Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co raz więcej hardcorowych gier na Kinect w produkcji?

17 postów w tym temacie

Dnia 07.03.2011 o 16:09, palpatine napisał:

Hmm, a jakie to hardkory wyszły do tej pory na to cudo ? Chyba przegapiłem.


No, czochranie tygrysa to jest właśnie hardkor XDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Być może E3 przyniesie więcej informacji." - uwazam, ze "byc moze" mozna spokojnie zastapic "na pewno";) odkad e3 znowu jest w jedynej-slusznej-formie, to tak tez zawsze bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy normalne (hardkorowe) gry i Kinect się nie wykluczają? Czy sensem posiadania Kinecta nie jest granie w bardziej imprezowe i casualowe tytuły? To tak jak z Move i Killzone 3 - można fajnie się bawić na Move, ale do dłuższych posiadówek i do multi o wiele lepszy jest normalny pad. Kinect w Forzie? Sterowanie powietrzną kierownicą wygodniejsze niż padem...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2011 o 16:14, Zdenio napisał:

Czy normalne (hardkorowe) gry i Kinect się nie wykluczają? Czy sensem posiadania Kinecta
nie jest granie w bardziej imprezowe i casualowe tytuły? To tak jak z Move i Killzone
3 - można fajnie się bawić na Move, ale do dłuższych posiadówek i do multi o wiele lepszy
jest normalny pad. Kinect w Forzie? Sterowanie powietrzną kierownicą wygodniejsze niż
padem...?

I ciekawe jak by się przy tym wciskało gaz, hamulec i tym podobne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2011 o 16:17, marcin-malysza napisał:

I ciekawe jak by się przy tym wciskało gaz, hamulec i tym podobne :D


W każdym temacie piszę, że ''kinect features'' w grach corowych będą polegały tylko na drobnych mini grach. W forze będzie to oglądanie samochodu i wyzwania polegające na imitowaniu ruchów kierownicą. Założę się, że w kolejnym niusie nt. Kinecta i hardocowych gier znajdą się osoby, które napiszą "ciekawe jak..." albo "przecież się nie da...".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest filmik na yt. jak facet ruszając stopą dawał gazu w forzie. Mimo wszystko ja w forzie stawiam na pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde no, wydaję mi się, że Criterion teraz robi grę FPS właśnie na Kinecta. No bo patrzcie. Skończyli już Need For Speeda Hot Pursuit i DLC do niego. Także widzicie, wszystko przemawia za tym, że robią teraz grę FPS na Kinecta. Tylko kiedy zapowiedź, może E3? Chociaż PAX wydaje mi się lepszym miejscem do ujawnienia tejże gry. Rok przed premierą(a pewnie wyjdzie w okresie gwiazdkowym), no i targi odbywają się w Ameryce, a tam lubią takie zabawki jak Kinect. Hmm, a o czym będzie ta gra? Wydaje mi się, że o wojnie w Egipcie ;o Wyszedł już Call Of Duty Black Ops, Medal Of Honor, Bad Company 2, wyjdzie Spec Ops: The Line i Crysis 2. Tak to będzie wojna w Egipcie. No zobaczymy co z tego wyjdzie, zobaczymy. Jak się postarają i wprowadzą do gry jakieś innowacje to powinno być dobrze. Ano i może pierwszego trailera doczekamy się w tym tygodniu :) [ironic off]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi z tym Child of Eden, ale The Gunstringer tytułem hardcorowym? Przecież to wygląda jak kolejna gra dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko jest mi przewidzieć jak w rzeczywistości sprawdzi się Kinect. Obecnie jest to drogi gadżet, który dzieciaki nadzianych rodziców znalazły pod choinką. Grałem w kilka gier, ale ciekawe to one nie były... O precyzji już w ogóle szkoda gadać. Na pewno przetestuję Forzę ze wsparciem dla Kinecta. Ciekaw jestem jak to się sprawdzi. Mam jednak przeczucie, że człowiek pojeździ kilka dni w ten sposób, wyciśnie z tego wszelką radość, a następnie sięgnie po pada, bo zechce pojeździć na poważnie... Moim zdaniem Kinect nigdy nie zyska miana podstawowego kontrolera, wypierając tym samym klasycznego pada. A przynajmniej na pewno jeszcze nie teraz. Zawsze pozostanie gadżetem, opcjonalnym kontrolerem na casualową niedzielę czy imprezę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2011 o 17:22, MrGregorA napisał:

W każdym temacie piszę, że ''kinect features'' w grach corowych będą polegały tylko na
drobnych mini grach. W forze będzie to oglądanie samochodu i wyzwania polegające na imitowaniu
ruchów kierownicą. Założę się, że w kolejnym niusie nt. Kinecta i hardocowych gier znajdą
się osoby, które napiszą "ciekawe jak..." albo "przecież się nie da...".

To w takim razie to by było beznadziejne, jak piszą o poważniejszych tytułach na Kinect to ja odrazu myśle o czymś co będzie obsługiwane przez owego kinecta w całości. Czyli grając w ten tytuł nie będzie nam potrzebne poza kinectem nic innego do sterowania. W końcu to ja miał bym być kontrolerem. Ten pan nie mówił o żadnych ficzerach do gier corowych no chyba, że nie umiem czytać.
Detrius, dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować