obojętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pietro87 - "osrali" to wersję polską dzięki lokalizacji. Cała reszta jest tylko jej efektem. Podziękować polskiemu wydaniu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2011 o 20:29, Sanders-sama napisał:

Wizzun
Zawsze jest alternatywa.
Ściągnąć wersję oryginalną z EA Store ja już mam na dysku XD


Hmm a save z wersji polonizowanej sklepowej ci działa normalnie ?
Bo nie uśmiecha mi się gry od nowa przechodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2011 o 20:53, Pietro87 napisał:

Hmm a save z wersji polonizowanej sklepowej ci działa normalnie ?
Bo nie uśmiecha mi się gry od nowa przechodzić...


Tak, działa normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej bym chciał ze jak już twórcy wypuszczają dodatki i jest ich sporo, to niech to zbiorą do kupy i wydadzą wersje pudełkową która będzie zawierać je wszystkie w rozsadnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2011 o 19:41, Wizzun napisał:

Pietro87 - "osrali" to wersję polską dzięki lokalizacji. Cała reszta jest tylko jej efektem.
Podziękować polskiemu wydaniu :/


Ja głównie EA Polska dziękuje za siedzenie na tyłku kiedy DLC są niekompatybilne. :/ Przypomnę ,ze Cd project choć miał ,,problemy techniczne ''''z Bring dawn the Sky do Mass Effect-a, to zakasał rękawy i za darmo wypościli łatkę z tym DLC. Ea polska nawet za płatny DLC nie chce się ruszyć .To ,ze Shadow Broker nie działa z polską wersja to dym w oczy.Wiemy to nie od dziś. Czy oni nie rozumieja ,ze same napisy do tych DLC starczą.
A druga sprawa to kolego nie zwalaj na polonizacje winy, bo wydawca może to śmiało ominąć.Sa sposoby.Niech tylko w DLC będą polskie napisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2011 o 22:00, karolekx23x napisał:

Najbardziej bym chciał ze jak już twórcy wypuszczają dodatki i jest ich sporo, to niech
to zbiorą do kupy i wydadzą wersje pudełkową która będzie zawierać je wszystkie w rozsadnej
cenie.


Właśnie to będzie edycja GOTY ale pewnie DLC będziesz mógł odblokować sobie na socialu, tak jak było z UE DAO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować